6230i JIMM 0.4.0 a signalizace prichozich zprav

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bakous 14. 8. 2005 11:34

Mam problem se signalizaci prichozich zprav v JIMM verze 0.4.0, prichozi zpravy neni slyset ani pri nastaveni zvuku na plno. Nevite nekdo co s tim?
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod fbio 14. 8. 2005 19:36

Mě tam nejde ani odesílání souborů z 6230i...a zvuky mi nešly ani u starší verze (to bylo teda na siemensu m65)
fbio...tak trochu hovado
fbio
Junior

Odeslat příspěvekod Koblih 14. 8. 2005 22:34

Zkuste Jimm 0.4.0 verzi pro Motorolu.tam jsou zvuky v mp3(takze je uslysite :) )a funguje spolehlive
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fbio 14. 8. 2005 23:16

Jakou máš verzi firmwaru? protože mě jimm pro motorolu nefunguje vůbec
fbio...tak trochu hovado
fbio
Junior

Odeslat příspěvekod Bakous 15. 8. 2005 09:20

Ja mam firmware 3.40 a ted jsem vyzkousel tu verzi pro Motorolu a s nejakymi mensimi vyhradami mi to funguje, nejdou ale treba vibrace.
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod Bakous 15. 8. 2005 13:47

Tak se mi povedlo ozvucit verzi pro nokii. Pouzil jsem nasledujici postup. Vzhledem k tomu, ze soubory pro mobilni telefon typu JAR jsou v podstate prejmenovane archivy ZIP, tak jsem prejmenoval jimm.jar pro motorolu na jimm.zip, vytahnul jsem si z neho zvuky message.mp3 a online.mp3 a nakopiroval na disk, potom jsem prejmenoval jimm.jar pro nokii na jimm.zip a naopak tyto MP3 soubory z disku jsem vkopiroval do tohoto archivu. Potom jsem archiv jimm.zip prejmenoval zpet na jimm.jar a opsal si jeho velikost. Pote uz jsem jen upravil soubor jimm.jad kde jsem prepsal hodnotu na radku "MIDlet-Jar-Size:" aktualni hodnotou velikosti suboru jimm.jar. Pak uz jen zbyva pomoci treba PCSuite nainstalovat Jimma do telefonu a v moznostech - signalizace upravit na hodnoty "ze souboru" a koncovku souboru zenit z wav na mp3 a vse funguje. Jen stale jeste nejdou vibrace. Ale to vazne nevim jak provest.
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 15. 8. 2005 13:57

jen takový technický detail...pro nainstalování her a aplikací přes Nokia PC Suite do N6230i nepotřebuješ jad soubory, ale jinak jsi to vymyslel dobře...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 15. 8. 2005 14:06

Bakous píše:Tak se mi povedlo ozvucit verzi pro nokii. Pouzil jsem nasledujici postup. Vzhledem k tomu, ze soubory pro mobilni telefon typu JAR jsou v podstate prejmenovane archivy ZIP, tak jsem prejmenoval jimm.jar pro motorolu na jimm.zip, vytahnul jsem si z neho zvuky message.mp3 a online.mp3 a nakopiroval na disk, potom jsem prejmenoval jimm.jar pro nokii na jimm.zip a naopak tyto MP3 soubory z disku jsem vkopiroval do tohoto archivu. Potom jsem archiv jimm.zip prejmenoval zpet na jimm.jar a opsal si jeho velikost. Pote uz jsem jen upravil soubor jimm.jad kde jsem prepsal hodnotu na radku "MIDlet-Jar-Size:" aktualni hodnotou velikosti suboru jimm.jar. Pak uz jen zbyva pomoci treba PCSuite nainstalovat Jimma do telefonu a v moznostech - signalizace upravit na hodnoty "ze souboru" a koncovku souboru zenit z wav na mp3 a vse funguje. Jen stale jeste nejdou vibrace. Ale to vazne nevim jak provest.


no ono stačí otevřit aplikaci ve winraru a nakopirovat požadovaný zvuk mid mp3 atd co potporuje daný mobil u me N6230i jsem dal mid a vybruje s melodií :!: :!: :wink: :shock:
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakous 15. 8. 2005 14:06

To s tim jad souborem je jen pro poradek, protoze pokud se ten jad soubor necha ve stejnem adresari se souborem jar a ma uvedenou chybnou delku, tak to dela neplechu, takze jsou dve moznosti bud ho smazat a nebo korektne upravit. Ja jsem zvolil korektni postup.
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 15. 8. 2005 14:17

No jasně, jasně, já jen že to ale není vůbec potřeba a tudíž se s tím nemusíš namáhat...toť vše.
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rolph 16. 8. 2005 09:44

Nazdar,
nevite nahodou cim je zpusebeny tak casty pad Jimma na tomto telefonu? Nekdy se dokonce ani nepusti a restartuje se telefon, ale tohle dela jenom u Jimma. Kdyz se zkusim pripojit a nedejboze zkusim prijmout treba zpravu na zamcenem Jimmovi jinou klavesou (proste ji jenom stisknu) tak mi spadne :(
rolph
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 16. 8. 2005 10:16

Me pada, kdyz pri pripojenem GPRS a spustenem jimmovi ho ukoncim cervenym telefonkem ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 8. 2005 20:45

Mně Jimm ani nepadá, akorát se občas nemůžu připojit - nemá odpověď od serveru.
Jaká je verze pro Nokii? Já používám DEFAULT, tam signalizace na výběr vůbec neni - je to tahle verze?
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakous 16. 8. 2005 21:03

jde o to kterou nokii mas na mysli
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 8. 2005 21:06

6230i - o ní je také tohle téma :)
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků