Xperia Z5 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 5. 1. 2020 11:07

Bohužel, nakupovat v takových obchodech je hódně velké riziko. Škoda, že si pán nenechal před nákupem poradit.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pepa1959 5. 1. 2020 19:42

Nojó, chyba se stala. A možná bude drahá. Pokud bych se teda rozhoupal k nákupu jiného, co byste mi poradili? Hledám menší mobil, výška max 135mm, raději do 130. Slušný foťák, a Android, ne iOS. Nejdřív jsem našel Z5 compact v inzerci, ale přes 3000 Kč. A pak jsem našel nový za 3790. Tak jsem to zkusil... Super výbavu a výkon nepotřebuju, žádné sítě a maily, jen volání a sms, Android na navigaci a připojení k autu (přes OBD), a občas se přes Wifi připojit na net.
Pepa1959
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 1. 2020 19:46

jediné mrně je tenhle Cubot
viewtopic.php?f=15&t=1303980

a asi jsi měl vzít tu Z5C na inzerát
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 5. 1. 2020 20:05

Co tam zkusit dát nejdřív českou SIM? Možná to najede rovnou v českém jazyce.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa1959 7. 1. 2020 16:11

Neé, se SIM se nerozjel o nic víc. Ani jsem nenašel kontakty, ani se nezobrazil název operátora (O2). Náhodou mi zrovna volala dcera, podle čísla jsem ji poznal, hovor O.K.
Už jsem ho poslal zpět, tak uvidím. Ten Cubot by mi stačil, ale už na mé N6303 si hodně cením toho, že foťák - byť jen 3Mpix - má AF, protože často potřebuju vyfotit detail dost zblízka. Proto bych fix fokus nechtěl. A navíc se udává slabší výdrž baterie - Nokii nabíjím většinou po šesti dnech...
Pepa1959
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 7. 1. 2020 18:06

A kde si přišel na fix focus? Já ve specifikaci vidím autofokus. Výdrž Aku je individuální, pokud nebudeš na datech tak nějaký den taky vydrží.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepa1959 7. 1. 2020 21:59

Na Cubot by to měli vědět nejlíp:
https://www.cubot.net/smartphones/king-kong-mini/spec.html
Na Heuréce jsem taky viděl to AF...
Nemá ho tady někdo, nebo neví to někdo na stopro, jak to je?
Já ho nepotřebuju místo foťáku - mám slušnej kapesní kompakt Sony a zrcadlovku Canon. Ale ty nemám furt s sebou, a to focení detailů je pro mne důležitý. S tou výdrží (bez dat) asi máš pravdu.
Pepa1959
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 7. 1. 2020 22:35

No však tam píšou že fix focus má přední kamera, vzadu je autofokus.
Zeptej se ve vlakně výše, uživatel Intago ho má.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepa1959 16. 1. 2020 13:24

Tak peníze za mobil Sony mi vrátili, stálo mne to 130 Kč za poštovné + zbytečně koupeny dva silikonové obaly a skla na displej.
Pepa1959
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků