Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod S474N 18. 4. 2005 11:00

Luke288 píše:jakto ze nejde editovat seznam jmen v pameti telefonu. ja mam vsechno jenom na telefonu a v pohode to jde, jenom musis zmacknout volby v detailech kdyz mas ukazatel na jmene a ne na cisle.
jinak MP3 uplne v pohode, ale moznost porovnani s erikem nemam...


Vsak ano, presne tak to delam, ale nejde to ani jednou cestou:

- primo v seznamu dam na jmene VOLBY a mam jenom pet moznosti - Hledat, Pridat novy kontakt, Pridat novou skupinu, Odstranit kontakt a kopirovat.

- pokud uz jsem v detailech, tak zase VOLBY a mam tam Ukazat, Pridat detail, Upravit cislo, Odstranit, Dotaz na ucast, Poslat zpravu, Jako vychozi, Zmenit typ, Pridat hl.zaznam, Kopirovat cislo, Odeslat vizitku, Pridat do skupiny a Zrychlena volba.

Proste me tam chybi to Upravit jmeno, ktere se ovsem objevi, kdyz najedu na kontakt na SIM karte :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 4. 2005 11:02

Jsem to ale kus debila, jsem holt zvyklej z 6230 a tam to bylo vsude, ted se opravdu musi sjet primo na jmeno v detailech a potom dat Upravit jmeno. Super.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 18. 4. 2005 11:05

to S474N:A jak to máš ty s tím vyzváněním?Také ti to hraje pár sekund tiše a pak se to zesílí?Myslím při nastavení hlasitosti na Maximum!
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 18. 4. 2005 11:06

Jakej debil = ) hlavně žes na to přišel ne!?
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 4. 2005 11:09

Vratu: no protoze jsem se s tim mordoval celej vikend a nemel jsem dostupnej net a vubec me nenapadlo rolovat pres 5 cisel a par poznamek dolu na jmeno.

lady: co s jakym zvonenim? Mam hlasitost na max a nic nepozoruju, popis me to prosim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 18. 4. 2005 11:13

lady[/b] ono se to přenese i na zprávy že zvoněj potichu nebo ty normálně řvou od začátku?
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 18. 4. 2005 11:20

No ano.Pokud si v normálním profilu nastavíš hlasitost na max.,což je 5 a někdo ti volá,tak to pár sekund hraje potichu a pak se to vyzvánění zesílí.Chápeš?A poku ti přijde sms,tak je slyšet strašně slabě.Musí se na ní nastavit nějaké delší zvonění.Jo a ještě mě točí,že nejde u upomínek v kalendáři nastavit jiný tón.Cinká to chvilku a slabě.pokud ho nemám v kapse,tak to prošvihnu.A ani se to neopakuje.Dost to používám a tohle mi fakt vadí.
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 18. 4. 2005 11:26

[/b]lady koukám, že problémy vylejzaj na povrch... to ale vyření novej fiirmware ne, nebo myslíte, zě to jsou nové vlastnosti novodobých nokií? Doufám že ne!!!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 4. 2005 11:26

lady: no u SMS jsem si dal zvuk NOTIFY z Woken a na 6230 byl hlasitejsi, zkusim si to manualne zesilit v nejakym softu. Potom zkusim i normalni zvoneni, jestli to dela, co tobe. :hm

vraty: jaky chyby? Tohle je zrovna detail, kterej fw resi v pohode.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caudy 18. 4. 2005 12:03

Všimli jste si něčeho zajímavýho - T9 na 6230i funguje naprosto normálně... Problém je v tom, že není česká!!!! Umí všechna anglická slova, ale prostě v tomhle founu není česká T9!!! Asi ji tam inženýři od Nokie zapomněli dát - proto to neumí česká slova, protože tam je jen anglická T9...
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caudy 18. 4. 2005 12:04

lady: Naprostý souhlas - taky mi ta hlasitost takhle blbne... U SMS je to nejhorší - lehce se dá prošvihnout :o(((
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 18. 4. 2005 12:05

co jsi měl předtím za mobila,
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 18. 4. 2005 12:06

Caudy,my tady o té hlasitosti diskutujeme od včera.Ty jsi to nečetl celé,že?Vypadá to,že to dělá každému.Vyzvánění nevadí,ale ty sms nejsou slyšet.Musí se na ně nastavit nějaké delší zvonění...
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Caudy 18. 4. 2005 12:10

lady píše:Caudy,my tady o té hlasitosti diskutujeme od včera.Ty jsi to nečetl celé,že?Vypadá to,že to dělá každému.Vyzvánění nevadí,ale ty sms nejsou slyšet.Musí se na ně nastavit nějaké delší zvonění...k/quote]


Taky jsem to hned zeditoval..... sorráč :)
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 18. 4. 2005 12:10

neorientujete se někdo v tom jak často vycházejí nové firmwary od nokie?
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků