XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bezbarvaponozka 17. 8. 2014 14:16

Tak kluci kdo pak všichni ještě tento telefon vlastnite?Funguje vam tak jako po rozbaleni?? to ja jen tak aby tema nestalo :) mě funguje porad stejně jen baterie je už asi na odchodu vyndam z nabiječky a během pěti minut 1% a nedej bože když zapnu wifi a čtu si na internetu ruzně věci tak najednou zjistim že mam 70% ani nevim jak. cca po půl hodině internetu.No baterie na to ma narok už tam nějaky rok je a zažila toho semnou spoustu root rom reinstal atd.. :D ma nárok.Timto bych chtěl i odpovědět Michal.Kili cyanogen mod jsem v telefonu měl take ale moc mě nechvatil a i jine romky ale nakonec jsem se zase vratil zpět k original vydane romce vyrobcem + root změna kernelu a odstraněni všeho nepotřebneho tim jsem se stal spokojen.
bezbarvaponozka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 17. 8. 2014 15:06

Funguje.Já ten telefon mam 4 roky a baterka drží furt stejně. :-)) ,taky sem tam zkoušel všechny možný rom.jen mam ošoupanej kryt.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 17. 8. 2014 15:20

Ja jsem u z neho nestastnej.Odinstaloval jsem co slo a stale se seka.Root nemam.Mam ho 3 rok.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod slos 17. 8. 2014 16:35

Mám ho již 3 roky a stále funguje jako nový. Původní baterka o Vánocích odešla do věčných lovišť, nová zatím drží. Škoda jen, že má 512 RAM.
slos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosatko 20. 8. 2014 22:14

Xperia jede, ale jedna věc mě štve dost. Mám tam vloženou kartu, která je prázdná. Měla jsem tam s původní kartou všechny Angry Birds hry. Teď, když stahuji, tak těžce, stále ukazuje plná paměť a nechce se to uložit na tu paměťovku. Co s tím, prosím?
kosatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 8. 2014 22:18

Nechat nainstalovat do interní paměti :wink: Nebo asi root a přesunout na kartu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 21. 8. 2014 06:24

Bohuzel pro instalaci potrebujes mit dostatek mista v inteni pameti (treba 2x tolik, co ma ta aplikace) jinak se nenainstaluje vubec.
Presunout na kartu jde totiz vetsinou jen castecne a az po instalaci (pokud to neni primo v aplikaci nastavene jinak - napriklad navi, ktere si stahuji mapy rovnou na kartu).
Pomuze odinstalovani aktualizaci predinstalovanych programu, ktere nepouzivas a jejich nasledne vypnuti ve spravci aplikaci (prestane to otravovat s aktualizacemi a nenacitaji se pote do pameti).
Nevim kdo vymyslel, ze v telefonu s par MB pameti probehne aktulaizace vestavene aplikace tak, ze se tam proste nahraje znovu jeste jednou (i kdyz na druhou stranu to chapu, ze je to z duvodu moznosti obnoveni tovarnich dat, ale tady je to smrtici).
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kosatko 21. 8. 2014 21:56

Díky moc, teď to zkouším. Ale dívám se, že třeba u stažené aplikace mi nejde nabídka - přesunout na SD kartu a to nechápu proč. Volného místa mám v telefonu 55 MB, to je málo, abych to tedy přehodila na SD kartu?
kosatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dong 22. 8. 2014 05:59

Nektere aplikace na kartu proste presunout nejdou, bohuzel...
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2014 15:03

S rootem jdou přesouvat všechny, včetně dat a knihoven - aplikací Link2SD.

Jinak moje Xperia šlape furt jak nová, resp. lépe jak nová (díky vlastní modifikaci systému). Opět jsem ji vykoupal v džusu, ale jede bez problémů dál! Jen baterku bylo třeba vyměnit, z důvodu poklesu kapacity.
anonymni

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 22. 11. 2014 00:00

Mam ji v supliku, odinstaloval jsem vsechno, provedl tovarni nastaveni, vycistil displej, vymenil jsem folii, zadni kryt, vycistil ruzne spinave dirky a prechody, dal jsem ji do krabicky i se sluchatkama a mam ji jako nahradni telefon. Presedlal jsem na Samsung S4. Preci jen ten displej 5'' a 16GB interni pameti je lepsi. Ale Xperia mi poslouzila dobre, ke konci uz byla hodne zasekana, hlasilo mi to furt nedostatek pameti, mel jsem problemy s aplikacema, ktere jsem prolinkoval pomoci Link2SD. Naroky v praci a zvysujici se zivotni uroven me donutila koupit si novy telefon a poucen z problemu Xperie jsem chtel hlavne vic pameti. Ted uz nemusim mit plno aplikaci okolo, ktere jsem potreboval na Xperii a moje Galaxy S4 mi slouzi jako telefon a i jako maly tablet na excelovske tabulky. Buh zehnej Xperii mini a az se budu nekdy nudit, vyndam ji z krabicky, nabiju a zapnu. :D
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod Dong 24. 11. 2014 07:57

Jee...uz to tu vypadalo mrtve :-)
To u nas Xperie porad jeste slouzi. Manzelka ji nechce vymenit, protoze ten telefon prokazal vyjjimecnou "diteti odolnost". Sice ma trochu ocucanou barvu z krytu (mladymu je 15mes.), ale jinak prezil mozna uz nekolik desitek padu a hodu, to by muj novy G2 asi nedal.
Je to proste nezmar :-)
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirkaf77 13. 2. 2015 12:17

Baterii jsem koupil nahradni a pouzivam ho na experimenty s androidem, momentalne tam mam 4.4.4 a cekam na lollipop.
Presel jsem na xperii pro a posleze na redmi note.
jirkaf77
Junior

Odeslat příspěvekod Jako3 15. 2. 2015 08:33

Zdravím, mám posl týden problém s xperií mini. Po hodině v kapse se mi displej rozkmitá a nepustí mě k namáčkání zámku obrazovky, příp. spadne do režimu, kdy chce zadat PIN. Nevíte někdo, co s tím? Napadá mě jedině baterka či vadné spoje....mám ho asi 3 roky, párkrát už plaval i spadnul, ale jinak vše OK. Nechci ho ještě odepisovat...díky
Jako3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2015 20:46

Rozkmitá? Obnovit tovární nastavení jsi zkoušel?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků