Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.
Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 5. 6. 2005 20:35

No já tu n6230i mám a jsem hodně zklamaný-telefon se často po uzamčení klávesnice sekne a musím vytahovat baterii (to mi hodně připomíná moji bývalou SX1 s OS), baterka vydrží tak cca 1 den...opravdu bych od telefonu za 10K čekal víc. Tento telefon nemohu rozhodně zatím doporučit, jen musím doufat, že se něco změní s novým firmwarem. těď používám tu verzi 3.30.
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 5. 6. 2005 20:40

Tak to jsi asi narazil na špatnej kousek :( tohle se mi ještě nestalo. Baterka vydrží dva dny, jestli jí máš čerstvě tak počkej, možná se baterka srovná ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frnak 5. 6. 2005 21:35

D.U.K.E. píše:No já tu n6230i mám a jsem hodně zklamaný-telefon se často po uzamčení klávesnice sekne a musím vytahovat baterii (to mi hodně připomíná moji bývalou SX1 s OS), baterka vydrží tak cca 1 den...opravdu bych od telefonu za 10K čekal víc. Tento telefon nemohu rozhodně zatím doporučit, jen musím doufat, že se něco změní s novým firmwarem. těď používám tu verzi 3.30.t/quote]

Tak to mas asi pech, mne se nesekla zatim ani jednou, baterka vydrzi bezne dva dny, asi by vydrzela i tri, ale vetsinou po dvou dnech dobijim. Fakt je, ze jsem baterku poctive 3x vybil uplne na nulu a pak nabil...fw mam 3.30 a telefon frci uplne spickove..ja bych jej zase s klidem doporucil komukoliv .. je skvely :tleskani
Podpis
frnak
Junior

Odeslat příspěvekod jerry 6610 5. 6. 2005 21:35

To se mi teda nestalo že by se mi moje 6230i sekla . A jak ho máš dlouho?
nokia 6110-6210-6610i - 62310i -6500 a konečně nokia 6300
jerry 6610
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 6. 6. 2005 18:45

Já telefon můžu také jen doporučit, jsem opravdu spokojenej aníž bych to očekával... fakt super mobil
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 6. 6. 2005 19:11

Ten telefon mám teprve týden. fakt je, že ta výdrž baterky je 1 den když poslouchám MP3 a rádio, těd budu zkoušet, jak vydrží v běžným provozu. Pravda je, že právě poslech MP3 a rádia nejvíc žere baterku. Ale s tím sekáním vážně nevím, už se mi to zase neděje, dělalo to jen tehdy, když jsem měl připojená sluchátka. Foun mám od t-mobilu, žádná šedivka, takže by měl být naprosto v pohodě. Pochopitelně po funkční stránce si stěžovat nemohu, ono totiž ani není na co.....vlastně přemýšlím, co tomu telefonu chybí.... :D :D :D
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod tomashl 6. 6. 2005 19:23

Já mám doma 6230i teprv týden a krom'e fotaku, který je nekvalitni´- škoda, se mi zdá poměrně dobrá, žádnej sek sem zatim nezaznamenal a telefon vydrží zatim tak 3dny, pravda je, že bez použití mp3 a radia, ale i tak, rozhodně si netěžuju :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 6. 6. 2005 19:35

můj názor je, že kvalita fotek se bude zlepšovat s novými FW ;)
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caudy 7. 6. 2005 10:34

Leeroy píše:ja ji mam asi tyden,jsem s ni nad´miru spokojen jen zacala trochu vrzat ale na to si snad zvyknu,trochu me mrzi ze nejdou mazat sms najednou ale pojednom a to same i vypisyy/quote]

SMS najednou mazat jdou
MENU
ZPRÁVY
ODSTRANIT ZPRÁVY
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior

Odeslat příspěvekod Alasther 7. 6. 2005 19:32

Tak od nedele jsme uz taky hrdym vlastnikem 6230i.
Zatim jsme s ni v celku spokojen - display bezva , klavesnice taky , zvuk vyhovujice .
A stiznosti : Pouzivam ji i jako MP3 prehravac a obcas na poslech radia. U radia jdou perfektne nastavit hlasove zkratky takze kdyz jdu mestem nemusim telefon ani vytahovat z kapsi , jen podrzim cudlik u sluchatek vyslovim : "zapnout" a radio nabehne a jdou u nej takto ovladat i ostatni funkce, proste bezva. Proto me zklamalo kdyz jsem zjistil ze to nejde nastavit i u prehravace Mp3. Skoro jako by to nestihly udelat nebo na to zapomeli stejne mi to prijde i u playlistu u MP3 . Telefon mi tam proste nahraje vsechny skladby ktery tam ma a nic s tim nejde udelat. A taky bych uvital, kdyz si zamknu klavesnici na heslo aby slo stale pouzit hlasove ovladani . Pokud je takto telefon zamknut musim ho nejdrive rucne odemknout a az potom funguje hlasove ovladani .....

Jinak se mi telefon zda dorbý . Má svoje chyby ale snad je Nokia vasem vyresi novymi Firmwary ....

A co se tice ztiseneho zvoneni tak se vesele pridava ... prvni dve vteriny to hraje uplne tyse ale vzhledem k tomu ze mam jako zvoneni MP3 tak mi to ani tolik nevadi.

Jo a jeste jeden dotaz .... asi jsem hlopej ale zatim se mi nepodarilo zjisti jak telefon prinutit aby smazal vsechny prijaten nebo odeslane sms najednou .....

PS: Kdyby se treba Nokie nekdy rozhodla do telefonu zaclenit heslovane zamikani jako ma Motorola a to tak ze je mozno zamkonout jen neterou cas telefonu ... treba sms ... telefon tak funguje stale normalne (sam se nezamkne) ale jakmile se nedko pokusi udelat jakoukoliv operaci se zpravami tak se dozaduje kodu.... to by pak byl telefon neprekonatelnej ... taky by mohly pridat aby pokud je u nekoho osobni vyzvaneni se tento zvuk ozval i pri prichozi sms od daneho cloveka (zase ala Motorola) a kdyz uz ma dobrý display a (relativne .. hodne relativne) dobry fotak tak by mohla fotku u kontaktu zobrazovat pri prichozim hovoru trochu vetsi a ne jen to tintitko co je tam tedy ...no a treba taky zobrazovat fotku kontaktu i pri prichozi sms od kontatku (ala SonyEricsson)
Alcatel 301 - Nokia 3330 - Sonny (cislo nepamatuju) - Siemens C55 - SE T610 - SE T630 - Motorola V547 - now: Nokia 6230i -> N70 až bude na skladě u ET :) -Acer Ferrari 3000 > HP nx8220 - Asus MyPal 716 -> dal nic asi od PDA upustim
Alasther
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 7. 6. 2005 19:48

u playlistu u MP3 . Telefon mi tam proste nahraje vsechny skladby ktery tam ma a nic s tim nejde udelat

tak tohle vyřešíš tím, že si sestavíš playlist v PC Suite (přenos hudby) taky mě to ale štve, že si nemůžeš sám sestavit playlist přímo v telefonu z hudebních souborů, které jsou uloženy v telefonu.

A to mazání zpráv máš popsaný nad svým příspěvkem ;)
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alasther 7. 6. 2005 20:00

Je no jo ... ja to hledal v kontextovým menu u zprav.
Pc Suite jsem jeste nezkousel . Notebook zatim haja v servisu a stolni comp nema bluetooth .....

BTW: nevite nekdo o nejakem Javovem prehravaci ???
Alcatel 301 - Nokia 3330 - Sonny (cislo nepamatuju) - Siemens C55 - SE T610 - SE T630 - Motorola V547 - now: Nokia 6230i -> N70 až bude na skladě u ET :) -Acer Ferrari 3000 > HP nx8220 - Asus MyPal 716 -> dal nic asi od PDA upustim
Alasther
Junior

Odeslat příspěvekod creater 9. 6. 2005 11:16

[/img]http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=43298&item=5780758156&rd=1#ebayphotohosting
Nevíte jestli jde černá sehnat i u nás?
creater
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GROOVEMAN 9. 6. 2005 12:27

ja myslel ze verze 3.30 uz hromadne vypisy resi a zase nic
kdyz poslu 50sms denne a potrbuji vedet jestli dosli
tak se pak z mazani vypisu muzu zblaznit!!!!!
cozpak jsou v te nokii takovi magori??!!
MANAZERSKY TELEFON?? chacha!!!
GROOVEMAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tady_vrana 9. 6. 2005 16:30

GROOVEMAN:

A co takhle prijate zpravy ktere chces uschovat ukladat do jine slozky ne Prijate a pak smazat vsechny zpravy ve slozce Prijate? Mimochodem, myslis, ze manazeri posilaji 50 sms denne?
tady_vrana
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka