Mám K750i, má pro mě K800i vůbec cenu? Váš názor...

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip Novák 25. 7. 2006 08:03

Vlastním Sony Ericsson K750i od října minulého roku a poohlížím se už po nějakém tom nástupci...
A nemohl jsem zapomenout na linerálního nástupce - SE K800i/K790i

Začínám si pokládat otázku, co vlastně získám přestupem z K750i na K800i? Má to vůbec cenu? Co mi bude chybět a o co přijdu?
Jsou ty inovace tak zásadní?


+ Co získám?

- Lepší fotoaparát
- Podporu sítí třetí generace (UMTS)
- Lepší displej
- Lépe provedený přehrávač videa(!) a hudby
- atd.



- O co přijdu aneb co mi bude chybět...?

- Chybějící funkce Světlo (+ btw: ta dioda je ale silná)
- Budu si muset kupovat novou paměťovku (MS DUO tam nenarvu)
- K800i (a nové modely od SE vůbec) mají velkou ochranu proti hrabání ve fw -) STOP TUNINGU :( (Snad se na něco přijde)
- atd.


//edit: Článek na toto téma: http://www.k800i.eu/?p=clanky&id=45 :wink:

Nevím, nevím :hm . A co vy? Také řešíte stejný problém? Co byste zvolili vy?

Děkuji za vaše příspěvky....

Obrázek

BTW: Mám tři možnosti: 1) K800i 2) N73 3) Nechat si K750i a počkat na nástupce K800i/K790i
Naposledy upravil Filip Novák dne 3. 11. 2006 15:43, celkově upraveno 1
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olas11 25. 7. 2006 08:24

mám stejé dilema, proto budu rád za každý nazor:) já pořád váhám, hlavní je asi display, fotak a povedenej multitasking...nekolik aplikací zároven to uz je fakt síla...
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod abuk 25. 7. 2006 08:24

No...sice nic takového neřeším ale řešil jsem,když se objevil m75...ale nevyměnil jsem protože-skoro stejný display,hnusný (pro mě) design
A být tebou,tak zajdu do nějakého shopu,a tam si n73 a k800i otestuju :-) takle sem to udělal já!už sem si chtěl m75 objednat z netu,a radši sem si jí vyzkoušel a řekl sem si,že ještě počkám až bude něco lepšího (ale další outdoor od benq-siemens se mi fuckt nelíbí)...
A být tebou vemu n73 (když chceš tolik tunit :-) )
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misko854 25. 7. 2006 08:26

kup si k800i. podla mna je to super mobil a nastupca nebude uz az tak o nieco lepsi (nastupca k800i)...mozno znovu iba fotak a kamera,ale displej atd...budu rovnake. mozno ale pride nejaky novy walkman ktory bude mat funkcie ako k800i...ale mne sa viac pacia take tmavsie konzervativnejsie mobily,preto ho aj pouzivam...mam k800i a som uplne spokojny :wink:
misko854
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 25. 7. 2006 08:27

Ja bych rekl, ze stejne Ti na K750 nic nechybi a navic ji nemas tak dlouho.
Tak si jeste pockej a K800 klesne cenou a nemyslim si, ze jeji nastupce bude nejaky extra prevrat.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 25. 7. 2006 08:31

M. píše:Tak si jeste pockej a K800 klesne cenou.


S tím počítám... Já si ten mobil budu kupovat cca. kolem listopadu +/- ...
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 25. 7. 2006 08:32

Hlavně si ho nekupuj od satronu :-)
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NicolasB 25. 7. 2006 09:28

K750i protože má lepší(hezčí) krytku na foťák, UMTS je zatím nanic, foťák u K750i má sice jen 2Mpx ale bohatě stačí, funkce světlo to musíš zvážit sám kolikrát ho pužiješ, displej podle mě nebude o moc lepší než u K750i, klávesnice je lepší u K750i. N73 je velká ale na tunění je dobrá. Musíš se rozhodnout sám co má pro tebe větší cenu ale já osbně bych si nechal K750i
NicolasB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 25. 7. 2006 09:36

podle mě to má smysl přejít na K800i,už kvůli lepšímu displayi,foťáku,bloging,multitasting,RSS čtečka,defakto neomezená paměť na sms,lepší přehrávač,BT A2DP, a samozřejmě opakované události.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 25. 7. 2006 10:48

Já zcela jistě z K750 do K790 (tedy klona K800) jdu. Display, výtečné přehrávání videa, podpora stereo BT hudby A2DP, Multitasking a další vychytávky mě nedají jinou možnost.

Paradoxně foťák tím důvodem není...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SolidSnake 25. 7. 2006 11:13

já si ho nechám a počkám na nástupce K800 fakt mě štve že má jiný karty, mám 3x MS duo a ted by mi byli k ničemu kvůli lepšímu rozlišení fotáku a displeje? to teda ne. Sony ericsson stejně každej druhej model udělá schválně jenom o kousek lepší aby na tom vydělal viz T610 - T630 nebo W800 - W810 a taky P900 - P910, takovejch případů by se našlo hodně a právě s K750 - K800 to bude podle mě stejnej případ
iPhone 4 16gb
Toshiba Qosmio F50
Fiat Stilo 1.6
SolidSnake
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod idaho218 25. 7. 2006 11:26

mam podobny problem :? lenze moja w810ka ma tri tyzdne a velmi sa mi zapacil k800.neviete niekto ako to tam je s prehravacom hudby?prehrava aj na pozadi?
idaho218
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 25. 7. 2006 11:29

idaho218 píše:?prehrava aj na pozadi?


SAMOZŘEJMĚ... :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 25. 7. 2006 11:30

SolidSnake píše:já si ho nechám a počkám na nástupce K800 fakt mě štve že má jiný karty, mám 3x MS duo a ted by mi byli k ničemu kvůli lepšímu rozlišení fotáku a displeje? to teda ne. Sony ericsson stejně každej druhej model udělá schválně jenom o kousek lepší aby na tom vydělal viz T610 - T630 nebo W800 - W810 a taky P900 - P910, takovejch případů by se našlo hodně a právě s K750 - K800 to bude podle mě stejnej případ0/quote]


To dělá každý, ne jen SE.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KluG 25. 7. 2006 11:30

taky si počkám na nástupce k800i ...a už se nemůžu dočkat:D
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků