Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stampee 23. 5. 2008 10:18

vcera mi dorazila N82black. Kupoval jsem u pana soukupa ( mobilhouse) a spokojenost, doruceno jeste tyz den odpo, velice slusne chovani, dobra cena.
Mam ji teprv den, ale je daleko lepsi nez jsem cekal. jen mi malicko vrze cervene tlacitko :roll:
fotak bomba a uz se tesim az se ji naucim vic vyuzivat
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod Levapw 23. 5. 2008 11:53

Tak hned včera jsem aktualizoval nové NokiaMap 2,0. Prozatím spokojenost.Jedu prozatím jen simulaci.
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stampee 26. 5. 2008 09:28

vrze mi cela leva trana klavesnice (pri psani) a dost me to S... nevite nekdo c os tim? telefon za vic jak 10 tis by tohle podle me delat nemel.......funkcne uzasny, ale detaily opet podceneny. >:-(
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 26. 5. 2008 12:24

Tak mě nevrže. Pokud se Vám zdá, že vrže hodně, můžete ji reklamovat.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kevin a perry 27. 5. 2008 10:30

Joooo jak mě tohle *****.o na N73 za 13.500kč-šílený a v autoriz. servisu mi řekli, že to dělá každá N73ka a že to neni na reklamaci, jedině na vlastní náklady!!!(možná budeš mít štěstí na ochotnýho servisáka a uděláto zadarmo). Nokiacky plasťáky vržou asi všechny, co jsem měl v ruce, zlatá konstrukce u 6300(škoda, že je to "hloupý" telefon)
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Junior

Odeslat příspěvekod Levapw 27. 5. 2008 14:16

To by mě zajímalo, co by stím udělali na "ty vlastní náklady". Je to teda neskutečné,kdyby to na vlastní náklady opravili šlo, tak to znamená, že to opravit lze a tak nechápu, proč to nevezmou k opravě v záruce. :Trval bych na opravě
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kevin a perry 28. 5. 2008 09:12

Myslel jsem to tak, že na vlastní náklady, ti to překrytují, ale za chvíli to máš to samý, takže nula od nuly, akorát za to vyhodíš money(viz já).
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Junior

Odeslat příspěvekod Levapw 28. 5. 2008 09:21

No, Pánove od Nokie, jsou si pořád jisti svým postavením na trhu, ale aby se jednou nedivili, že jim ujel vlak. Dnes se snaží jiné společnosti, nejen o mobily nabité funkcemi, ale také o kvalitu zpracování. Myslím, že Nokia to dost podceňuje.Je to jen můj názor, nic víc. :potichu
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stampee 28. 5. 2008 11:07

prsiti tyden se snad dostanu do kramu,....dam to na reklamaaci a dam vedet jak jsem dopad
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod vavrova 30. 5. 2008 07:15

Já bych potřebovala něco vysvětlit, když si chci stáhnout e-maíl a najedu na zprávy a schránka (v mém případě tiscali) volby a dám načíst e-mail a jsem v dosahu WLAN sítě měla bych si poštu stáhnout a prohlédnout zdarma ne?
Mám to i nastavený stahování přes WLAN síť, jenže ono se to vždycky stahuje i přes paketový data - vidím vlevo pod signálem E a ty šipky a vždycky po stažení a odpojení zjistím, že se mi odečetl kredit??????
Není lepší si poštu stahovat přes třeba Operu a tam si najet na http://www.tiscali.cz a do pošty????
Může mi někdo tohle objsasnit, díky moc.....
Co to jsou vlastně ty paketová data????
vavrova
Junior

Odeslat příspěvekod Tom_82 30. 5. 2008 09:13

Myslím, že je poněkud hloupé očerňovat Nokii za to, že někomu vrže telefon. Když chce mít každý ten NEJ telefon a je schopný si koupit "šedivku" aby ušetřil 3 tisíce a byl lepší než soused od vedle, tak může být rád, že si vůbec zavolá a vrzání bych vyřešil překrytováním v OFICIÁLNÍM servisu.

Co se týče "paketových dat": Takto jsou označována data, které stáhneš přes GPRS či WI-FI. Stahování mailů mi v tomto telefonu funguluje bez problémů. Pokud potvrdíš WI-FI (většinou 2x) a vybereš poskytovatele, GPRS by mělo být nečinné. Alespoň jsem si nevšiml, že by bylo aktivní. Jinak si v protokolu můžeš zkontrolovat, zda bylo GPRS skutečně aktivní a kolik dat za poslední připojení stáhlo. Může to být všechno, nebo jen pár zanedbatelných kB. Jen pro informaci: nevím jak to je u kterého operátora a jaký máš tarif či výhodný balíček, ale většinou 1 kB stál 6 haléřů, na kalkulátoru se to násobí 0,06.
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod vavrova 30. 5. 2008 11:30

Díky za vysvětlení, už asi vím kde jsem to měla špatně nastavený, u toho stahování v nastavení "příchozí e-mail" - použitý přístup. bod jsem měla automaticky T-mobile internet, takže proto, když tam nastavím "vždy se zeptat" tak si potom můžu vybrat jestli chci stáhnout přes WLAN.
To stejný jsem musela nastavit i u "odchozí e-mal".

Ještě reaguji na to vrzání telefonu, mám oficiální verzi pro ČR a nic nevrzá, naprostá spokojenost, souhlasím s tebou když chci mít super telefon, tak je lepší si připlatit....
vavrova
Junior

Odeslat příspěvekod Mif69 30. 5. 2008 15:29

kevin a perry píše:Myslel jsem to tak, že na vlastní náklady, ti to překrytují, ale za chvíli to máš to samý, takže nula od nuly, akorát za to vyhodíš money(viz já).

Ahojte. Takisto sa uz asi 2 tyzdne rozhodujem o kupe tohoto fonu a citam vela roznych nazorov, tak mi to nedalo a poslal som email priamo do autorizovaneho servisu Nokia a odpoved mi prisla: "Na vašu otázku, či sa vzťahuje záruka aj na vŕzganie, praskanie alebo vyklanie, Vám odpoviem áno ale len v prípade ak nebude na vonkajších krytoch vyditeľná známka po páde alebo iného radikálnejšieho poškodenia, ak nebude zistena vo vnútri telefónu oxidácia vplyvom rôznych kvapalín a nebudú porušené záručné plomby. A na Vašu prosbu ohľadom rád a postrehov možem len toľko, že N82 u nás ešte nikdy nebola prijatá na servis, čo hovorí samo osebe dosť a N95 k nám občas chodia kôli rýchlejšie ošúchaným tlačítkam pod displajom a tiež má troška citlivejší display na nárazy ale nato si už musí majiťeľ dávať pozor aby mu nepadol z ruky. Vzhľadom na počet predaných kusov, pričom sa ich predalo naozaj dosť, má N82 100% bezporuchovosť a N95 približne 90% pričom v 5% si zákazníci chcú len preinštalovať softvér" . Takze zatial som rozhodnuty si nikoia N82 kupit. :-)
Mif69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radzimko 30. 5. 2008 15:52

mate niekto skusenosti s kupovanim cez epicentrum.sk? mal by som zaujem o N82 black no neviem ci nemaju nahodou "sedivky" :D
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod Mademan 30. 5. 2008 16:48

AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků