Sony Ericsson J10i2 Elm - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram47 5. 5. 2012 16:22

hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msterik 13. 8. 2013 22:06

Svůj oblíbený Elm jsem utopil, tak jsem si pořídil jiný kus, ale nemohu přijít na to, jak nastavit, aby si vestavěný webový prohlížeč pamatoval heslo na mail Seznamu. Na starém telefonu si heslo pamatoval a na tomhle toho nemůžu nijak dosáhnout, vždy ho musím znovu vyplnit. Poradí někdo, prosím?
msterik
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 16. 8. 2013 09:29

si musel mat iny fw :hm u mna si vstavany nikdy nepamätal hesla, preco neskusit email klient? nachadza sa medzi spravami, alebo pouzit operu mini, ta si bude pamätat
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msterik 16. 8. 2013 18:17

FW jsem teď kontroloval a je stejný. Nemůže to být nastavením webové stránky? Na jiným mailu mám na stránce možnost zatrhnout "pamatovat si heslo" a když to zatrhnu, tak ve vestavěným prohlížeči vyskočí hlaška abych potvrdil zapamatování hesla a funguje to. Ale na Seznamu tahle možnost u přihlášení do mailu není (možná dříve byla).
M
msterik
Junior

Odeslat příspěvekod Shark660 22. 1. 2015 05:44

Dobrý den, uvažuji o koupi SE J10i, hw je v dobrém stavu, neošoupaný, či jinak dobitý, baterka taky ještě něco vydrží, ale mobil se cca 1x denně sekne. Něco podobnýho mě dělal i starý Siemens c60 a pomohlo přehrání sw na vyšší verzi. Pomohlo by to i u ELMu? Nebo mám hledat dál a tento nechat být...?

Díky za odpověď.
Shark660
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shark660 22. 1. 2015 12:28

A ještě se zeptám, přes který program se mění sw? Seus?
Shark660
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 22. 1. 2015 13:12

Jakože změna firmware? No, o pár příspěvků výše píšu o SEUSu, je to sice dva už dva roky a já zapomínám, ale budu si věřit.

Pro hrabání se v konkrétních částech (mazání chráněných souborů, výměna ovladačů....) tuším ještě FAR manager s pluginem.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shark660 23. 1. 2015 06:32

Děkuji, ano, měl jsem na mysli aktualizaci firmware. Snad jeho přehrátí pomůže od sekání telefonu... Díky, na Vaše příspěvky o Seusu se podívám...
Shark660
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Psoblbec 26. 10. 2020 10:51



Ahoj, to odkazovane vlakno uz neexistuje. Potreboval bych nainstalovat originalni firmware (odesel mi stary telefon, tak jsem si koupil jiny, ale tam je nejaky ***** od T-mobilu). Muzu poprosit o radu, jestli jeste po letech vis? Kdysi jsem na nejakem serveru zaplatil par dolaru a ziskal tam update, ale zaboha nemuzu najit, kde to bylo, jestli to jeste vubec existuje...

Diky
R.
Psoblbec
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků