XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 28. 2. 2014 11:38

Jak velký máš ext3 oddílna sd kartě a kolik v něm zbývá místa?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 2. 2014 13:30

Taky mě napadá koupit si větší SD kartu, ale předpokládám, že tu už asi máš...jinak vše odkazuj na kartu, včetně dat a knihoven - občas je třeba data znovu odkázat...
anonymni

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 28. 2. 2014 14:45

Tak uz jsem to nasel, kdyby to nekdo potreboval. Soubor /data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db. Po otevreni je tam polozka sms kde jsou vsechny ulozene. Jen nevim jak je z toho dostat, asi pomoci SQLite.

-- 28. 2. 2014 14:49 --

Ext oddil mam 2GB a mam 87% volneho mista. Zaplnuje se mi jen interni pamet. Systemovou jsem uvolnil smazanim nejakych appek nebo presunem tech medii na SD. Cache jsem smazal uplne. http://androidaplikace.cz/index.php/201 ... nu-chytre/ tohle jsem skoro vsechno udelal nebo to uz udelane mam a neco pomohlo, neco ne.
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 28. 2. 2014 15:36

A máš posunutý všechny apky? Na Blade jsem měl jen 163 MB interní paměti celkem a po aplikaci link2sd a po instalaci všeho mi z ní zůstávalo okolo 90 MB volných. Jedinou výjimkou byla situace po nějaké nezdařené instalaci, kdy mi to taky chvíli řvalo že dochází místo, vipe cache z recovery to vyřešil.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 28. 2. 2014 15:49

Jo vse mam presunute, jeste jsem na to koukal, znovu to projel, presunul zbytek knihoven, promazal. Ted mam trochu vic volne pameti, ale na jak dlouho. Uz nevim co bych mel udelat vic, vsechny fora jsem precetl, z kazdeho jsem neco udelal. Dohromady to pomohlo, ale casem se to zase naplni :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 2. 2014 18:15

Podle mě problém způsobují data aplikací - mrkni se do Link2SD > Info o uložišti, případně ty údaje zkontroluj v jiném správci souborů, kolik ti zabírají data...Jsem zjistil, že se všechna neodkázala na SD, ale zůstala v interní paměti, přestože jsem je už jednou odkazoval (asi se znovu vytvořila).
anonymni

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 28. 2. 2014 18:53

Kdyz to kontroluju a dam znovu "vytvorit odkaz" tak mi to napise, ze odkaz uz je vytvoreny a znovu to udelat nemuzu. :) Uz s tim asi nic nenadelam :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod thug87 20. 3. 2014 07:23

Zdravim, posledních par dnu, když mi někdo vola, tak hovor sice prijmu, ale nic neslysim a ani druha strana me neslysi..to same, když volam nekomu ja..nevite někdo cim to je? diky
thug87
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 20. 3. 2014 10:00

Nemáš nějak ztišenou hlasitost a vypnutý mikrofon?
Jinak zkus jiný mobil, kdyby náhodou byla chyba u operátora. Moc si to nemyslím, ale vyloučil bys tuto možnost.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 20. 3. 2014 17:28

Čaute,
prosím Vás nevíte někdo, kde bych našel na netu návod, jak nahrát do xperie nějaký ten jiný mód, nebo jak to napsat. Tuším, že se to jmenuje cayogen, nebo tak nějak. Potřeboval bych, aby to někde bylo popsané opravdu po lopatě a hlavně česky. Popřípadě nějaké fórum, kde se o tom píše atd. Kdysi jsem někde četl, že by to mělo telefon zrychlit a prodloužit dobu života na baterku, ale nejsem si jistý.

Díky
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 21. 3. 2014 16:10

Zkus fórum webu http://xperia.cz , tam se hodně zabývají úpravami.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2014 19:51

Michal.Kili: a možu sa optat, proč to tam chceš nahrát, když ani název toho modu nenapíšeš správně?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 21. 3. 2014 21:02

Proč to tam chci? Kdysi jsem někde četl, že to má ten telefon zrychlit, výdrž baterie by se měla o něco zvýšit, odstraní se tím spousta balastu atd... Nevím, třeba se pletu. Ale poslední dobou je moje xperie neskutečně zabržděná a něco bych s tím chtěl udělat. Konečně mám internet v mobilu (50Kč za 1GB), tak bych to chtěl konečně pořádně využít, jenže jak píšu. Telefon je poslední dobou neuvěřitelně zabržděný. To, že jsem to napsal špatně... no jo no, nevím, jak se to píše ;-)
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 3. 2014 23:31

a čo iba obyčajný root, odstrániť bordel, vypnúť málo používané app ako fb a máš to to isté
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 22. 3. 2014 00:07

Jo to je přesně ono. Prostě zbavit se všech těch nesmyslů, které vůbec nepotřebuji.... Takže netřeba instalovat nějaký jiný "system", ale stačí ten Root? O.K. jdu hledat. Doufám, že najdu nějaký jednoduchý návod pro lopaty jako jsem já :-D Co už no, je mi 31 a nějak se poslední dobou přestávám chytat :-D
Michal.Kili
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků