Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod mifey 29. 10. 2008 19:27

:-) tak diky za radu...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod furioso19 31. 10. 2008 17:12

nazdar. v poslednom case sa mi moja N82 dost casto sama od seba restartuje. Tak raz, dvakrat za den. Neviete co to moze sposobovat?
furioso19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polas N70 31. 10. 2008 19:57

Abys předešel dalším problémům,tak si mobil přeformátuj a formátuj paměťovky,restart může způsobovat nějak špatně nainstalovaná aplikace,či něco závažnějšího...
Bez N-series(85) ani ránu!
polas N70
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 31. 10. 2008 21:15

furioso19: Doporučuji formát telefonu + plus nejlépe přehrání FW verze.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mulo 2. 11. 2008 13:23

dobry den je normalne aby sa nabijala baterka 2 az 2,5 Hod ?
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 2. 11. 2008 16:21

Vetsinou se mi nabijela tak 1,5-2h s originalni nabijeckou..zalezi na stavu vybiti (pokud jsi ho nechal uplne umrit-tzn, ze se uz aji vypl) tak se doba nabijeni muze prodlouzit i na ty 2,5h ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod mulo 2. 11. 2008 17:12

tak prave ze ja neviem co sa stalo lebo vecer boli tam este 3 palicky a rano bol vypnuty a vybity , neviem co sa stalo ale je mozne ze bolo nieco na pozadi tak som to zabudol vypnut , no este uvidim ci sa to nebude opakovat
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod 0darkbone0 2. 11. 2008 20:06

Tak s tím EmTube už opravdu nevím co bych mohl dělat:(...zkusil jsem staré verze, ale ani to nepomohlo...A aby toho nebylo málo tak video na youtube se začalo nehorázně rozpadat a i zvuk během videa kolísá....Přes Operu mi to video vůbec nepustí, a přes integrovaný nokiácký prohlížeč se to rozpadá... Dříve to všechno běhalo v pořádku, ale zedne na den se to pos.... Mám poslední verzi Fw, velmi rychlou Wi-Fi síť a T-Mobile....prosím pomoc :(
.: Nokia N82 black :.
0darkbone0
Junior

Odeslat příspěvekod papaoffroad 4. 11. 2008 16:08

Zdravim všechny! Bohužel toto vlákno je již dost rozsáhlé a vyhledávání je složitější a tak bych byl rád kdyby jste mně poradili a ne bombardovali odpovědmi typu to už tu bylo, dik.

Uvažuji o koupi nového telefonu a z původních kritérii pro výběr, že stačí symbian, jsem doplnil GPS a Wi-fi. Procházel jsem katalogy telefonů a můj zájem vzbudila nokia N78, ale při dalším hledáni jsem narazil na tento telefon, který se mi zdá být asi nejlepší. Takže začínám vážně uvažovat o koupi tohoto telefonu.

Nicméně nepotřebuji si kupovat zbrusu nový telefon a tak mi by mi stačil použitý. Tak by se mi hodilo pár rad na co si případně dát pozor při koupi, např. jak jde zjistit zda je telefon určený pro ČR a co jsou nejčastější neduhy které se mohou u použité N82 projevit.

Mimo to jsem se dočetl, že navigace TOMTOM na nokiich s vestavěným GPS nepracuje, pokud tomu tak je a neni spolehlivé řešení, neni potřeba na tuto část dotazu reagovat.

Předem děkuji za pomoc.
papaoffroad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 4. 11. 2008 18:43

Ale pracuje
Btw. Vyhladavanie v threade funguje
Cize cisty alibizmus
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mulo 8. 11. 2008 10:23

vie my niekto povedat pre ktoru krajinu je urceny product code 0555006 ? DIK
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod kolda55 12. 11. 2008 05:49

Dnes jsem byl ráno zděšen, když jsem se podívval na svoji N82 a zjistil, že je úplně vybitá. Na tom by nebylo nic zvláštního kdybych ji včera ve 3 odpoledne nenabíjel. S mobilem jsem si nijak nehraál jen mi přišlo pár sms a měl jsem 2 krátké hovory. Vím ale, že jsem si včera ráno nahrával jeden tel.hovor a aplikace mi zůstala po nahrání celý den otevřená na pozadí (ale samozřejmě nic nenahrávala)..Myslíte, že tak prudký pokles mohl být zapříčiněny tou aplikací a nebo mi jednoduše odchází baterka ? Na baterku je také 2 roky záruka, že ano ?

Díky
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 11. 2008 06:52

Mrkni do záručáku, co tam máš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tomcop 12. 11. 2008 08:45

Pochybujem,ze je tam zaruka na baterku 2 roky, zvykne skor byvat pol roka, maximalne rok. Ale mozem ta mozno ukludnit, mne sa tiez raz stalo, ze sa mi baterka vybila za noc, tiez som nic nerobil, nabil som ju a ide dobre. Bola to len jednorazova zalezitost...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Corvus2007 12. 11. 2008 19:49

Nu me tohle udelal krokomer. mam pocit step counter.. sice mi hezky pocital kroky v pozadi ale behem jednoho dne mi vybil mobil..
Corvus2007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka