Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 3. 2009 19:10

pnf31 píše:Takže asi ani nemá smysl navštívit autorizovaný servis s požadavkem o odpojení foťáku co ? :hm Nerad bych aby tam na mě koukali jako tele na nový vrata :-D

To smysl opravdu moc nemá. :-) No, chlácholil bych slovy "vždyť ta 3310 není tak špatná", kdybych tomu sám věřil. :D Buď dojde na ni, nebo je pak řešením koupě něčeho "bezfoťákového", bohužel nějaká solidní S40 bez fotoaparátu v produkci chybí, slušnější je pak až E51 se Symbianem. Výměna telefonu není rada z mé strany, jen podotýkám, že taková možnost existuje, i když není ideální.

Odeslat příspěvekod 1.John 22. 3. 2009 22:23

pak teda jen dlátýlko a bum do optiky
1.John
Junior

Odeslat příspěvekod Castagnier 25. 3. 2009 10:21

Zdravím, chtěl jse se zeptat, jestli lze nějak odstranit automatické snížení jasu na displeji za urcity cas. Napr. kdyz si ctu knizku v mobilu, tak mi ztmavne displej driv, nez doctu stranku a tudiz zmacknu nejake tlacitko, lze tato funkce nejak vypnout, pripadne prodlouzit interval?? Dekuji
Castagnier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 25. 3. 2009 11:54

Castagnier: Nastavení - Displej - Režim spánku
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 3. 2009 12:52

Nedá se to prodloužit nebo odstranit, režim spánku s tím nemá (bohužel) nic společného.

Odeslat příspěvekod mikeson 26. 3. 2009 06:35

Mam dotaz:
1)U nekterych kontaktu mam uvedene narozeniny, je mozne je zobrazit v kalendari nebo na ne alespon upozornovat?
2)Pri synchronizaci s Outlookem se mi v kalendari Outlooku objevily, tak jsem zkusil synchronizovat zpet, ale v kalendari telefonu opet nic.
3)Zkusil jsem to i pres *.ics soubor nebo Google kalendar, kde se objevi vsechny potrebne zaznamy, ale v mobilu stale nic :-(

Nevite, jak na to?
Thx.
mikeson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 3. 2009 09:06

ad 1) Buď jsem na to nepřišel, nebo položka Narozeniny v telefonním seznamu nijak nespolupracuje s kalendářem a naopak. Škoda. :-( Takže je nutné do kalendáře upozornění na narozeniny nasázet ručně. Položka k tomu určená tam je.

Odeslat příspěvekod voshi 30. 3. 2009 09:06

Jaký je rozdíl např. na kasa.cz mezi nokií 5310 blue xpress music/ red xpress music a např. pink xpress music, jsem laik a nesleduji dění v mobilním světě ale jediný rozdíl jsem našel ve formátu snímku, jinak jsou všechny parametry (kromě tedy jiejich barev) stejné. Není mi jasná rozdílná cena, řádově o dvě stovky.
voshi
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 3. 2009 09:30

V podstatě až na barevné provedení motivů uložených v telefonu (které se po přehrání firmware může navíc nečekaně změnit) jsou zcela identické. Takže pokud chceš ušetřit a koupit ten nejlevnější z nich, směle do toho.

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 4. 2009 20:39

A bílej se stříbrnýma tlačítkama nemají. Ten se mi hrozně líbí. Hlavně je neokoukaný. Všude samý červený. No a jinak bych šel do modrý nebo černý. 200,- bych klidně oželel. Sám by sem si rád změnil červený kryt, ale rozebírat sám se mi nechce. Respektivě nemám potřebný šroubováček :-(
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod voshi 5. 4. 2009 21:00

martinsip píše:A bílej se stříbrnýma tlačítkama nemají. Ten se mi hrozně líbí. Hlavně je neokoukaný. Všude samý červený. No a jinak bych šel do modrý nebo černý. 200,- bych klidně oželel. Sám by sem si rád změnil červený kryt, ale rozebírat sám se mi nechce. Respektivě nemám potřebný šroubováček :-(
Mě se hodně zamlouvá oranžový ale nikde jsem ho nenašel, snad jen přes google na fotce. Kryty podle specifikace měnit nejdou ale na netu je plno "originálních krytů", tak jak je to VŮBEC? Displej žádná další vrstva nekryje že? Poškrábe-li se, je to slušně řečeno v kelu.
voshi
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 7. 4. 2009 08:09

Ne nekryje. Já mám fólii ;-)

A ty kryty jsou k sehnání. Umím oddělat kryt foťáku a přední kryt jde taky rukou, ale nahoře je pčichycen dvěma šroubky, tuším nějaký konusový hvězdicový, a takový šroubováček nemám :-( .

Ale myslím, že tu někdo psal, že v servisu chtějí za výměnu 200,-

Jinak já mám už prasklý tlačítka v tom úzkým spoji mezi červeným a zeleným :'( . Po pádu to určitě není. Je to tam hrozně úzký. Klávesnici jsem vyndal a na to jak je hrozně slaboučká se ani nedivím, že na tomhle místě praskla. A druhá věc. Krytka USB mi nejde zastrčit. Dokonce mám novou krytku, ale jakoby jí to tam brání na jedný straně zastrčit, takže je dost nakřivo a trochu odchlípnutá :-\ V servisu Nokie ve Floře to prý na záruku neopraví >:-(
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blacknettle 7. 4. 2009 15:41

ahoj, mam mensi problem s aktualizaci softwaru, vim, ze uz to tu bylo mockrat omleto, ale nevim, co delam spatne... aktualizuju pres usbecko, nokia pc suite a nokiackej software updator, vsechno probehne, kdyz ma zacit stahovani do mobilu, hodi mi to chybu a nic se nezmeni... ani po restartovani pocitace, zkousela jsem to nekolikrat, i si pohrala s pravama v telefonu... co delam spatne? dovede mi prosim poradit nekdo z vas?
jinak mam brandovanej telefon (O2) s 5.81 :?:
blacknettle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 7. 4. 2009 20:33

Taky mi to s posledními PC Suite hází chybu a séře mě to, ale nakonec vždy se zadaří. Je to nějaká chyba kvůli cz jazyku. Je to tak ?

Když ti to hodí chybu, teď nevím co je tam přesně napsáno, zkus neodfajfknout, ale ten rámeček s hlášení chyby zavřít křížkem.
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod voshi 8. 4. 2009 07:18

Na někoho kdo ji tu má, najde se někdo? :D
Je v tomhle modelu počítadlo stejně jako délek hovorů i odchozích, příchozích zpráv, MMS?
voshi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka