Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod redmond 7. 9. 2007 15:55

FS caller je aj pre S60 3rd, funguje bez problemov na N95. Tak ze na 6120c by mala tiez.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chipy 7. 9. 2007 20:02

Ja mam fs caller na 6120c a funguje bez problemov,len ked vypnem mobil a zase zapnem tak musim ist donho a dat reload kontakt aby zobrazovalo cez cely display.Potom je uz vsetko ok kym zas nevypnem mobil.Neviete niekto,takto sa ma spravat?Nemoze byt problem v tom ze fotky mam na karte a aplikaciu nainstalovanu v mobile?Poradte,prosim.
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod hyppy 7. 9. 2007 20:54

asi hledám na špatných stránkách, ale nemůžu nikde sehnat schémata na tuto nokii. (6120c) zajímalo by mě, když je to symbian, jestli na ní pojedou schémata postahovaná na jiných symbian telefonech (N95, N70 .....)??? Vyzkoušel bych to sám, ale ještě tento telefon nemám. :D
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chipy 7. 9. 2007 21:00

Mali by ist temy napr. z n73 apod..Inak jedna dobra free stranka na temy aj na s60 3rd je mobile9.com
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod hyppy 7. 9. 2007 21:46

díky, stránka v poho, akorát až si koupím tu nokii, tak uvidím, jestli mi ty schémata z N73 pojedou.Ale dík za radu
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zadrvo 7. 9. 2007 23:02

mám tu dotaz kámoš má tenhle telefon a když mu pošlu třeba 50MB soubor tak mu to píše nedostatek paměti a má tam 2GB Kingston Micro SD nevíte teda někdo jak se nastaví aby se ty soubory ukládaly na kartu a ne do telefonu?
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 7. 9. 2007 23:50

Menu -> Správy -> Voľby -> Nastavenia -> Iné -> Použitá pamäť -> tam daj pamäťová karta :wink:
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dubravova.s 8. 9. 2007 00:52

A odkud to máš stahlé, ten FS Caller? Mně to tam totiž nechce fungovat :( a nevím proč :(

Díky moc
dubravova.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chipy 8. 9. 2007 06:44

to dubravova.s:smartphoneware.com Je to trial na 14 dni,potom si ho musis kupit.
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod zadrvo 8. 9. 2007 10:51

tomopk píše:Menu -> Správy -> Voľby -> Nastavenia -> Iné -> Použitá pamäť -> tam daj pamäťová karta :wink::/quote]

jo díky už to mám
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 8. 9. 2007 13:11

hyppy píše:ahoj, zajímalo by mě,jestli se na nokii 6120c funguje aplikace Fs caller na 100%? Zjistil sem, že u tohoto founu se nezobrazují fotky volajících přes celý display. Znám tuto aplikaci z doby, kdy sem měl 6630. jenže mám dojem, že tato aplikace je pro s60 1st nebo 2nd edition. nikoli pro 3rd edition. Máte to někdo vyzkoušeny a šlape ta aplikace bez problémů??? díky za odpověď?/quote]

Aplikace fungují spolehlivě. Jen bych rád ale některé majitele i ostatní potenciální zákazníky upozornil, že 6120C umí zobrazi fullscreen fotku volajícího sama. Jak na to?

Nokia 6120C umí při příchozím hovoru přehrávat video. Tím může být vide z PC nahrané, fotoaparátem natočené nebo video sestříhané. Zkrátka a dobře jakékoliv video v pro realplayer. Protože umí 6120C video stříhat, můžete si místo pohyblivého snímku nastavit fotografii. K ní připojíte potřebné zvonění (vyzvánění nebo mp3 soubor), na potřebnou délku sestříháte (třeba 40 s) a uložíte. Pokud si toto zvonění nastavíte ke kontaktu ze seznamu, máte pro osobu nastavenou celoobrazkovou fotografii při příchozím hovoru. Krkolomné, ale funkční.
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saker 8. 9. 2007 14:32

Tych programov na fotku cez cely display je viac, tiez som pouzival Fullscreen caller a fungoval dobre.

Zistujem ze 6120C zvlada vseliake programy, niektore idu lepsie, niektore nejdu pripadne nefunguju.

Napriklad teraz hladam program ktory umozni nahravat hovor bez pipania ktore je dost rusive. Nemate nejaky odskusany ?
Saker
Junior

Odeslat příspěvekod Bučis 8. 9. 2007 18:26

hyppy píše:díky, stránka v poho, akorát až si koupím tu nokii, tak uvidím, jestli mi ty schémata z N73 pojedou.Ale dík za radu /quote]

TAk ty schémata fungují,dneska sem si nainstaloval a fakčí skvěle
5510,6230i,6120 classic + Sandisk MircoSDHC 4gb, HTC Touch Diamond => HTC HD2
Bučis
Junior

Odeslat příspěvekod _eF_ 9. 9. 2007 13:42

Uplne mimo - vsiml jsem si, ze u naprosty vetsiny java her mi nebezi zvuk, v podstate vyjimkou jsou ty, ktery jsou v tlf predinstalovany. Co nevim je, zda ja neco udelal blbe, nebo jestli je v 6120C neco nejak jinak, ze to nehraje ... Uznavam, ze je mi to skoro jedno, ale pro informaci (:
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod chipy 9. 9. 2007 16:24

No asi je chyba u teba,nie u 6120c,mne ide zvuk u vsetkych java hier.
chipy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka