SE K770i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod darwidlO 3. 11. 2007 12:58

Přesně, další mínus pro mě krytka čočky. Proto vivat k770i .) :tleskani
darwidlO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buranman 3. 11. 2007 18:09

On to je s telefony SE strasny kompromis. K800, K810, K770. Jeden ma brutalni hrb, zase je nejlevnejsi. K770 se zbavi hrbu na zadech, je fajn tenka a taky nema mnohdy problematicky joystick, ale zase ma malicky displey a konektor na boku. No a K810 vypada hezky, ale zas ma joystick a je podle vseho nejdrazsi. Zivot je holt otazka kompromisu :-) Vidite to take tak? :hm :D
Buranman
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 3. 11. 2007 18:45

Máš recht, a hlavně žádný telefon není dokonalý a jestli jo, tak stojí 150 000 :) jinak s tím fast portem na boku, se budem muset smířit, mají je všechny nové SE. Zajímalo by mě, jaký to má význam..hm

Jinak jestli bude K770 stát víc jak 9ku, tak na to prdím..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buranman 3. 11. 2007 18:52

Na Cybexu stoji K770i necelych 7700, coz je mene nez K810i (8200,-). Jasne, expedice neni znama, ale ta cena by uz nahoru jit snad nemela. Nebo se mylim?

A umisteni konektoru je opravdu pomerne hloupe. Hlavne kdyz chce clovek poslouchat a mit mobil v kapse jeansu... :roll:

Ale jinak k770i vypada opravdu dobre. Snad jen jeste ten maly displej zamrzi...
Buranman
Junior

Odeslat příspěvekod darwidlO 3. 11. 2007 23:23

Mozna pro to ze kdyz mas v kapse drobky tak aby se ti neza*s*raly konektory.) jinej duvod me nenapada.)
To : Buranman :)
darwidlO
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod niverin 12. 1. 2008 18:13

Dispeje jsem se taky bál, ale je to v pohodě, menší velikost mi vadí mnohem míň než jsem si myslel. Co mi spíš vadí je přílišná citlivost spouště fotoaparátu, kterou běžně mačkám když např. píšu SMS.
Další věc je vůle zadního krytu, který se prohýbá právě v místě spouště (v tomto rohu) a při psaní dost vrže, což není moc příjemné.
A do třetice - všechny boční tlačítka + tlačítko pro vypnutí/zapnutí jsou hodně pidi a špatně se rozeznávají po hmatu.

Jinak celkově se mi telefon moc líbí, měl jsem rok a půl k800i, ale tento mobil mám mnohem radši - zaprvé je celkově hezčí (podle mě), tenčí, má diodu místo blesku (blesk jsem nikdy nepoužil, kdežto posvítit jsem si potřeboval často), fotí díky menší redukci šumu rozhodně líp a taky není vůbec drahý.
Podle mě je tento telefon dost nedoceněný, nejspíš díky jeho nižšímu označení než má K800i.

Takže když to srhnu, je všechno opět jinak než ve zdejší recenzi:
- konstrukčně není až tak dokonalý (vrže kryt, a ne jen mně)
- ergonomie taky není tak dobrá - ty pidi tlačítka jsou opravdu nepraktické
- fotí líp jak K800i (není jen můj subjektivný názor, provedu test a dokážu to)
niverin
Junior

Odeslat příspěvekod M@rek 21. 2. 2008 19:24

dispej je od 2 mm dlhsi, ako displej k750 ... a k tomu ma rozlisenie 240 x 320 px ... cize myslim celkom v pohode ;)
M@rek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DomWindows 21. 2. 2008 19:54

niverin: Tak to bych si moc nevěřil... K800i podle mých zkušeností fotí lépe než K770i... :pozor2 8)
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod Alcatel 28. 2. 2008 12:23

niverin píše:
Další věc je vůle zadního krytu, který se prohýbá právě v místě spouště (v tomto rohu) a při psaní dost vrže, což není moc příjemné.
A do třetice - všechny boční tlačítka + tlačítko pro vypnutí/zapnutí jsou hodně pidi a špatně se rozeznávají po hmatu.
/quote]



Tak u mě vrže celý zadní kryt. Musím říct, že když nepočítám Siemensy, tak je tohle mobil s nejhorším konstrukčním zpracováním, který jsem kdy měl. (měl jsem jich asi 25) Bohužel.
Alcatel
Junior

Odeslat příspěvekod theo2 28. 2. 2008 16:17

Tak to mě těší, že jsem jeden z mála vyvolených a nic nevrže :lol:
Jinak si myslím, že SE je na tom se zpracováním docela dobře - když jsem kuchal synkův W800i, tak je to radost dělat razborku - třeba proti siemensům co jsem měl dřív nebo nokii používají hodně šroubovaných spojů místo plastikových zacvakávaček, který se po třetí manipulaci ulomí :)
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod x655 29. 2. 2008 13:52

Jakou barevnou variantu máte? Zajímalo by mě, jestli je nějaká spojitost mezi vrzáním a barvou, případně kde byl zakoupen.
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KatyC 8. 3. 2008 22:14

Zdravím, chtěla bych tu fialovou variantu, ale zatím jsem na ni nikde nenarazila. Máte někdo nějaký tip? Dík, K.
Jsem lama. Ale učím se ;-).
KatyC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 8. 3. 2008 22:17

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theo2 10. 3. 2008 09:23

x655 píše:Jakou barevnou variantu máte? Zajímalo by mě, jestli je nějaká spojitost mezi vrzáním a barvou, případně kde byl zakoupen. /quote]

Já mám ten hnědej, ale pokud vím, tak byly stížnosti na vrzání hlavně v této barvě.
Zakoupenej byl v jednom obchůdku v Brně asi v půli prosince loňskýho roku.
theo2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků