Sony Xperia 10 IV

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod panrt 14. 5. 2022 13:52

Po Představení nové Xperie jsme se dnes dočkali recenze na tento model a byla otestovaná výdrž, a ta je víc než excelentní a bezkonkurenční.

We clocked 32 hours of looping videos offline and 21 hours of Wi-Fi web browsing, properly impressive results. The 35 hours of voice call capability isn't half-bad either, and standby consumption was very low as well. With all that into our formula, the Xperia 10 IV posted an overall Endurance rating of 163 hours..

Oproti loňsku je tam velký nárůst
137h
31:35h Volání vs 35:19
15:36h WEB vs 21:12
26:25h Video přehrávaní vs 32:04.

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10 ... w-2421.php
panrt
LG Maniak

Odeslat příspěvekod Bigg.I 15. 5. 2022 13:51

Chtěl jsem letos kupovat Sony Xperiu 10 III, ale řekl jsem si, že počkám jak vyjde 10 IV a dle recenzí se rozhodnu. Nejspíš tu 10 IV koupím, protože dosluhující telefon je už v háji: Nokia 6.1.

- nesnáším velké telefony
- nemám rád výřezy, notche, průstřely a podobné kraviny
- na aktuální Nokii mi vadí šířka telefonu
- od telefonu potřebuju jen občas něco vyfotit, socialni sitě, internet a hlavně GPS navigaci + hudební přehrávač, delší výdrž
- ocením klasické features jako notifikační dioda, 3,5 mm jack a slot na SD karty

Cenová politika mě u Sony dost vadí, ale ten telefon i přes své "chyby" nabízí to co ostatní ne - rozměry a výdrž :hm
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.filip 16. 5. 2022 09:22

Bigg.I: Určitě neuděláš chybu. Jen se připrav na jednu věc, a sice že telefon je třeba na psaní SMS docela úzký.
Používám firemní Xperia 10 II a jsem s ní právě až na malou šířku maximálně spokojen.
Myslím, že nemám obří prsty. Přesto je psaní SMS, a to i pokud je píšu tahem na klávesnici, lehce problematické kvůli překlepům.

I přesto bude můj další soukromý telefon od SONY.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic T51i | KOSS Porta Pro
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Bigg.I 16. 5. 2022 11:37

Dokazal jsem pohodlne existovat a psat na BB Z10 i Nokii 808... Staci dobra sw klavesnice. Nechce se mi uplne davat plna palka za 10IV a mozna pockam kam spadnou ceny 10 III, ale ony asi moc nespadnou :D
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior