Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Matiniela 2. 3. 2008 19:45

Chci se zeptat podporuje 6120 4Gb karty?
Sansa e260+rockbox, Nokia E63, Koss porta pro, Sennheiser CX 300
Matiniela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 2. 3. 2008 19:46

Ano, podporuje.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod davros 2. 3. 2008 19:47

Ano podporuje.... SDHC az do kapacity 8GB... uz se to tu resilo
Ja osobne mam 4Gb SanDisc a jsem maximalne spokojen ;)
davros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 2. 3. 2008 19:51

Teoretický limit microSDHC je 32 GB (pro upřesnění). 8GB je běžně v prodeji, byla již představena karta o velikosti 16GB.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod M-A-U-R-O 3. 3. 2008 00:07

ahoj, všechny příspěvky přečíst asi nezvládnu tak nevím jestli se to tu už neřešilo, mám 6120c a u některých kontaktů se mi nezobrazují informace o nich ( jméno, miniatura atd.). ani u sms, ani u volání. Nepomohlo smazání- opětovné uložení, přeposlání s jiného tlf jako vizitka, přesun mezi pamětí tlf a karty. prostě nic.
Děkuji za radu
M-A-U-R-O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 3. 3. 2008 16:10

To M-A-U-R-O:
A co tedy v telefonním seznamu vidíte, když nevidíte ani jméno? Podobně v SMS registru, co se zobrazuje místo jména?

Odkud jste kontakty do Nokia 6120 classic importoval (Outlook, jiný telefon – jaký)?
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M-A-U-R-O 3. 3. 2008 19:03

V tlf seznamu vidím vše - tedy jak tlf číslo- tak jméno, popř. přiloženou fotku. Problém je, když mi dotyčný volá nebo od něj přijde sms- pak se zobrazuje pouze jeho tlf. číslo.
Kotakty jsem tam dal pouze na sim kartě, uložil jako nový kontakt, nebo dostal jako vizitku formou sms nebo přes bt. Zkoušel sem problémové čísla smazat a znovu uložit - nebo znovu přeposlat z jiného tlf a zatím marně.
M-A-U-R-O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matiniela 3. 3. 2008 19:27

Pořad váham jestli koupit nebo ne mam s nokii spatne zkusenosti kdysy jsem mel 3220 a vse blokovala docea se bojim se bude 6120 taky blokovat
Sansa e260+rockbox, Nokia E63, Koss porta pro, Sennheiser CX 300
Matiniela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 3. 3. 2008 19:39

To M-A-U-R-O:
No pochopitelně, mám za to, že na SIM kartě může být u jednoho jména jen a pouze jedno telefonní číslo (stejně, jako je tomu věky věků). Žádné další detaily (adresy, web a pod.). Chcete-li používat detaily, uložte kontakty do paměti telefonu.

(Jestli to říkám špatně, jistě mě někdo opraví. SIM kartu jsem používal snad naposledy na Nokia 3310.)
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M-A-U-R-O 3. 3. 2008 19:55

Já samozřejmě ty kontakty mám nakopírované v tlf - jen sem řekl že jsem je tam přes sim kartu přenesl.

Proto říkám že ten problém je v tom, že když si otevřu kontakty-najedu na požadované číslo tak u něj mám uvedené všechny ostatní informace - ale když mi přijde sms nebo hovor tak se zobrazuje pouze číslo.

//Radek E.: příspěvky sloučeny.
M-A-U-R-O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 3. 3. 2008 20:16

To M-A-U-R-O:
Jste si jistý, že nemáte telefonní číslo v kontaktech duplicitně? Použijte vestavěný software Hledání (popř. stáhněte zde) a ověřte, že je konkrétní telefonní číslo v přístroji pouze jedenkrát.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hyppy 3. 3. 2008 20:31

ahoj, potřeboval bych zjistit jestli nekdo nahodou nevite, zda se uz nevyskytla cestina pro tento telefon. myslim aby to cetlo cesky jmeno cloveka co mi vola anebo sms. mam stahlou italstinu a polstinu, ale nejak se mi nedari najit cestinu. teoreticky by uz mohla byt na svete.neslyseli jste nekdo o tom??? dekuji
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M-A-U-R-O 3. 3. 2008 20:32

Dobře vyzkouším to. Děkuji za radu.

Tak sem smazal komplet SIM, smazal i veškerý zdvojený kontakty /teda kdo by řekl že v tom mám takový bordel) a zkusil jedno z těch čísel a fungovalo to, tak snad to tak bude u všech - tedy problém bude vyrešen.
Děkuji za pomoc.

//seterwohipikule: příspěvky sloučeny, používej tlačítko editovat
M-A-U-R-O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bowersan 3. 3. 2008 21:55

To M-A-U-R-O:
Zdá se, že záhada je vyřešena a jdu tudíž s křížkem po funusu.
Myslím, že tvůj problém je opravdu v duplicitě. Taky mi to kdysi dělalo, až sem přišel na to, že mám číslo přiděleno duplicitně k více jménům, pak z toho byl telefon asi v rozpacích a ukázal jen číslo :)
bowersan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 3. 3. 2008 21:59

sandra píše:Teoretický limit microSDHC je 32 GB (pro upřesnění). 8GB je běžně v prodeji, byla již představena karta o velikosti 16GB.s/quote]

Teoretický limit microSDHC je 128 GB. Byla již představena karta o velikosti 24GB. To jen pro doplneni ;)
AiR
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka