Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod caco 12. 5. 2014 18:08

Chyba môže byť aj v nasavení Profilu pre Operu. Označ Operu, nespúšťaj ju, zadaj "Voľby/Pokročilé/Pripojenia" a tu pozri, či máš nastavený správny Profil.
caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod Diablo1st 12. 5. 2014 21:42

Zdravím všetkých,

v prvom rade by som chcel poďakovať za upravený soft, je super ;-)

Mám však jeden dotaz:

Dajú sa bočné tlačidlá prehodiť tak, aby sa s nimi dala upravovať hlasitosť vyzváňania? Teraz ich mám nastavené na úpravu hlasitosti tlačidiel, čo mi je platné ako mŕtvemu zimník, keďže tóny tlačidiel vyložene neznášam :-))
Nikde som to v telefóne nenašiel, kde by sa to dalo prehodiť, ale možno zle hľadám.

ďakujem za odpoveď.
Diablo1st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r.a.c.e.k 13. 5. 2014 06:42

caco píše:Chyba môže byť aj v nasavení Profilu pre Operu. Označ Operu, nespúšťaj ju, zadaj "Voľby/Pokročilé/Pripojenia" a tu pozri, či máš nastavený správny Profil.
caco


Diky, bylo to tim jak pises, bylo tam nastavene wap-gprs. Uz slape i Opera8.
r.a.c.e.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Diablo1st 13. 5. 2014 18:54

Tak to je nepríjemné :-D

Ale je to troška čudné, že na bočné tlačidlá, ktoré čo sa ja pamätám slúžili na reguláciu hlasitosti vyzváňania, tak u tohto modelu sú na reguláciu hlasitosti TLAČIDIEL?!? :hm :tleskani
Príde mi to veľmi čudné.

Fíla: v nejakej aktualízácii či dajakom patchy sa to nedá poriešiť? Či nikomu to doteraz nechýbalo?

Inak s mobilom som absolútne spokojný, len táto drobná vec mi tam neskutočne chýba, lebo potrebujem občas regulovať hlasitosť vyzváňania (raz kancel, raz vonkajšok).

Každopádne ďakujem za odpoveď. ;-)
Diablo1st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bummer 13. 5. 2014 19:50

No tak na to můžeš využít profily. Buďto ručně (přepínat mezi tichým a normálním lze podržením křížku, případně si na seznam profilů nastavit zástupce či zkratku) nebo je přepínat pomocí Plánu na základě času.

Neviděl jsem telefon, kde by se bočními tlačítky ovládala hlasitost vyzvánění. Vždycky jen hlasitost sluchátka.
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caco 13. 5. 2014 19:51

r.a.c.e.k: Som rád,že ti to už šlape.

Fíla: V Profiloch by mali byť minimálne dva účty 1.internet, 2.MMS. Zaleží ktorý nainštaluješ ako prvý a ten ostane v Java-profiloch nastavený.
r.a.c.e.k nainstaloval ako prvý WAP a preto mu tam ostal nastavený, aj keď nainstaloval INTERNET. Mne sa stalo, že som nainstaloval ako prvý účet MMS a ten aj ostal v Java nastavený.
Čo sa týka Prístupového mena, aj O2 funguje s menom "internet". Možno je to kvôli národnému roamingu.

Diablo1st: Bočné tlačidlá slúžia aj na reguláciu hlasitosti vyzváňania, aj na hlasitosť hovoru, ale len v momente vyzváňania, alebo hovoru. Ak máš však zapnuté Nahrávanie hovorov, vtedy neni možné meniť hlasitosť hovoru.
Naposledy upravil caco dne 13. 5. 2014 20:32, celkově upraveno 1
caco
Junior

Odeslat příspěvekod Diablo1st 13. 5. 2014 20:00

Bummer píše:No tak na to můžeš využít profily. Buďto ručně (přepínat mezi tichým a normálním lze podržením křížku, případně si na seznam profilů nastavit zástupce či zkratku) nebo je přepínat pomocí Plánu na základě času.

Neviděl jsem telefon, kde by se bočními tlačítky ovládala hlasitost vyzvánění. Vždycky jen hlasitost sluchátka.


Bohužiaľ nič iné ako to riešiť cez úpravu profilu mi neostáva. Cez plán sa to riešiť nedá, keďže nemám pevný režim.

Caco: ja by som skôr potreboval reguláciu hlasitosti vyzváňania pred samotným zavolaním.

príklad: som niekde vonku pri ceste nastavím si maximálnu hlasitosť vyzváňania, aby som mobil počul. Potom idem do kancelárie, kde potrebujem mobil počuť, ale keďže je to kludnejšie miesto, stíšim si hlasitosť na polovicu. To je to čo som využíval na predchádzajúcom mobile (Wildfire S) a aj na požičanom (dajaký tlačítkový SonyErickson).

So samotnou reguláciou hlasitosti hovoru problém nie je, len stále mi je divné, prečo Samsung preddefinoval na tieto bočné tlačidlá reguláciu hlasitosti tlačidiel.
Diablo1st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caco 13. 5. 2014 20:30

Diablo1st:
ja by som skôr potreboval reguláciu hlasitosti vyzváňania pred samotným zavolaním

Tak potom len ako ti napísal Bummer. Použi "Zvukové profily"
caco
Junior

Odeslat příspěvekod mefr 14. 5. 2014 07:49

Pokud chci některé vyzvánění používané ve Zvukových profilech nebo Kontaktech (ne ze složky Moje soubory\Zvuky) změnit za své vlastní tak je to možné, ale za cenu že zvuk zůstane pod starým názvem. V aplikaci MiniCommander do adresáře \disk-a\sounds\default\ nahraji nový zvuk pod starým názvem. Pokud změním název, tak zvonění nejde. Nevíte kde to přejmenovat, aby zvuk šel.
mefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r.a.c.e.k 15. 5. 2014 13:11

Asi neni moznost jak dosta svatky na "inteligentni obrazovku"?
r.a.c.e.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r.a.c.e.k 16. 5. 2014 13:50

To je skoda, ale da se zvyknout i na tu obycejnou.

Mel bych dotaz na vsechny.
Jaky java aplikace pouzivate?
Jde me hlavne o ten zaklad jako www prohlizec, email klient, icq apod, file manager + pripadny nejaky dalsi vychytavky typu ebook reader, atd.

Momentalne jsem pohledal a pouzivam nasledujici

www prohlizec: Opera 8
email klient: vychozi plus testuji mujMail
im kecalek: IM+ PRO ( mel jsem ho na androidu i na iOS a licenci me prevedli i na Java verzi )
file manager: MiniCommander ( zatim jsem nepotreboval hledat neco jinyho )
ebook ctecka: Albite ( stve me ze to neotevre moje epub knizky ktery jsou moc velky )
posilani free sms: oskarek ( zatim moc netestovano )
sledovani vydaju domacnosti: HomeEko ( zatim moc nevyuzivam)
pocasi: MeteroBrowser CR ( nefunguje cestina v textove predpovedi, radar neukazuje vyvoj, pohyb oblacnosti), Weather mam nadefinovano nekolik mist, nema predpoved nekolik dni dopredu
hudba: pouzivam vychozi aplikaci, zkusim jeste KDplayer
r.a.c.e.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Landak 16. 5. 2014 18:18

to je slušný asi si budu muset taky pořídit nějakou aplikaci třeba aspon tu operu.při vyhledavaní na netu pořad odklikávám neplatný certifikát a strašně mě to brzdí :( mapy mám googl maps sice pomalí ale stačí :)počasí nemám juknu na seznam :) ale kdyby šlo mám aladina :)

nevíte jak pořadně rozhejbat ten net?dikes :)
Landak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bummer 25. 5. 2014 18:42

Ahoj. Napadlo mě, že bych to tu mohl nasdílet, kdyby to někdo chtěl zkusit... Znáte hru 2048? Pokud byste si ji chtěli zahrát i na hloupém telefonu, tak teď můžete. :) Potřeboval jsem do školy zadání na semestrálku, tak jsem udělal její kopii pro J2ME telefony. Nejlépe je samozřejmě ozkoušená na S5610, ale mám vyzkoušeno, že běží i na Nokiích 6300 a X2. Autorovi "originálu" jsem psal a s uveřejněním souhlasil.

ScrShot_3.png
ScrShot_3.png (12.17 ) Zobrazeno 5909 krát


Aktuální verze zde:
JAD: http://uloz.to/x1WuDiu2/2048-jad
JAR: http://uloz.to/xY8rGDrC/2048-jar

Že to není virus, mi budete muset věřit. :)
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Humpajs 26. 5. 2014 11:20

Fíla: všechno nejlepší ke dnešnímu svátku a velký díky za vylepšování S5610 :-)

Bummer: tobě velkej dík za 2048, skvělá kratochvíle ;-)

a v neposlední řadě velkej dík všem ostatním, co se na úpravách FW podílejí :tleskani
Humpajs
Junior

Odeslat příspěvekod r.a.c.e.k 26. 5. 2014 12:52

Bummer píše:Ahoj. Napadlo mě, že bych to tu mohl nasdílet, kdyby to někdo chtěl zkusit... Znáte hru 2048? Pokud byste si ji chtěli zahrát i na hloupém telefonu, tak teď můžete. :) Potřeboval jsem do školy zadání na semestrálku, tak jsem udělal její kopii pro J2ME telefony. Nejlépe je samozřejmě ozkoušená na S5610, ale mám vyzkoušeno, že běží i na Nokiích 6300 a X2. Autorovi "originálu" jsem psal a s uveřejněním souhlasil.

Fakt pekny!!! Nainstalovano na poprve jsem dal 512 :) Jeste by to chtelo nejakou chytlavou melodii k tomu a mozna i zvuky dodelat.
r.a.c.e.k
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků