Sony Xperia 10 III 5G

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vabo 9. 7. 2021 09:19

Před nedávnem jsem zakoupil tento nový telefon. zhruba po 3 týdnech provozu mám jisté dotazy zda-li je to i u jiných. Např. Hlasitost reproduktoru se mi zdá slabá. I když dám naplno tak se to dá v pohodě poslouchat bez nutnosti zvuk snižovat. Když se dívám na displej v pohodě, ale když mobil trochu nakloním bílá barva se začíná měnit na světle modrou. a u některých videí přehrávaných z internetu (aktuálně.cz atd.) je video zpomaleno a zvuk trhaný. Dá se to nějak upravit nastavením? Nebo mám smůlu a budu muset reklamovat?
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz.hook 9. 7. 2021 09:50

když mobil trochu nakloním bílá barva se začíná měnit na světle modrou - to bývá u OLED displeje normální, jen intenzita se může měnit kus od kusu

Se zbytkem Vám bohužel neporadím.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod vabo 19. 7. 2021 12:06

A je tu první aktualizace : 62.0.A.3.70
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 7. 2021 17:08

Květnové bezpečnostní záplaty? :D :hm
Mohli dát rovnou už červnový.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 20. 7. 2021 08:59

zumzumzum píše:Květnové bezpečnostní záplaty? :D :hm
Mohli dát rovnou už červnový.

No vyšly začátkem července.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caspar86 24. 8. 2021 08:26

Zdravím, já mam jiný problém a to při snížené viditelnosti (větší tma) se černá barva mení na zelené fleky a display je nečitelný...
Caspar86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 8. 2021 08:45

Myslíš při sníženém jasu? Pak to reklamuj.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caspar86 26. 8. 2021 21:21

Přesně tak... Už jsem jednou reklamoval, poslali mi nový kus a dělá úplně to samé....
Caspar86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiri.filip 30. 11. 2021 08:23

Ahoj, z výroby je, pokud se nemýlím, předinstalován Android 11. Dostane tento telefon alespoň 1 upgrade na vyšší verzi, nebo je bez nároku na jakýkoliv upgrade podobně jako SONY L3?
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Motorolaman 30. 11. 2021 09:55

Co jsem měl XPERII 10 II, tak tomu tak bylo. 1x nový android. Bezpečností aktualizace pak chodily i nadále..ale pak jsem ho prodal, dál nevím. Podle mě to bude u III stejné.
Motorolaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xman74 17. 1. 2022 09:19

Na GSM aréně jsem četl, že by XPERIA 10 III 5G měla dostat i android 12. Bezpečnostní aktualizace jinak chodí v pohodě. S lehkým zpožděním, ale chodí.
Xman74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 17. 1. 2022 13:55

12 bude určitě, 13 to už je nejisté, ale 12 bude i a 10 II
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vabo 27. 1. 2022 21:18

Chci se zeptat: má někdo problémy se čtečkou otisku prstu? Mě přestala fungovat tak jsem udělal tovární nastavení. Vše o.k. asi 4 dny. Pak znova to samé. Tedy nové tovární nastavení a po 4 dnech zase. Více už mě to nebaví. Lze nějak napravit nebo reklamace? Díky za rady.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SORNY 7. 2. 2022 13:04

Zdravím, sdílím ten samý problém se čtečkou otisků na Xperii 5 II, před měsícem jsem volal do Sony a operátorka mi říkala, že jde o globální problém a že by to měla chystaná aktualizace opravit. Nějaká aktualizace mi dorazila, telefon se nějakou dobu tvářil, že je v pořádku a pak začaly problémy s dotykem znovu. Dnes jsem měl sahodlouhý rozhovor se Sony CENTREM znovu a prý Sony ukončilo podporu biometrie na telefonech (snad jen dočasně). Matce jsem věnoval svou Xperii 1 a tam čtečka funguje bez problémů, doufám tedy, že se vše opraví a Xperie budou dál fungovat. Krom mojí první Xperie Z2 jsem neměl se Sony telefony nejmenší problém.
SORNY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xman74 15. 3. 2022 09:29

Tak android 12 bude mít jak SONY XPERIA 10 III, tak i 10 II.

Dobře Sony! Zdroj zde: https://www.gsmarena.com/sony_says_andr ... -53556.php
Xman74
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků