Sony Xperia 5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 9. 2019 10:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2019 11:45

Xperia 5 je v předprodeji. Na výběr čtyři barvy, špičková sluchátka jako dárek
https://www.mobilmania.cz/clanky/xperia ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 9. 2019 10:32

Známe dostupnost „malé“ Xperie 5 na našem trhu. Levná rozhodně nebude
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/znam ... dne-nebude
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 10. 2019 19:10

Sony Xperia 5 přináší novinku, kterou byste nečekali. Jaké jsou naše první dojmy?
https://www.mobilenet.cz/clanky/sony-xp ... ojmy-39072
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 10. 2019 13:45

Sony Xperia 5 obdržela novou aktualizaci 55.0.A.7.115 Sprnové bezpečnostní záplaty...
Ano vidíte dobře Sprnové eh... :roll: :hm

UPDATE: Tak včera přišla další aktualizace 55.0.A.7.125 Říjnové bezpečnostní záplaty! :tleskani
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deiv CZ 24. 10. 2019 08:13

Zdravím. Vím, že se dají koupit klasické silikonové obaly (ty průhledné, které za měsíc "krásně" zežloutnou) nebo originální pouzdra od Sony. Nevíte někdo, zdali se dá někde sehnat tvrzené sklo, optimálně i na zadní část? Jelikož má telefon lehce zaoblené hrany displeje, chce to čiré 3D sklo. U XZ2 Compact jsem měl klasické rovné sklo a na krajích se odlepovalo. Nechce se mě dávat tak pěkný designový kousek do plastové šprcky. Stařičkou Z3 Compact jsem měl oboustranně ve skle a i když jsem jí po 3 letech prodával, byla jako nová. Mám obavu že u 5 žádné čiré 3D sklo zase neseženu, stejně, jak tomu bylo u XZ2 :(.
Jinak s telefonem zatím velká spokojenost. Za mě zatím jen jedno malé/velké mínus - pouze 120fps a žádné slow motion. Sony s touto funkcí přišlo a nyní už 960 fps nikde, tak nechápu... Daly se s tím natočit pěkné věci :(
Deiv CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 12. 2019 17:40

Sony Xperia 5 obdržela novou aktualizaci: Android 10. + listopadové bezpečnostní záplaty + možnost telefon ovládat gesty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 1. 2020 08:19

Sony Xperia 5 ve fototestu DXOMARK. Zlepšení proti Xperii 1 je pouze mírné

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 1. 2020 10:46

Sony Xperia 5 | Android 10 | Antutu Benchmark 439729 bodů
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yondan 4. 2. 2020 19:11

Zdravím po aktualizaci Xperie 5 na Android 10 mi zmizela služba volte u O2. U operátora je vše v pořádku. Zkoušel jsem půjčenou kartu T-Mobile a tam volte běží. Má někdo podobný problém po aktualizaci?
yondan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 2. 2020 20:34

Tovární nastavení jsi po update dělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yondan 5. 2. 2020 14:02

Tovární nastavení jsem udělal a nic. Budu to muset donést na Alzu reklamovat.
yondan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 2. 2020 15:10

Sony Xperia 5 obdržela aktualizaci 55.1.A.3.49 Lednové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 3. 2020 13:27

Sony Xperia 5 obdržela novou aktualizaci Březnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků