Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jremy 9. 9. 2008 21:10

Nevim jaka je tolerance,reklamovat muze i 1 spatny pixel,ja jich kupoval pet a jeden jsem reklamoval se 2-ma vyhorelyma pixelama,dostal jsem novy a doma jsem prisel na to,ze 1pixel znovu spatny.Nejlepsi na tom je,ze z tech 5 telefonu maji 4 tento problem,takze uz to vubec neresim,vsechny telefony jsou CZ distribuce a kupovane do rodiny postupne,takze zadna spatna edice,ale jak rikam,uz to neresim.Myslim si,ze mozna polovina lidi co ji maji a zavrou se do tmave mistnosti se zapnutym fotakem,tak najdou nejaky ten pixel spatny.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod 0darkbone0 9. 9. 2008 21:45

přesně jak Jackal píše... prostě telefon co vyšel minulej rok za cca 16000 by to neměl dělat :D
.: Nokia N82 black :.
0darkbone0
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 10. 9. 2008 08:28

No ty jsi zajisté už tam byl protože vidíš všechno a všude jen aby jsi nebyl z té pohádky bystrozrakej :-[ :-[ :-[ :-[
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod furioso19 10. 9. 2008 09:22

Od Zephyrin:
Nově vlastním N82. Zatím se s telefonem seznamuji. Co mě trochu zklamalo je skutečnost, že počet zástupců aplikací na displeji je jen 6 :-( Je to trochu málo, nevíte někdo zda / jak jde nabídku zástupců rozšířit ???

Skus pohladat tu: ******
Natrafil som na nieco podobne na ich stranke no nepamatam si ako sa to presne volalo...Skus sa na tej stranke prehrabat, urcite to najdes
Naposledy upravil seterwohipikule dne 10. 9. 2008 10:25, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz na warez fórum
furioso19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pecikh 10. 9. 2008 12:10

Ahojky chci se zeptat jestli se dají nějak vypnout funkce pro kontextove klavesnice v pohotovostnim režimu, změnit se daji , ale nikde sem nenašel zda-li se daji uplně vypnout , diky
pecikh
Junior

Odeslat příspěvekod Michal223 10. 9. 2008 15:27

Nevite nekdo, jak je to s internim GPS cipem a statickou navigaci? Jde mi o to, jestli je N82 pozitelna pro geocaching. Pripadne, bude s nim pracovat Smartcom GPS,ktery pouzivam na N73? Diky!
Nokia 3310 > 5510 > 3200 > 6230i > N73ME > N82 > Samsung Galaxy S (vzdy jsem fandil Symbianu, dokud jsem nepoznal Android...)
Michal223
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 10. 9. 2008 18:00

Zdravím. Jsem majitelem této nokie pouhý den a jelikož je to můj první symbian,nemám s ním zkušenosti. Na telefon nejdou nainstalovat aplikace ani hry. Telefon je propojen s počítačem přes PC suite. Problém nastává při stahování. Při ukládání aplikace Pc napíše: Dokončete instalaci uživatelského rozhraní,přestože Pc suite telefon bez problémů vidí a píše že telefon N 82je připojený přes USB. Telefon zárověň píše,že formát SIS není podporovaný.
FAQ jsem četl a zmiňované nastavení je v pořádku:
Nejprve ale zkontrolujte nastavení instalace softwaru. Najdete jej ve Správci aplikací - Volby - Nastavení. Zde změňte položku Instalace softwaru na Vše, položku Ověřit certif. online vypněte.
Poradíte? Předem díky za snahu. :oboze
radmik
Junior

Odeslat příspěvekod Michal223 10. 9. 2008 19:06

Jsou ty aplikace vubec pro spravnou verzi symbianu?
Nokia 3310 > 5510 > 3200 > 6230i > N73ME > N82 > Samsung Galaxy S (vzdy jsem fandil Symbianu, dokud jsem nepoznal Android...)
Michal223
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 10. 9. 2008 19:14

Měly by být přímo pro nokii N 82.
radmik
Junior

Odeslat příspěvekod Driftass 11. 9. 2008 14:27

Ahoj chtěl bych se zeptat jestly tenhle telefon z téhle prodejny neni šedivka dik moc
http://www.1-2umobil.cz/shop/index.php? ... a6d0r957n6
Driftass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0darkbone0 11. 9. 2008 14:46

nevim jestli je to chybný obrázek, ale má přehozenou barvu pro ukončení a přijetí hovoru...Jinak cena na kvalitních e-shopech je kolem 8.800Kč.
.: Nokia N82 black :.
0darkbone0
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2008 14:56

Podle mě to není přehozené, ale ten obrázek je (až na displej) hozený do negativu, čímž nasimulovali černou variantu toho telefonu. Jsou to zvláštní fígle, asi by mě to od koupě spíš odradilo.

Odeslat příspěvekod Driftass 11. 9. 2008 15:15

tak me o obrazek moc nejde jen jsem se chtel zeptat co a jak nejlip asi udelam kdyz se tam vydam osobne ;-)
Driftass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmOkYi 11. 9. 2008 18:01

everythingn82.com/forum:
Just check the Nokia Uk site and it says for my N82 (0558752) firmware 30.0.019 is available.

:hm
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 9. 2008 09:01

Novy firmware je k dispozici zatim pro product code Euro 1 a brzy bude uvolnenm i pro dalsi,takze vydrzet,je to otazka dnu..
uiqjirka
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka