Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod rhinos 30. 1. 2008 09:07

Samo mozna by stacilo kdybys odinstaloval toho blbeho garmina :D
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod daniellemmon 30. 1. 2008 10:20

neviete preco sa mi neda spustit bluetooth. vzdy vyhodi hlasku ze nie je mozne vykonat operaciu bluetooth. tel je novy ma len 24 hodin. nic som na nom nemenil ani neinstaloval. tak neviem ci je to na reklamaciu alebo je tam nejaka finta.
daniellemmon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 30. 1. 2008 10:49

Rozhodně to není standardní stav, doporučuji navštívit nejbližší servis alespoň s dotazem..
P800
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod koky1111 30. 1. 2008 10:56

JeSuA_mAsTeR píše:...uz sa neviem dockat nez ju predam...
Cena???
koky1111
Junior

Odeslat příspěvekod Luigy 30. 1. 2008 14:17

Tak dneska dorazi konecne N82 domu uz se na ni tesim :)
Nokia E51 Black Steel; Nokia 6310i Bronz 1600mAh Li-Pol battery
Luigy
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 1. 2008 19:35

rhinos,kedze jazdim autom a o ziadnej inej aplukacii neviem e by fungovala s internym GPS tak nemozem,Nokia maps su platene a to ja platit nemienim

koky este neviem
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior

Odeslat příspěvekod P800 30. 1. 2008 19:52

Sygic DRIVE je plně funkční a plnohodnotná navigace kompatibilní s interní GPS v N82, viz. http://www.sygic.com/mobile/index.html
P800
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepasv 30. 1. 2008 21:01

Něco málo jsem už o SYGIC četl, ale není proti Nokia Maps nebo jiným drahá? Našel jsem cenu 3.990,- Kč? a pak stránky v Angličtině, kterou moc nevládnu, tam, pokud jsem tomu dobře rozuměl, slibovali, že se ozvou na telefon nebo mail do dvou pracovních dní, už je to 14 a nic.... poradíte někdo,
pepasv
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 31. 1. 2008 07:27

JeSuA_mAsTeR píše:rhinos,kedze jazdim autom a o ziadnej inej aplukacii neviem e by fungovala s internym GPS tak nemozem,Nokia maps su platene a to ja platit nemienim

koky este neviem

no pokud je blbnuti Garmina to jedine co vycitas N82 tak nadavas na spatnem hrobecku.Sygic jsem zkousel a zkousim ... popravde garmin mi vubec nesedl ... a je to pomerne slusna ale doufam ze jen docasna nahrada za TT
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod bubukin 31. 1. 2008 20:24

Tak dneska mi prisla karta 8GB skopiroval som veci zo starej na novu a mozem povedat ze telefon sa vobec nespomalil ide stale tak isto. Ale myslim ze 8GB je maximum co N82 zvaldne tak aby isiel telefon tak isto rychlo ako pri 2,4 GB myslim ze pri 16 a 32 by uz bol dost spomaleny .
bubukin
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 1. 2008 20:26

To se uvidí, až tyhle karty přijdou na trh :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nokiasman 1. 2. 2008 20:03

bubukin píše:Tak dneska mi prisla karta 8GB skopiroval som veci zo starej na novu a mozem povedat ze telefon sa vobec nespomalil ide stale tak isto. Ale myslim ze 8GB je maximum co N82 zvaldne tak aby isiel telefon tak isto rychlo ako pri 2,4 GB myslim ze pri 16 a 32 by uz bol dost spomaleny .

:tleskani Tak tohle může vymyslet, jen amatér... proč by se měl zpomalit telefon při větší kartě? Jede snad telefon z karty? Když něco hledá na větší kartě, tak to může být trošku delší, ale nic víc. :mrgreen:
nokiasman
Junior

Odeslat příspěvekod furioso19 1. 2. 2008 20:11

bubukin píše:Tak dneska mi prisla karta 8GB skopiroval som veci zo starej na novu a mozem povedat ze telefon sa vobec nespomalil ide stale tak isto. Ale myslim ze 8GB je maximum co N82 zvaldne tak aby isiel telefon tak isto rychlo ako pri 2,4 GB myslim ze pri 16 a 32 by uz bol dost spomaleny .

A kde si zohnal tu kartu?
furioso19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sategi 1. 2. 2008 20:29

aj ja som dnes kupil 8GB kartu a za 2tyzdne idem na n82/n95 (nie som este rozhodnuty)...karty skus pozriet v alze ...skvele ceny maju (tusim 1800sk
)
sategi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Parker 1. 2. 2008 23:27

Mam velký problém s Hudebním přehrávačem. Mam nejnovejší FW 11.0.117. Právě jsem si ho aktualizoval protože jsem myslel ze chyba zmizí. Ten nový FW zachovává všechny uživatelské zmeny ktere byly provedeny. Tzn ze vsechny programy zustavají, kontaky, apod. Záloha neni nutná na kartu. A ted k té chybě. Mám tam nekolik desítek interpretů, ale u nekterých jsem vymazal celé alba z paměti. Už na karte nejsou ale interpeti se mi furt zobrazují v prehrávaci. Ani s novým FW nejdou smazat. Hlásí "funkce neni podporována". Tak co s tím, poradíte? Samozdřejmě mohu hudební prehrávač kdyz ho otevru prez moznost "volby" u nej obnovit pisnicky ale interpreti i kdyz na karte nejsou furt se zobrazují v interpretech.
Parker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka