Jak na datový kabel

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dunil 25. 10. 2005 11:00

Nedá se prosím nějak ošálit datový kabel - 400 kč se mi zdá nějak moc za kus drátu. Na co ho kromě ukládání fotek využiju ... jsou někde ke stažení aplikace - hry mě až tolik nezajímají.

Apropos - včera jsem si koupil K700i
dunil
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunil 25. 10. 2005 14:19

Tak jsem se na tomto fóru dozvěděl že jde připojit i přes blůtůt - prosím našel by se nějaký dobrodinec, který by mi napsal co vše se s tím dá dělat - prý i nějaké ovládání počítače - děkuji.
dunil
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andulinek 25. 10. 2005 20:24

muzes si to pripojit jak pres data kabel, tak pres infracervenej tak i pres blutooth, a 400 kc je v poho, ja mam kabel za 600 kc
1. Alcatel One Touch - 2. Nokia 5110 - 3. Siemens M50 - 4. Siemens C65 (odcizen) nyní Sony Ericsson K500i (je mi 14 let) a jelikož jsem kozoroh a ke kozorohům se nejvíce hodí Sony Ericsson, tak zůstanu co nejdéle věrná Sony Eicssonu....ADIOS AMIGOS
andulinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 25. 10. 2005 21:01

voľakde na nete som videl návod, ako si zostrojiť kábel k nejakému Siemensu :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 10. 2005 21:09

Jinak přes BT může ovládat WMP, Winamp, pohyb myši na ploše a podobně, dělá se to pomocí hidů (link) a prý se s tím dají i ovládat hry :nenapadne
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků