Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pepyn 24. 4. 2007 16:53

bolejo88
Mám ho taky od t-mobile 1.4.2007 9.10 hod.
souhlas nic nejde poznat
výdrž-každým nabitím se prodlužovala,teď cca 3-4 dny (průměrně 6-8 hovorů a sms,do 15 fotek,bluetooth,kalendář a budík atd.
restart-nebyl pouze se sekl při mp3
video jsem zatím neřešil (převodník)
Pepyn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod girnth 24. 4. 2007 17:57

[quote="víteček"tZdravím.Kdo chce témátko pro Nokii 6300 "Noir.nth",ať sem vloží svůj email.Mám ještě problém s přepínáním z normálního do tichého profilu pomocí křížku.Při držení klávesy to nic nedělá.Je v tom nějaký jiný fígl?Díke/quote]
A jak se Ti to podařilo udělat to tak, aby se to dalo poslat, stáhnout, atd.? Zkoušela jsem to i přes PC Suite a nic. Díky
girnth
Junior

Odeslat příspěvekod diamondking 24. 4. 2007 18:29

Lidičky, nevíte jak na N6300 přehrávat složky? Mám na paměťovce cca 11 cd a player mi ukazuje jenom cd jako Alba se stejnou kapelou, ale jak jsem si udělal výběr a nazval ho Hity, různá směs žánrů, interpretů a tak, tak mi to nabídne jenom jako jednotlivé skladby a ne jako Album :(
SGS 7 Edge
diamondking
Junior

Odeslat příspěvekod pcermis 24. 4. 2007 19:24

bolejo88 píše:Tak jsem to nějak zamluvil, 2x za sebou se mi restartla... Jinak jsem se chtel zeptat, jakej používáte převodník na videa do tohohle mobilu a jak máte nastavený parametry. Mě se nějak nedaří, zvuk mi jede, ale obraz ne :( :( :(
me se sekala prvni dva dny zformatoval sem pametovku a od te doby ani jednou a to ji mam cca mesic jinak vydrz okolo 3-4dnu
a stim prevodnikem ja teda to video natom vubec nesleduji ale nakej konventor by mel byt primo v pc suite
Naposledy upravil pcermis dne 24. 4. 2007 19:26, celkově upraveno 1
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prodrive p1 24. 4. 2007 19:25

Zdravím, dnes se mi stalo, že při přepnutí profilů se mi normální profil přepnul do továrního nastavení.Nevíte někdo čím by to mohlo být.Díky.
prodrive p1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lekarnik 24. 4. 2007 19:36

hodně krát jsem tady viděl, že jste si do 6300 nahrali kontakty z outlooku -> je možné náhrat i údaje z kalendáře, úkolů a poznámek?(všechno z outlooku) Když si do 6300 přidám kontakt, úkol, akci do kalendáře je možné, abych údaje vytáhl z mobilu do outlooku?

Mám N6100 a chci si koupit nový mob.(nejlépe HTC TyTN-ale to jde cenově mimo mě :roll: ) a kromě volání/sms by se mi velice hodily informace z outlooku (i maily)(celkově informace z outlooku jsou pro mě prioritní). Hodně zájímavá je i N E50, ale má joystick což je pro mě nepřekonatelný problém, ale přímo E50 jsem nezkoušel.

Za odpovědi DÍKY!
Lekarnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepyn 24. 4. 2007 20:16

prodrive p1
Přepnutí do továrního nastavení jsem nezkoušel,při přepínání profilů je vše O.K.Při nastavení nového témata se vše přenastaví a je třeba to znova poopravit asi chyba fw

Lekarnik
Ano je možné náhrat i údaje z kalendáře, úkolů a poznámek a vše funguje jak má.Používám přiložený sw nokia pc suite 6.82.20.2 a synchronizaci mám nastavenou obousměrně.
Odzkoušeno přes USB kabel(souč.bal.)a bluetooth MSI
Pepyn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lekarnik 24. 4. 2007 21:53

Pepyn
mohl by jsi nahodit screen(jestli to jde) jak informace z outlooku vypada naji 6300?
Lekarnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod razu1406 25. 4. 2007 11:58

Prosim Vás mohol by mi niekto poradiť ako to je s výdržou batérie nokie 6300 (bez vypínania na noc).Nikde som sa to presne nedozvedel. diki moc
razu1406
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel 25. 4. 2007 15:17

Přesně se to nedozvíš :wink: Záleží to mnoha okolnostech, kolik toho napíšeš, provoláš, použití bluetooth, rádia, přehrávače, foťáku, atd... Výrobce udává pohotovost 348 hodin. Já ji nabíjel v pátek večer, zapnul až v sobotu ráno a do dneška jsem ji ještě nenabíjel ... na noc ji vypínám
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jennydrums 25. 4. 2007 15:49

Caute.chci ze zeptat jestli ma telefon takovou funkci, ze kdyz nastavim budik a vypnu telefon tak se v danou hodinu telefon zapne a budik zacne zvonit.
jennydrums
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel 25. 4. 2007 16:01

Má, zapne se v daný čas a začne budit, pak se zeptá, jestli se má mobil zapnout

//matho83: odstranena citacia, na odpoved na prispevok pouzivajte Obrázek
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nulda 25. 4. 2007 20:59

Allman píše:Mám 6300 už 2 dni a je v poho.....len jednu chybičku krásy má a to v nastavení.....možno pôjde o firmwareovú záležitosť.....ak chcem totiž nastaviť farbu písma v pohotovostnom režime tak sa mi to nedarí... /quote]


Tak mám ten samý problém. Je to chyba FW. V N 6280 toto nastavení fungovalo tak jak má. Co je platný, že se změní barva datumu, když ho nepoužívám. Jinak vše ostatní bez problémů. :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepyn 25. 4. 2007 21:00

Lekarnik píše:Pepyn
mohl by jsi nahodit screen(jestli to jde) jak informace z outlooku vypada naji 6300?

Napiš kontakt: skype,icq,email
Pepyn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod headshrinker 25. 4. 2007 21:18

Tak, dnes ráno som si ho kúpil. Za tých pár hodín, čo som ho mal v ruke, je fakt super. Vzal som ho v T-mobile za hotovosť ako nedotovaný, nechcelo sa mi čakať, pokiaľ bude v ponuke značkových predajcov, okrem toho, cena v T-mobile je asi o tisícku nižšia. T-mobile téma sa dá v pohode zmeniť, odkaz na w´n´w pod pravým výberovým tlačítkom sa dá tiež zmeniť, ikonu w´n´w v menu som zatiaľ odstrániť neskúšal, aj keď sa to údajne tiež dá. vyryté logo operátora na kryte batérie mi veľmi nevadí - neskôr si aj tak kúpim kryt nový, nakoľko bude na ňom asi dosť vidieť škrabance. Firmware sa mi zdá byť orig. Nokia v.4.70 (neviem, ako značí firmware T-mobile). Telefón mi bez problémov odblokovali, takže ho momentálne používam v sieti O2.

Kladne hodnotím kvalitný display, kovové telo, slim prevedenie. Rýchlo reaguje na tlačítka, je pomerne svižný (uvidím, ako sa bude chovať, keď ho zaplním SMSkami a kontaktmi, a 2GB kartou, ktorú plánujem prikúpiť)

Negatívne: foťák nie je veľmi kvalitný, tomu však neprikladám veľkú váhu, nakoľko foťák v telefóne takmer nepoužívam. Tiež, dolné smerové tlačítko mi trochu vŕzga (nie vždy, záleží to od toho, ako naň tlačím) - má niekto podobný problém?

Edit: ešte som zabudol jedno negatívum: veľmi zle koncipované otváranie krytky na mini USB port. Fakt si neviem predstaviť, keď to budem používať častejšie, asi sa to zlomí.

Na kovovom povrchu ostávajú trochu čmuhy, ale nie je to až také hrozné.

Celkovo 6300 hodnotím kladne, som rád, že som počkal a nekúpil 6233, ako som plánoval.
Naposledy upravil headshrinker dne 26. 4. 2007 10:46, celkově upraveno 1
headshrinker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků