Nokia 6233 - existuje k ní přídavný blesk?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Ladislav Šikl 22. 12. 2006 14:59

Ahoj, existuje nějaký přídavný blesk k N 6233?

//jannnn - upraven nadpis
Ladislav Šikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 22. 12. 2006 20:57

K 6233 podle stránek Nokii nic, ale možná by šel blesk z jiného modelu.
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Ladislav Šikl 29. 12. 2006 16:51

Jj. v příslušenství jsem našel blesk s označením Nokia PD-2. Neví někdo zda se k N 6233 hodí?
Ladislav Šikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 29. 12. 2006 20:36

Zmiňoványjsou pouze dva podporované modely, a sice Nokia 6630 a 7610. Toto chce vyzkoušet přímo u prodejce. Jestliže by měl člověk odhadnout (ovšem odhad je Vám zcela k ničemu), je to tak padesát na padesát. Já si myslím, že to bude nepodporované příslušenství stejně tak, jako tomu v minulosti bylo s hudebními moduly Nokia Music Stand.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ondrakk 29. 12. 2006 20:50

Kamarád měl taky nokii 6233 a scháněl tam blesk a všude mu řekli že nic takovýho se nedělá a dělat nebude, takže bych řek, že nic takovýho pro tenhle mobil asi neni :nenapadne
Motorola T180, Siemens A60, SE K750i
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod AiR 29. 12. 2006 22:20

Jednou jsem narazil na nejakem webu na obrazek, videl jsem ho chvilku, protoze me nezaujal.
Myslim, ze na nem byla 6233 s externim fotackem pro videohovory a je mozne, ze mel i blesk (teda spise nejakou prisvetlovaci diodu), ale jak rikam, nejsem si tim vubec jisty a nemuzu to nikde najit.
V kazdem pripade to stejne nebude asi to co hledate ;(

Nokia has confirmed that the 6233 comes with the video calling function. However, the video image will come from the external camera, which means that the phone is not designed for users to see the other party during a video call. - to bych chtel videt v realu ;)
AiR
Pokročilý