Xperia 5 II čtečka otisků prstu

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SORNY 7. 2. 2022 12:02

Zdravím, má někdo také problémy se čtečkou otisků na Xperii 5 II? Nějakou dobu reaguje a pak přestane odemykat a např. Mobilní bankovnictví napíše údaje biometrie se změnily. V menu nastavení zabezpečení zmizí kolonka snímač a telefon se tváří, že čtečku nemá.V Sony centru mi říkali, že SONY ukončilo podporu čteček (prý jen dočasně)
Diky za odpovědi
S pozdravem Sorny
SORNY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egawe774 15. 8. 2022 13:28

Má naprosto stejný problém!! Ale až od srpna teď. Identický telefon. SONY tvrdí, že prej FActory reset nebo poslat na servis. Jak jste to vyřešil?
Egawe774
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SORNY 17. 8. 2022 05:02

Zatím nijak, faktory reset mě už nebaví dělat, když to začne zlobit, restartuji telefon a mám na chvíli klid. Škoda, že telefony už nejsou tak top, co bývaly. Jedu už od Xperie Z2 a nikdy jsem neměl větší problém
SORNY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rézuleta 24. 11. 2022 17:59

I já mám problém se čtečkou otisku prstů a začalo to zlobit na začátku října. Musím telefon někdy i několikrát restartovat, aby to fungovalo. Někdy to funguje delší dobu, někdy jen 3x odemknu telefon a přestane to fungovat. Kontaktovala jsem podporu. Psali mi ať to hodím do Safemodu, kde to fungovalo. Pak mi doporučili tovární nastavení, do kterého se mi nechce. Je přeci zvláštní, že jednou jde, a pak ne. Fakt mě to štve. Už mám už 6 telefon od Sony a nikdy jsem s žádným neměla problém.
Rézuleta
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků