Sony Xperia T/TX

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod saabik 9. 12. 2012 09:34

mam dotaz.v ruznych novych testech na xperii T se pise, ze ma jeste starej android a ceka se na novej. pritom kdyz se podivam na nektery prodejce na netu, inzerujou mobil s OS "Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich)", coz je prave ten novej. prodava se xperia T tedy dnes uz jen s tim novym OS? nebo si obcas prodejci vymyslej?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudys 9. 12. 2012 09:36

Téčko samozřejmě ICS má. Tím novým se myslí Jelly Bean 4.1.x a ten bude tak v únoru příští rok.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod saabik 9. 12. 2012 18:25

a bude mozny upgradovat ten ICS na JB? ma smysl cekat na ten novej?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 9. 12. 2012 18:42

bude, smysl, to je otazka u kazdeho androidu. Kdyby nebyly nove verze, tak by po tomto systemu nestek ani pes a Google to vi...
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 14. 12. 2012 18:53

vymazano, pro klid diskuse...
Naposledy upravil saabik dne 14. 12. 2012 21:14, celkově upraveno 1
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eprd 14. 12. 2012 20:24

Nevím proč na fórech má někdo pořád potřebu hanět výrobek.
Pokud jste si koupili něco co vám nevyhovuje vaše blbost.
Na druhou stranu je dobré se dozvědět co to či ono zařízení umí.
Kdo se rozhoduje co koupit to ocení.
Někdo tu psal, že nebude nikdy telefon který bude umět vše a je to pravda, vždy se najde něco co by se vám tam ještě hodilo nebo nemělo být, ale kvůli vám to tam nikdo dávat nebude.
Proto si raději telefon v prodejně vyzkouším někde si přečtu něco na fóru o výrobku
a nekupuji bezhlavě jako první nebo že ho má kamarád.
Já měl od Nokie ,Samsungu ,LG kdejaký telefon a vždy jsem si vybral v základu dobrý
a Xperia T patří mezi ně.

Edit:
U mě výdrž 2 dny - což je normál u androidových telefónů i jiných krom starých Nokií se symbianem .Nehřeje se alespoň mě ne.
Otisky jsou i na lesklých a měl jsem je i na Nokii.
Zámek - čas se dá nastavit i vypnout.
Fotky mám pěkné atd atd.....
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Winner07 15. 12. 2012 22:50

Dotaz na majitele: co se děje s boční krytkou po delším používání? Na konkurenčním webu jsem získal informaci, že se uvolňuje a viklá, je to pravda? Případně děje se to jen při častém otevírání krytky nebo i běžný používáním a nošením?
Winner07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 15. 12. 2012 23:00

to urcite neni pravda. vypada skvele a pouze nekdo hani vyrobek. mne se nevikla!
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ojto 15. 12. 2012 23:13

Telefon som mal. Ta krytka drzala uplne v pohode. Trochu ma sklamala hlasitost repraku pri vyzvanani. Inak ten zadny kryt tiez nie je bohvieco.
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod Winner07 15. 12. 2012 23:19

Díky za rozptýlení obav. Ještě jeden dotaz - jak moc vadí nebo nevadí umístění všech hw tlačítek na jedno místo na boku a navíc docela nízko?
Winner07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 15. 12. 2012 23:40

je to nezvyk, protoze tlacitko vypnuti a zapnuti je hned vedle hlasitosti. zajimalo by me co vyvojare vedlo k tomu, ze ho neposunuli o trochu vyse. ten reprak je fakt slabej, to bych u takhle drahyho pristroje necekal.

a co se tyka nahravani videa, to je tragedie. v mistnosti neustale zaostruje, obcas ztraci barvy, pozadi ztmavne a pak zase zesvetli. kdyby mel nekdo nejakou pochybnost, ze kecam, video mam k dispozici. jinak samozrejme super telefon bez jakychkoliv chyb
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eprd 16. 12. 2012 10:51

Fakt nevím proč ale mě reprák řve - mám ho nastaven na 3/4 a v pohodě v pouzdře slyším.
Krytka je v pohodě.
Video mám také a v pohodě - stačí si pohrát s nastavením.(ale na forech někdo píše že jsou vadné některé displeje)
Mám nový firmware 7.0.A.3.223
Tlačítka oproti dřívějším telefonům (SII) nezvyk ale zvykl jsem si a navíc je to lepší netřeba přesouvat prsty někam nahoru když chceš zamknout je to když držíš telefon přirozenější a hned na dosah.
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Followtrue 16. 12. 2012 17:58

Prosim Vas viete niekto kde by som zohnal Ochrannu foliu na Tcko + daku stranku kde by som nasiel obaly na tento telefon ? ale mam zaujem o ten obal do ktoreho sa telefon len zasunie nie tie zaklapacie a neviem ake ...
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod eprd 16. 12. 2012 18:34

Na Aukru máš vše folii i pouzdra právě jsem se díval.
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Followtrue 18. 12. 2012 13:48

Chcem sa opytat ci tento telefon podpotuje nasledovnu pam. kartu:
micro SD HC 32 Gb class 10 (hlavne to SDHC ma zaujima a to class 10) to ze podpruje 32 gb je napisane vo viacerych recenziach
Followtrue
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků