Servis Nokia Brno

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Team 7. 10. 2014 16:09

Ahoj, nevěděl by někdo, jestli je v Brně autorizovaný servis pro telefony Nokia? Dle oficiálních stránek by to mělo být v Olympii a ve Slatině na Řípské, ale Olympia se zdá být zrušená a ve Slatině je na stejné adrese firma s jiným názvem.

Jediné, co jsem našel, Mobil pohotovost má na stránkách, že je autorizovaným servisem a pak Amio na Křenové by mělo být "sběrným místem".

Nemáte někdo lepší a aktuální informace, případně zkušenosti s nějakým brněnským servisem?

Předem moc díky.
I don't think, I drink.
Team
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 10. 2014 19:59

Servis Nokia v Brně není. Obrať se na Arvato.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 10. 2014 22:35

Jak píše Dejv...pošli to rovnou do Arvata...všechny tyhle firmy co jsi vyjmenoval, to tam stejně jen přepošlou. MP sice zkouší sama něco opravit, ale na vyšší zásahy nemá certifikaci a přeposílá to do Arvata.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 8. 10. 2014 06:05

Na Václavské jak byl značkový obchod. Před zatáčkou.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Team 8. 10. 2014 14:37

Díky za rady. Byl jsem se dnes zeptat do MP, potřebuji vyměnit prasklý displej, což prý zvládají na počkání, jen ale musím počkat, až jim součástky dojdou na pobočku. To je pro mě přijatelnější, než posílat mobil do Arvata a být několik dní bez něho.
I don't think, I drink.
Team
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 10. 2014 19:23

Výměna displeje v Arvatu v mém případě trvala 5 dnů včetně dopravy. Mám ale náhradní telefony, to je fakt.
dejv
dejvidek
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků