Sony Ericsson Xperia Active - obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EnduroMarty 12. 12. 2011 16:07

pro Imhotep: Já ho nevlastním takže neporovnám, ale snad ti to pomůže a ne jen tobě :D MazecxDD
http://www.youtube.com/watch?v=rNNWyNg1 ... re=related
A jinak co jsem četl tak tento telefon mě docela zaujal, už pro tu svojí kvalitu !
Ale zase na druhu stranu není nikterak výkonný.. Rozhoduju s mezi Sensation, teada rozhoduju, jsem pro něj skmoro rozhodnutej :D
Škoda že neudělali active s 4'' displejem, to bych si dal říct ! :D :D :D
EnduroMarty
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 31. 3. 2012 15:21

Po trech tydnech pouzivani Xperie active mi zadni kryt vrze jako 100 lete nenamazane dvere a prasklo mi tesneni kolem displeje a zacina se odlepovat. Tomu se rika kvalita ala Sony Ericsson. Chudak horska sluzba az je bude za pul roku reklamovat. Dal jsem Sony ericssonu sanci ,ale aby takhle fungoval outdoor telefon po 20 dnech tak to se muzu zasmat. Jen doufam ,ze nove telefony pod znackou Sony na tom uz budou po strance konstrukce o mnoho lepe.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Twinďa 5. 4. 2012 20:48

Zdravím, protože je moje X10 mini pro asi úplně po smrti, hledám nový telefon. Pracovní mám teď novou Xperia Ray, super telefon, ale nosit dva stejné, to mi přijde divné.
Výběr padl na Active, kde mám možnost velmi dobré ceny, ale marně hledám uživatelskou recenzi. Našel jsem pár testů na netu, ale spíš bych uvítal názory dlouhodobějších uživatelů.

Nový Android znám z Ray, takže spíš bych ocenil názory na konstrukci a výdrž, díky
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 4. 2012 20:35

hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 7. 4. 2012 21:44

to sa mi ani nechce veriť !!!
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinďa 8. 4. 2012 14:06

Zdravím, tak jsem vyměnil X10 mini pro za Active, všechno jsem přizpůsobil tak, jak jsem byl zvyklý, ale jeden problém se přece jen objevil.
Na SMS používám GO SMS Pro, na "mini pro" jsem měl v tomto programu nastavené, že když mi přijde SMS, bliká mi modrá dioda tak dlouho, dokud si SMS nepřečtu. Všechno jsem si v Active nastavil stejně, ale když mi přijde SMS, blikne dioda na zlomek sekundy jen jednou a pak už vůbec, takže mi dioda neoznamuje, že mám zmeškanou nějakou událost.
Jak to máte nastavené? Jak se vám oznamují přijaté SMS? Dík
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod jaroh 8. 4. 2012 19:02

Priatelia, moc sa v telefónoch nevyznám a tak sa ospravedlňujem za otázky, ak sú príliš "základné":

Plánujem kúpiť Xperia Active, podľa internetu má operačný systém Android GingerBread, v. 2.3.4, pričom sa plánuje upgrade na 4.0.
Rád by som vedel, či je možné v tomto telefóne:
- synchronizovať kalendár s MS Outlook (2003 a vyššie, windows7) cez bluetooth;
- používať nejakú GPS aplikáciu s navigáciou (routingom) do auta s možnosťou aktualizácie máp z internetu cez počítač.

Teraz mám Nokiu 5800 XpressMusic a tam obe veci nez problémov idú - kalendár sa synchronizuje cez PC Suite a mám tam Nokia Maps (s navigáciou a možnosťou aktualizácie máp cez PC)

Nikdy som nemal Androidový telefón ani Sony Ericsson, posledných milión rokov som na Nokii, tak preto sa pýtam :-)
jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 9. 4. 2012 21:06

Twinda: no ja tiez pouzivam Go sms,a tiez obcas mi dioda neblika pri sms,inokedy zas ano,ono to nejako nefunguje na 100%,ale skus v anstaveni notifikacie Go sms si to nastavit a vyskusat (test notification).
Jaroh: na kazdy androidovy mobil mozes dat hocijaku apliakciu na navigaciu, napriklad ja pouzivam Sygic,a ide skvele.


All: Ja tomu crash testu neverím, ved nie je mozne,aby nozikom, kladivom hocijaky mobil,alebo ine zariadenie, toto vydržalo, myslim, ze to je fake :-)
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinďa 10. 4. 2012 13:45

paulo78: tak už to mám vyřešené, dioda bliká (modře) při každé příchozí SMS, po dvou dnech zkoušení je to v pohodě. Musel jsem vypnout "Zapnout obrazovku" při přijetí zprávy. Tím se to celé vyřešilo. Test notification diodu neproblikne vůbec.
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod Imhotep 18. 4. 2012 22:03

Majstri, kolko vam vydrzi baterka? Su 2 dni realna hodnota?
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Tich 21. 4. 2012 20:16

Nevíte někdo jestli jde změnit z qwerty klávesnice na qwertz popřípadě jak. Mockrát děkuji za rady :-)
David Tich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRendy 21. 4. 2012 22:47

Nejde. Musíš si stáhnout jinou klávesnici.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 16. 5. 2012 14:26

Zdravím, plánuju nákup nového founu a chtěl bych se zeptat zda tento má udělán nějaký výstup na TV třeba na prohlížení fotek a filmů přes kabel. někde se píše že nemá někde že má. Děkuji
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 5. 2012 15:01

Nemá !
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kasprik 16. 5. 2012 17:53

Díky tak jsem v řiti. Má nějakej odolnej foun TV-OUT.
Kasprik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků