Dlouhodobé zkušenosti s K750i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 16. 12. 2006 19:51

Skutecne zvuk pri foceni u brandovanych telefonu nejde vypnout? Uvazuji o K750i u T-mobile. Maji u nej v Twist sade 650Kc kredit zdarma..
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 12. 2006 20:26

LovecDuchu: Pokuď vím tak ne.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cubush 17. 12. 2006 18:33

2 LovecDuchu: přemýšlej tak že 650kreditu za měsíc až dva propíšeš a provoláš, ale telefon ti customizovaný zůstane, dokud si nekoupíš nový, tak zvaž jestil se ti to opravdu vyplatí a pokud bys ho flashnul tak příjdeš o záruku to bys asi taky nechtěl...
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 12. 2006 21:27

cubush: Někomu customizace nevadí...
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cubush 17. 12. 2006 21:36

vizitix: někomu ne ale on se přece ptal jestli se dá vypnout zvuk foťáku tzn. že minimálně toto by mu už vadilo...
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 18. 12. 2006 00:15

To jedine by mi docela vadilo.. Ale cetl jsem tady v tematu o T-mobile customizaci, ze pri aktivovani ticheho rezimu, je zvuk fotaku vypnuty. Potvrdte to nekdo, nebo vyvratte:) Jinak co se tyce nejakeho omezeni menu cinnosti, to by se dalo prezit. Predstavoval bych si 2 volitelne zkratky (pohyby joysticku) - jednu Nova zprava, druhou Kalendar... to by snad slo, ne?
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 12. 2006 14:43

borsuk píše:K750i mam tri mesice,o lupani radia nevim,obcas zrnite foto s nadechem do zelena,s temi nedostatky a nedokonalostmi:nekomu vadi ono,druhemu to same nevadi,sto lidi sto chuti,nejlepe osahat,odzkouset osobne,co ho mam,nevsim sem si ze by mi na nem neco zavazneho vadilo.Cena na trhu je velmi prizniva,nevahej a ber.Ta vydrz 10-12 dni je jako z rise pohadek,vydrz dva dny bych tipoval na neustale prohaneni telefonu,muj prumer je cca 4 dny!

není to tím, že máš nastavený vyvážení bílé třeba na zářivku??
TomeekHoleek
Junior

Odeslat příspěvekod Musiqueda 18. 12. 2006 15:08

LovecDuchu píše:Ale cetl jsem tady v tematu o T-mobile customizaci, ze pri aktivovani ticheho rezimu, je zvuk fotaku vypnuty. Potvrdte to nekdo, nebo vyvratte:)

potvrzuju, mám t-mobile customizaci, a při tichým režimu je zvuk foťáku vypnutej :)
Musiqueda
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 18. 12. 2006 17:05

Zrejme sa tu bavite o customizacii v T-mobile v CR. Ja som bral na SK, a pri tichom rezime pocut fotak aj tak - moj firmware R1CA021. Ma niekto rovnaku skusenost ? Da sa to obist inak ako zmenou firmware na original ? Zmenu firmware nechcem. Ak to nepojde nevadi.

Mattiash
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 12. 2006 17:22

2 Falus>
Obejít se to dalo v případě kousků se starší verzí CID v rámci tzv. tuningu. Je ale otázka, jak je tvůj kousek starý a zdalipak takové úpravy povolí. Navíc by taková úprava mohla ovlivnit záruku.
Dá se to potom obejít fíglem, kdy se fotografuje během hovoru s neplacenou linkou - v takové chvíli jsou všechny zvuky aplikace fotoaparátu vypnuté.

Odeslat příspěvekod mattiash_king 18. 12. 2006 19:27

Dik, u nas teda 0800xxxxxx. Testnem... A fachci - super.
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Junior

Odeslat příspěvekod ondrakk 21. 12. 2006 10:56

Tak tenhle mobil můžu jenom doporučit, když porovnám cenu a kvalitu, tak na českym trhu lepší mobil neni. Mám ho od T-mobile a sem naprosto spokojenej. Všem vřele doporučuju!
Motorola T180, Siemens A60, SE K750i
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod Kollda 23. 12. 2006 17:42

Tak už ho od včerejšího odpoledne mám taky a je to naprosto špicovej foun, to už ale nikoho nepřekvapí, protože to o něm každý ví, ale splnil všechny moje očekávání a sem s nim naprosto spokojenej (plná náhrada za mp3 - možná i lepší než mnohý standartně prodávaný mptrosky, fotak taky bezva) prostě za ty peníze je naprosto bez konkurence, ted akorát stačí dokoupit alespon 1GB pametovku a je to balada.
Kollda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Juraji 25. 12. 2006 11:58

Ja som dostal K750i včera na ježiška a chcem sa spýtat (kedze som uz stihol vybit baterku) ci ho treba pri prvom nabíjaní formátovat ako na starých modeloch. A ak treba tak kolko? Pri starsich phonoch treba nabíjat 16-12-12hodin. Dik
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 12. 2006 13:27

Tohle se týkalo hlavně starejch baterek( jako byly třeba u nokií typu 5110), tady už to moc roli nehraje, snad i nulovou....
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka