Sony Ericsson J10i2 Elm - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod olon 28. 12. 2011 12:54

tak jsem nechal baterii uplně vybít a po nabití, už drží lépe..včera ráno jsem ho nabil a dnes má 70%, tak uvidíme..ale koukám, že baterie má kapacitu 950mAh, místo všude udávaných 1000mAh

ostatně, mohli byste mi prosím ještě poradit, jak zprovoznit foták, pomocí bočního malého stříbrného tlačítka?..když ho jen zmáčknu, tak se nic nestane a když držím, tak na dané místo zaostří a kříž na lcd zezelená, ale to je vše - foto se neudělá..zatím mi jde fotit, jen středním velkým tlačítkem uprostřed ovládacího kříže
olon
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 28. 12. 2011 18:49

stlacas ho na max? je dvojpolohove, prva poloha zaostri, dotlacenie odfoti.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olon 28. 12. 2011 19:03

ahaaa..díky moc..už to jde:)
olon
Junior

Odeslat příspěvekod Erní 6. 3. 2012 13:20

Mam prosbu. Mam tento telefon a přestala mi fungovat Wi-Fi. Dřív jsem se s ní dostal všude a teď se jenom připojím, ale už nikam nedostanu. Ani na místech kde to dřív šlo.
Erní
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod omart 9. 3. 2012 16:37

Ahoj,
z ničeho nic se mi přestaly zobrazovat nové příchozí sms v nabídce nových událostí a nemůžu najít, že by se to dalo někde nastavit v menu. Nevíte někdo co s tím, než se vrhnu na přeflashování?
Díky moc.
OMArt
omart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobi 21. 3. 2012 17:16

Zdravím, řeším otázku kompatibility Elmu s HF Parrot a narazil jsem na to, že Parrot uvádí kompatibilitu s typem SE J10i2 Elm, ale já mám telefon od TMCZ, kde jej nabízeli jako Sony Ericsson J10i Elm. Je to stejné nebo se jedná o odlišné telefony? Mám s tím potíže a z Parrotklubu jsem dostal odpověď: "Vámi uvedený mobil není v tabulce kompatibilit ani u jedné z Vámi uvedených HF sad. Je tam jen model J 10i2 Elm., ale ten nebude zřejmě stejný".
Díky
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 21. 3. 2012 20:33

Jsou trosku rozdilne (viz Wiki), ale BT maji ve stejne verzi a to je ve vztahu k HF zasadni. A v CR se nejspis prodavala jen J10i2. Takze jsem presvedcen, ze to pujde.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavelka. 1. 4. 2012 20:12

Dotaz by byl na Hazel ale vzhledem k tomu že Jilm je na tom technicky údajně stejně...
Je možné přes Hazel řešit emaily, kontrolovat schránku atd na seznamu.cz? To by byl důvod proč bych si chtěl pořídit tel s wifi. Díky.
Pavelka.
Junior

Odeslat příspěvekod quicksilver 3. 4. 2012 01:59

Mam problem s fotkama z Elm J10i2
jsou rozmazene a neostre. Nechapu jak nekdo s toho dela tak suprove fotky ? Jakou verzi FW mate a jaky camdriver pouzivate ? Moc vam dekuju.
ps: sice jsem fotil fotky vecer,ale kdyz na neco zamerim tak je to maznuty.
S porovnani se Samsungem i9100 S2. Elm jsem kupoval matce tak jsem si myslel,ze bude aspon prumerne fotit a bude spokojena.Dekuju za jakoukoliv radu.
quicksilver
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 4. 4. 2012 21:38

Pavelka: Maily umí, ale opravdu nevím, jak na tom byl. Mám ale pocit, že hloupé SE uměly maily stahovat i na pozadí, chtělo by si to ale ověřit.

quicksilver: A zaostřil vůbec mobil? Každopádně zkus ještě foto ve dne.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjmc 9. 4. 2012 09:20

Jak se někdo ptal na wifi tak mě též přestalo fungovat ale už jede a je to v nastavení ale už nevím přesně kde..
Jinak píšu z jiného důvodu-nedávno jsem si všimnul úbytku paměti telefonu asi na 10% i když vše ukládám na paměťovku..ve file manageru(nemám mobil v češtině-koupen v NL ale i tak šedivka z DE) ukazuje v memory status že aplikace zabírají 229MB a prý 25jich je i když jich mám na telefonu uložených jen 12 a celkově i s paměťovkou 21!Nevím jak zpátky dostat těch 200MB:(
Stalo se to někomu a ví jak to napravit?Na paměť volnou 28MB jakžtakž reaguje ale přece jen není tak svižný jako "zamlada"
Mám ještě jeden ale ten má rozbitý displej-nechápu jak při pádu na rovnou zem se rozbil když je trochu zapuštěný-nevíte kolik stojí výměna displeje?
jjmc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 9. 4. 2012 09:49

Pamät zaberaju aj sms-ky, emaily...skus ich premazat, cez My Phone Explorer si ich zalohuj.
Ako sa mohol rozbit? Ako salka, vacsinou sa rozbije ale niekedy vydrzi.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjmc 9. 4. 2012 15:41

sms sem vymazal odchozí i příchozí obojí bylo kolem 1MB..emailů je též málo..chtělo by to aktualizaci softwaru ale sony ericsson nevydává nové verze-čekal sem už s k800i
Aj tak uvažuji o přechodu na novější kousek i když elm je lehký malý a operační systém mi nechybí a jinak umí snad vše co je potřeba-ale nejspíš začnu s androidem na xperiich
jjmc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 9. 4. 2012 17:15

Tak přehrát FW pomocí SEUSu lze i tou samou verzí, co je v telefonu. A občas to může pomoci.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumlik89 5. 5. 2012 13:26

Dobrý den,

mám SE Elm - verze SW - 1226-8052 R5GB083, mám jej od O2, čili když jej vypínám je tam O2 vzhled, který mě se*e, chtěl bych tam mít od Greenheart původní vzhled jako má moje sestra na Hazelu, nevíte jak to udělat? děkuji

P.S. Pryč s O2
cumlik89
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků