Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod MK 4. 9. 2007 17:35

Pravda je 369 Mhz. Ten program to netestuje, jenom zjišťuje a špatně... :wink: . Pokud chceš program, kterej to ukáže správně, stáhni si java aplikaci JBenchmarkACE.
MK
Junior

Odeslat příspěvekod antenor 4. 9. 2007 17:47

Má někdo zkušenosti s tou bílou verzí? je už vůbec v prodeji u nás? mobil bych si chtěl koupit a uvažuju spíš o té bílé barvě myslim že na otisky je to mnohem lepší a co sem měl možnost držet tu černou držej se jí ty otisky fakt pekelně a neni to moc pěkný :? ale nevim jak ta bílá vypadá reálně fotky můžou zkreslovat. takže viděl ji už někdo? držel ji už někdo v ruce :?:
antenor
Junior

Odeslat příspěvekod romor 4. 9. 2007 20:18

bílou mají na cybex.cz
romor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bučis 4. 9. 2007 23:29

Jooo to maj,ale doba dodání je 2 týdny...takže kdo ví kdy ji budou mít....
5510,6230i,6120 classic + Sandisk MircoSDHC 4gb, HTC Touch Diamond => HTC HD2
Bučis
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 5. 9. 2007 10:14

Chcem sa spytat, nemate skusenost s Bluetooth sluchatkami ktore by s 6120C fungovali? Bolo by fajn ak by mali na sebe aj ovladanie hlasitosti a prehadzovanie skladieb.

Uz sa to tu pisalo, a vtedy ste spominali ze vam to nejako blblo, ja by som chcel take daco co by fungovalo ak budem mat mobil vo vrecku ci ruksaku. Navyse Nokia predstavila aj nove prislusenstvo a tusim tam nejake BT boli, neviete o niecom?
Saker
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 5. 9. 2007 14:19

Saker: Vřele doporučuji sluchátka Motorola S9. mají ovládání hlasitosti, hovoru i posouvání skladeb v hudebním přehrávači.
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod romor 5. 9. 2007 16:21

Existuje hudební přehrávač, který když je zapnutý a máte zapnuté handsfree, tak můžu použít hlasovou volbu?

LCG Jukebox automatickou volbu po vteřině vyplo a CorePlayer zase sekne celý mobil.

Jediný, který je ok, je integrovaný přehrávač, jenže ten mi do seznamu skladeb přidá všechny MP3 na kartě(takže i tóny) a to je naprd.
romor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Major_Sky 6. 9. 2007 08:43

Tak jsem měl Nokii přes víkend a hned šla na reklamaci. Přední krytka včetne chromového rámečku byla vlevo nad displejem uvolněná, takže se to pořád ochlipovalo a lezl mi na display prach. Taky horní tlačítko od toho pořádně nešlo stisknout. Ačkoliv to bylo přes e-shop, tak mi řekli, že vrácení peněz do 14ti dnů není v tomto případě možné, když se jedná o mechanickou závadu a že ji musí poslat na reklamaci.
Tak doufám, že mi ji slušně opraví a vyčistí ten prach :-)
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod ice.bc 6. 9. 2007 09:08

tak z toho si nic nedelej...me prosly rukama uz tri kousky...a ani jeden neni dokonaly.Proste tady je trosku videt : za malo penez,nic moc kvalita.. Pocinaje krytu baterie,ktery uz mam prilep.oboustranou mikropaskou,na jednom tel.kriva klavesnice,nedala se poradne ovladat....krive ulozeny display,uplne ,,hnusacky,,naneseny tmel mezi sklickem a displayem...atd..Ale jinak funkcne je telefon good :wink: ..jen je na nem videt levna vyroba... taky co chtit,po Madarech :-)
ice.bc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saker 6. 9. 2007 09:15

ice.bc píše:...me prosly rukama uz tri kousky...a ani jeden neni dokonaly...

A ty si to tiez kupoval cez e-shop? Teda moja je zatial ok, co som rad, ale neviem si dost dobre predstavit ze by v predajni Nokie ponukli mobil s displejom nakrivo alebo nejakym zlym vytmelenim...nemate skor pocit ze cim menej renomovany obchod, tym vacsia sanca tychto problemov?
Saker
Junior

Odeslat příspěvekod ice.bc 6. 9. 2007 09:56

..Electroworld..a dokonce sem si mohl i vybrat.A bylo mi receno,ze dodavatel je primo Nokie....

Po tom,ze mam treti kus a na kazdem je neco,bych to tipnul oprvadu na ,,levnou,,vyrobu..a pak uz je to jen otazka kusu,co kdo dostane do ruky...Ten prvni byl OK,ale vypinal se sam od sebe..zrejme jen soft.chyba...Kdybych to pak vedel,nechal bych si ten a prehral soft :|
ice.bc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Major_Sky 6. 9. 2007 13:27

No ja jsem ho pres eshop objednal ale vyzvednul si jsem si ho osobne. Obchod mam overenej, nemam s nim zadne problemy. Ta nokie byla tak origos pro cesky trh, zadnej dovoz s prehranym sw. Proste smula a asi i ta levnejsi vyroba.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod ajchi 7. 9. 2007 14:54

Uvažuji o koupi Nokie 6120. Ale slyšel jsem, že klávesnice je malá a hlučná. Mohl by mi někdo z majitelů napsat svoje zkušenosti s tímhle?
Nokia E5-00, Nokia 6120 classic
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod ice.bc 7. 9. 2007 15:40

prvni dojmy-spatny...ale po par dnech uz mi to tak neprijde.Dulezity je,aby byla cela spravne funkcni...nekdy se mi stane,ze nektere tlacitko na poprve nezmacknu...kdyz se specha,je to nic moc pocit...ale jak rikam,asi se da zvyknout...Joooo,nejhorsi je,kdyz je clovek rozmlsanej..jako ja ze 6230i...uz sem to tu psal,to se neda srovnavat s timhle kouskem...
ice.bc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hyppy 7. 9. 2007 15:50

ahoj, zajímalo by mě,jestli se na nokii 6120c funguje aplikace Fs caller na 100%? Zjistil sem, že u tohoto founu se nezobrazují fotky volajících přes celý display. Znám tuto aplikaci z doby, kdy sem měl 6630. jenže mám dojem, že tato aplikace je pro s60 1st nebo 2nd edition. nikoli pro 3rd edition. Máte to někdo vyzkoušeny a šlape ta aplikace bez problémů??? díky za odpověď
hyppy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka