Nokia 6230 - závada reproduktoru, záruční podmínky

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod bóďa 17. 10. 2006 09:37

ahoj, mam 6230 už rok a pul a dotěď bez problémů, ale ted mi blbne hlasitej reproduktor takže při zvonění, při hlasitym poslouchání mp3. když telefon zmáčku nad reprákem tak je to ok. ale i většinou jindy je to v poho. ale někdy proste nejde. asi je tam blbej kontakt. mam dost poškrábanej zadní kryt a mam odchlíplou tu "sponu" a praskly sklicko u fotaku na krytu. stejne jsem si chtel koupit neorigo kryt v ty samy barve a dat si tam ten zadni dil, ale kdyz to budu posilat na reklamaci, tak mam tam dat ten origo voblemcanej kryt lepidlem bo neorigo? aby mi to kvuli takovy blbosti uznali,...

//De Funes: upraven název vlákna.
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 17. 10. 2006 09:53

Ked chces tu opravu v ramci zaruky nevyhnes sa tomu ze musis kupit novy originalny kryt. Lebo s najvacsou pravdepodobnostou to nebudu chcet urobit na zaruku, a neoriginalny kryt by mohli brat ako neodporucane prislusenstvo co by mohlo byt tiez v rozpore zo zarucnymi podmienkami. V novom originalnom kryte nebudes mat problem, pokial vo vnutry nevydno nejake mechanicke poskodenie.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bóďa 17. 10. 2006 10:31

hm, to spíš si ho od nekoho půjčim. třeba z 6230i,...

i když teda kámoš dealer rikal, ze v nokii se s tim ne*erou, ze vymenej treba celej telefon kvuli nejaky kravine,...
bóďa
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 17. 10. 2006 10:37

Moze byt no ked chces vyskusaj a uvidis mozno budes mat stastie.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bóďa 17. 10. 2006 14:37

no když to tam nedávam forever po třetí, a vrátěj mi to, tak to je přece jedno, či to bude kryt :)
bóďa
Junior