Sony Xperia XA2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 23. 2. 2019 17:34

radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 9. 3. 2019 10:00

zumzumzum píše:Sony XPERIA XA2 obdržela Android 9.0 Pie

Dnes 9.3.19 mám, bohužel, stále starší verzi 8.0.0. V mobilu mám napsáno, že verzi určuje můj operátor.Vodafone. A ten má stále čas. Nebo nedostatečně kvalifikované pracovníky?
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 3. 2019 13:16

u operátora bývá nový Android vždycky později než u telefonů z volné distribuce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas28 9. 3. 2019 13:46

Ahoj všem, zakoupil jsem xperia XA2 v patro.cz, kde byla super cena 5580, ted už to tam mají za 6800, prý to bylo do jiného dodavatele. Ještě nedorazil. Trochu mně ted zarazily ty názory na telefon výše, recenze měl před tím výborné i testy. Nahradí mů Xiaomi Redmi 4X, který mně zlobí s repro a budu ho dávat do opravy a pak uvidím co s ním. Tak doufám, že jsem si xperiíí nepohoršil, nechtěl jsem velký telefon, 5.2 je pro mně maximum. Doporučíte někdo tvrzené sklo - koupit 2.5 D nebo 3.D?. Prý když koupím 3.D, tak pak nepožiji flipové pouzdro?? Díky všem
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod KejmlFX 13. 4. 2019 17:29

Dobrý den,chci se zeptat nechci aktualizovat na verzi android 9 automatické aktualizace mám zakázány ale nahoře v liště pořád mám upozornění na novou aktualizaci...nevíte jak se toho zbavit..??
KejmlFX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 4. 2019 18:52

Co te vede k nesmyslu neaktualizovat na Android 9?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KejmlFX 13. 4. 2019 19:05

třeba aplikace nahrávání hovorů...ke své práci to nezbytně potřebuji...
KejmlFX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 6. 2019 19:06

Sony Xperia XA2 obdržela květnové bezpečnostní záplaty
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 12. 12. 2019 21:53

Zdravím. Máme tady další nové sestavení 50.2.A.3.22
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 7. 1. 2020 10:03

Mám problém. Najednou mi přestal telefon reagovat na připojení flešky přes kabel OTG. Před tím to v pohodě šlo. Neví někdo nějakou radu?
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 7. 1. 2020 11:49

Taky přidám svůj názor na XA2. Měl jsem si vybrat firemní mobil z nabídky T-Mobile. Vybral jsem si Sony jakožto mobil, který bych si nekoupil (připadají mi ceny dost předražené).
Co se týče designu, tak se mi vždycky Sony líbilo, že šli vlastní designovou cestou. Podíval jsem se na pár recenzí a říkal si, že jo teda vezmu a vyzkouším (je zadarmo 8-) První dojem je zklamání, má plastová záda, umělou čočku foťáku a je dost těžký. Ale pěkný ;-] Koupil jsem 2,5 D sklíčko a silikonový futrál.
Zklamání je z mobilu jako celku! Aplikace fotoaprátu je strašná, fotky hodně průměr, spíš horší. Nechápu, že Sony dává své chipy do jiných značek mobilů a tam to fotí rozhodně lépe...
Mobil je pomalý, reakce jsou někdy na hozením o zem. Abych jen nehanil, tak co je fajné je přední kamera, která je širokoúhlá. Fotky jsou dobré ;-)
Krabák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vabo 30. 4. 2020 17:33

A máme tu dnes 30.4.2020 další aktualizaci softwaru SONY 50.2.A.3. 55.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukpav15 19. 2. 2021 18:52

Dobry den, mam dotaz prosim, kamarad ma Sony xperia XA2(H3113) z volneho prodeje, kde mu nejde zapnout volani VoLTE pres 4G, ikdyz to hardware telefonu umi. Ma mobil z volneho trhu, kde tato funkce nejde v menu zapnout, v nabidce menu je, ale nejde to zapnout.Ten samy mobil prodaval i Vodafone, kde to bylo s jeho FW mozne zapnout. Vodafon mu poslal nejakou smsku, kde by se melo vse nastavit, ale porad to nejde. Kdyz byl s mobilem na Slovensku, tak mu normalne ukazoval prijem 4G a slo I volat pres VoLTE. Otazka teda zni, kde a jak prehrat FW vodafonu(nebo takovy ktery podporuje 4G, nebo je nejaka jina moznost, aplikace and.), aby to mohl aktivovat a vyuzivat. Je mi jasne ze asi prijde o zaruku. Mobil ma rok stary.
Dekuji za odpoved.
Lukpav15
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků