Sony Xperia 5 II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 12. 4. 2021 21:14

Je to android 10 a výš.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 16. 4. 2021 06:31

jirkausti píše:Zdravím,
lze nějak deaktivovat, nebo změnit funkci tlačítka google assistant?
Díky za radu, Jirka.


Ještě se vracím k té deaktivaci. Když jdete fotit nějakou akci a nepotřebujete mít zap. google asistenty, stačí je povypínat v aplikacích a tím se tlačítko deaktivuje resp. při stisku se nic neděje.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 3. 5. 2021 18:36

Jaké máte zkušenosti s aktualizací na Android 11? Četl jsem, že někdo měl různé problémy - zahřívání, rychlejší vybíjení baterie, nižší výkon,...Další naopak psali, že vše v pořádku. Já zatím s aktualizací vyčkávám.
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 5. 5. 2021 12:53

Já jsem osobně žádnou změnu nezaregistroval, záleží jak kdo telefon používá. Hodně fotím a natáčím ,hry vůbec. Tak že za mě alles gute.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 3. 6. 2021 16:06

Nová aplikace Sony Photography Pro bez problémů nainstalována na X 5II i když ještě není asi oficiální, ani nevím jestli jí Sony pošle i na druhou řadu. Každopádně funguje dobře.Tak pro toho kdo chce zkoušet --> https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobi ... -download/
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nojby71 13. 6. 2021 13:00

Dobrý den/ahoj, mám čerstvě Xperii 5 II, teprve se s ní seznamuji. Nefunguje mi propojení telefonu s chytrou TV (Panasonic Viera), resp. podařilo se mi navázat s TV komunikaci z telefonu pouze u tel. aplikace YouTube.
Zkoušel jsem funkci zrcadlení, TV telefon najde, ale po aktivaci připojení se spojení nenaváže a aplikace v TV se ukončí.
U starší Xperie Z3 jsem si prohlížel fotky na TV i bez zrcadlení, u fotek se mi automaticky nabídla takováta ikonka pro odeslání do TV. U nového telefonu se mi tato ikonka zobrazila právě jen v aplikaci YouTube a např. u aplikace iVysílání ČT ta ikonka je zobrazena, ale jakoby nebyla aktivní.
Poradí prosím někdo? Děkuji předem za rady nebo nasměrování.
Nojby71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Meli1608 1. 7. 2021 20:01

Zdravím majitele Xperie 5 II. Mám dotaz na spodní reproduktor. Máte tu ochranou mřížku přes celý reproduktor? Mě na pravé straně chybí cca 1/3. Podotýkám že jsem tam ničím nešprtal, takže k poškození z mé strany dojít nemohlo. Je to již má x-tá Xperie,ale toto vidím poprvé. Zajímá mě, jestli to bude mít vliv na voděodolnost,když tam ta čas mřížky není, nebo to tak má být? Díky za postřehy všech majitelů.
Meli1608
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 2. 7. 2021 20:00

Mám to stejně, vypadá to jako zvukovod. Pod vodou byl a funguje dál :-)
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 3. 7. 2021 11:52

Mám to stejně. Je to tak z výroby.
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 7. 3. 2023 13:53

Nemá někdo info jestli už skončila ofiko podpora? Poslední security patch je říjen 2022, nějak to datumove na ty 3 roky podpory nesedí...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 3. 2023 20:56

a nemá náhodou jen 2roky? což by bylo přesně
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků