Nokia N95 [diskuze]

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Radek E. 29. 4. 2007 21:04

Otázka na uživatele:
Když vám zatuhne telefon, dokáže se sám restartovat nebo je třeba vyjmout baterii?
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paveldrs 29. 4. 2007 21:22

Tak dnes mi v prodejně O2 řekli, že od 1.5. bude v nabídce. Nejvýhodnější dotovaná cena za 12 a půl tisíce. Pokud se nespletli, tak to vypadá jako celkem dobrá nabídka...

//edit: Tak jsem se jinde (http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=38923) dočetl, že bude za 11 a půl. Dobrý, dobrý:)...

//edit2:Tak ta moje informace byla asi správná...sorry za zmatky.
paveldrs
Junior

Odeslat příspěvekod Bourn 29. 4. 2007 21:41

To De Funes : když mi párkrát telefon zamrz, tak většinou jediná možnost s vyndáním baterie...
Bourn
Junior

Odeslat příspěvekod dave84 29. 4. 2007 21:48

To De Funes : Zatím pokaždé, když se N95 sekla, bylo zapotřebí baterku vyjmout.

Jde na displeji zobrazit datum, nikde jsem tuto možnost totiž nenašel a je to docela velký nedostatek, kolikrát potřebuji zjistit kolikáteho je, a tak musím lézt do kalendáře.
Dále mě štve, že today obrazovka není "aktivní", to znamená, že se nezobrazují aplikace, které jsem používal, jak je tomu u WM.

A ještě mám dotaz, jak udělat při navigaci, aby nepohasl displej, jde totiž nastavit na max. 30s.

Ale co mě neustále na N95 uchvacuje je obrovský displej, dívat se totiž na fotky, nebo videa na tak velkém displeji, je ůžasné.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior

Odeslat příspěvekod paveldrs 29. 4. 2007 22:58

Zajímalo by mě, jak dlouho asi N95 vydrží při hodně mírném používání (do 10-15 minut volání denně, pár SMS, žádné mp3...). Dík. (Otázkou je, jestli tento telefon tak intenzivně někdo používá:)...)

//zapomněl bych na vypínání přes noc...
paveldrs
Junior

Odeslat příspěvekod dandal720 30. 4. 2007 07:07

A není mi jasný jestli že jí budou mít v nabiídce znamená že jí budou už zejtra prodávat??Nebo až v úterý??
dandal720
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 30. 4. 2007 09:22

@dave84: datum ze zobrazuje pri normalnim profilu. Pri aktivnim jinem profilu by mel byt nazev profilu na displayi misto data.
Stale podsvicenu LCD umi treba aplikace S60SpotOn
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod vfotor 30. 4. 2007 09:32

Mam ju uz takmer mesiac, takze co sa tyka vydrze asi takto:
Pokial pouzivas GPS asi 2-3 hodiny denne, tak ti nevydrzi ani do vecera, pokial ju pouzivas ako normalny phone / bez GPS. WIFI/, tak vydrzi v pohode aj 3 cele dni. Cize najvacsi problem, co sa tyka spotreby je jednoznacne GPS a scasti WIFI. Zo zaciatku pokial som testoval vsetky funkcie, bolo to horsie, ale po case ta intenzivne skusanie prejde a vtedy je to normalne pouzitelny phone.
vfotor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Amores_L 30. 4. 2007 14:56

Ach jo, skutečně mě moc zklamalo, že ho nemohl dát do nabídky Vodafone, jako jsem s tím úž téměř počítal, jako jsem se těšil, že ho budu v pátek taky mít od Vodníka.. :-( Neví někdo třeba proč ho nedali do nabídky.. :-(
Amores_L
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dandal720 30. 4. 2007 15:17

V zahraničí už ho Vodafone má tak nevim proč ho nedali tady zkoušel si jim psát?
dandal720
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Amores_L 30. 4. 2007 15:46

Psát kam? Operátor Ti neřekne vůbec nic.. :-( Jinak kdo ví, kde se teď dá nejlevněji pořídit N95, sím..? Chci jen 100 %, typ, kdo mi to řekne..?
Amores_L
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dandal720 30. 4. 2007 16:07

To je pravda psal jsem O2 a napsali mi dneska ze nevi kdy ho budou prodavat a pritom uz ho zacinaj prodavat zejtra......zkus http://www.nokia.aaamobil.cz maji ji tam za 20 699kč a expedujou do 2 dnu na srovname.cz tam jich maj i za 20 000 ale nemaj skladem..zkus no..
dandal720
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paveldrs 30. 4. 2007 17:21

vfotor:Dík. Mám SE P990i, ale velmi mě zklamal. Teď je na třetí reklamaci a půjde z domu. Šíleně mě štvala nestabilita, šílená pomalost a nedostatek paměti... Jak je na tom N95 s rychlostí reakce např. v menu? Dále mě u P990i neuvěřitelně iritoval budík, kterej si dělal co chtěl a fungoval jen při zapnutým telefonu - tuším správně, že u N95 funguje, i když je vypnutá? Telefon budu kupovat u O2, takže ještě uvažuju o E65 a 6300 - vím, velmi rozdílný telefony, ale všechny mají svoje klady.

Ještě jedna věc - co velikost N95? Dá se nosit v kapse u džín? Není choulostivá na poškrávání (zase vzpomínám na rámeček okolo displeje P990i...)

//edit: Ještě jedna věc - u N 6230 často používám přijímání hovoru do reproduktoru (tedy hlasité HF) pouhým zmáčknutím kontextového tlačítka - jde to tak jednoduše i u N95?
Naposledy upravil paveldrs dne 30. 4. 2007 18:16, celkově upraveno 1
paveldrs
Junior

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 4. 2007 17:54

budík je OK...dokonce už i opakovaný - takže změna k lepšímu! Displej je trochu zapuštěný, takže není tolik náchylný na poškrábání. Mě osobně velmi potěšila změna proti N73 při poslechu mp3, kdy jsem po příchozím hovoru musel do menu přehrávače a opět pustit přerušenou skladbu :( U N95 se už po ukončení hovoru automaticky vrátí přerušený song :tleskani
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Junior

Odeslat příspěvekod j.brucek 30. 4. 2007 18:25

no to tedy nevím... zřejmě jste měl starší firmware, protože mně se toto nestává... 8)
j.brucek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka