MP3 vyzvánění u K750i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ondrakk 21. 10. 2006 10:48

Chci se zeptat, v recenzi na K750i sem se dočet, že má méně kvalitní mp3 vyzvánění, jak tomu mám rozumět? Je to hodně znát, nebo se to ani nedá poznat! Prostě rád bych věděl jaká je to kvalita, jestli je dostačující, nebo jestli je to hrůza. díky
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 21. 10. 2006 10:55

Kvalita vyzvánění u tohoto modelu je na dobré úrovni (dostačující). Mnoho uživatelů si také stěžovalo na nízkou hlasitost při vyzvánění.
Tyto problémy řeší dva soubory, které se nahrály do fw K750i. Ale jak jsem ale pochopil, tak vy o koupi tohoto telefony uvažujete, takže vás musím zklamat - novější K750i (cca. od května - června) mají CID49, který zatím nelze obejít. Tím pádem jsou úpravy fw tabu... :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tschuba 21. 10. 2006 10:55

jo to uplne dostacujici
Splnil se mi sen...

Bosh - Alcatel - N6610 - SE T630 - SE W800i - NE61 - SAM U600 - HTC S710 - MOT V8 - HTC TYTNII - SE V640 - NE51 - NE61i - LG KU990 - NN95 8GB - SAM U900 - NE90
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gromm 21. 10. 2006 11:44

Vyzvánení je docela dobré, ale když si třeba v MP3 přehrávači pustím nejakou muziku, tak to zní uplne jinak (o dost lepší než vyzvánení) :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 10. 2006 12:13

Tahle otázka se tu řešila již v řadě jiných diskuzí. Kvalita vyzvánění (nejen MP3, týká se to všech formátů), případně dalších systémových ohlášení je "z výroby" znatelně nižší, nežli při bežné reprodukci v Přehrávači médií a Správci souborů. Pro starší verze firmware existuje návod, jak se této vlastnosti zbavit (sám jsem takto svůj telefon "opravil"), v novějších verzích to bohužel zatím není možné.

Doplnění> Vidím, že stejný dotaz byl položen i zde a tentýž problém tu byl již bezpočetkrát řešen, takže tady zamykám.

\\ Uzamknuto