Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aqwertzz 21. 1. 2015 21:25

Nastaveni /informace o telefonu
Nazev: Windows Phone
Model: NOKIA Lumia 925
Software: Windows Phone 8.1

nastaveni/bonusy+info
Verze softwaru: Lumia Black
Accessories agent: 2.5.3.3
feedback Nokia: 2.4.0.4
nokia first use experience 1.5.1.1
SMS vCard receiver 1.2.0.1
warranty registration 1.1.0.4
SIM Unlock 1.0.0.5


A tyto vlastnosti co popisuju ma i L920, přitelkyni messenger i FB normalne pipa kdyz něco prijde. Ale pravda ze na cernem displeji nema ani hodiny.

-- 21. 1. 2015 21:48 --

S tema notifikacema. nasel jsem tenhle obrazek respektive video.
http://2imgs.com/7cc3b69c4f
Pise se tam clock and notifikation muze se to bud zapnout nebo vypnout.
Ale tohle nikde nemuzu najit, kde to ma byt?

-- 21. 1. 2015 21:57 --

Tak jsem nad tim badal u L920 a ona tam ma radek v nastaveni ktery se jmenuje Obrazovka rychleho prehledu. Ale tohle ja tam nemam tak ja uz nevím.
Na te 920 se ji uz zobrazují i hodiny a maily,FB,zmeskane hovory a SMS ja mam porad jenom hodiny.
aqwertzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 22. 1. 2015 08:18

Takže je to pravda, máš prastarou verzi systému... Aktualizuj.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Belfegor 31. 1. 2015 08:56

Zdravíčko, chtěl bych se na něco zeptat. Rád bych si pořídil telefon s WP, ale je pro mě důležitý důstojný vzhled, což většina těch plastových šmoulofounů nesplňuje (830 a 930 už jsou moc vysoko s cenou). Jako jediný vhodný kandidát mi vyšla právě L925, akorát o ní jsem se dozvěděl pár docela nepříjemných vlastností (přehřívání, podprůměrný výdrž baterie, slabý příjem signálu, nedoléhající zadní kryt). Mohl by mi někdo říct, jestli se to týkalo primárně kusů z prvních výrobních sérií nebo ty problémy provází všechny kusy? A dále, ví se, jestli model dostane update na W10 až budou venku?

Edit: A ohledně LTE, umí ty naše frekvence?
Belfegor
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 31. 1. 2015 10:00

Tebou popisované problémy nejsou nijak zásadní, resp. nijak výjimečné ani u jiných telefonů. Telefon topí při zátěži stejně jako ostatní smartphony stejných parametrů, o přehřívání nemůže být řeč. Stejné je to s výdrží - l925 je prostě jednodenní telefon, výdrž nikterak nevybočuje z průměru. Pokud někomu vydrží málo, je to vada baterie, konkrétního kusu nebo nevhodného používání (např. nastavení světlého tématu, které žere na amoled displeji energii - což je stejné u všech telefonů s amoled displejem). Signál je o málo horší než např. na lumii 920, ale opět nijak zásadně, je spousta telefonů s horším příjmem - většina uživatelů žádný takový problém vůbec neregistruje.
Je třeba si uvědomit, že v diskusích se většinou řeší pouze problémy, popř. jestli je to problém nebo není - uživatelé co jsou spokojeni do diskusí příliš nepřispívají.

Takže ti můžu l925 doporučit, protože je to relativně bezproblémový telefon, nic zásadního na ní špatné není, žádný dealbreaker. Pozitivních věcí na ní naopak najdeš hodně. V celku je to povedený strojek.

LTE by mělo běhat u nás v pohodě u všech operátorů.
Naposledy upravil mimonaut dne 31. 1. 2015 20:36, celkově upraveno 1
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 31. 1. 2015 13:09

Za ty penize super telefon.
Prehriva se vrchni cast jen kdyz treba hrajes hry dlouho jinak nic ja jsem s nim apokejen aice baterka 1 den ale jsem hodne na wifine kazdy smartfoun moc nevydrzi mam ower banku a kdyz nekam jedu mam ji ro jistotu sebou.
LTE je super beha v pohode.
WP jsou super nemenil bych.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 31. 1. 2015 13:52

Mně na L925 dost vadí nemožnost rozšířit paměť. Mám 16GB verzi a přestože se snažím neinstalovat každou blbost, mám už jen 4GB místa a to v telefonu nemám žádnou hudbu, videa a fotky hned přesouvám do počítače. Takže bych doporučil asi spíš tu verzi s 32GB od Vodafone, pokud má člověk tu příležitost. Příští telefon si už určitě pořídím zase s podporou paměťových karet. Ten pocit nedostatku místa, které už se nedá nijak zvětšit mě celkem štve.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 31. 1. 2015 16:31

16GB je fakt ze nekomu nemusi stacit ale co chcete mit v telefonu ja mam volne zhruba 1GB mam tam vse hudbu,videa pro dceru pohadky, hafo apliaci, hry i dost blboati co by tam ani nemuselo byt takze normalnimu človeku 16GB stačí
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 31. 1. 2015 19:23

16GB může někomu stačit, pro někoho to může být zoufale málo. A není to o tom, jestli je člověk normální, prostě používá telefon jinak.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iantaris 9. 2. 2015 21:35

Na 925 jsem nuceně přešel z E7.. A s ohledem na to, že mi v E7 místo stačilo opravdu bohatě (SD karty také nevedla), jsem nějakých 16 GB vůůbec neřešil. JENŽE velikost aplikací pro WP a Symbian je diametrálně rozdílná a když se k tomu navíc připočtou HD videa lezoucí s fotoaparátu 925, je člověk rázem v pr****:)
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 11. 2. 2015 16:14

Nazdar, hele mám zajímavý 2 problémi a nevím moc co s tím.
1. Nejdou mi mapy here. prostě se zapne úvodní logo a v tom ta aplikace zamrzne. Telefon jde dál používat, ale aplikace se nedostane přes úvodní obrazovku.
2. zkoušel sem telefon zapnout a vypnout, a telefon udělal tu věc, že se mi vypnul a automaticky zapnul. Stalo se to někomu ? Uděl sem i dvojhmat, bez výsledku.
A ještě se přidalo :
3. jiný datum a čas.
Aktualizaci mám poslední.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 2. 2015 17:50

ad 2. Nemá telefon na nabíječce při tom pokusu o vypnutí?
ad 3. Datum a čas si můžeš změnit, pokud nemáš nastavenou automatickou aktualizaci ze sítě operátora.

Jakou poslední aktualizaci a čeho? Myslíš verzi systému? A to tam opravdu máš napsané „poslední“? Protože tam bývá obvykle nějaké číslo ;)
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 2. 2015 20:36

Klucí stalo se někomu že při nabíjení -> zahřáti -> se mění barvy/saturace/podsvícení ?

Ono i při delší době kdy mám telefon v ruce. Jen jestli mám jít reklamovat, nebo je to vlastnost :(
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 11. 2. 2015 22:28

Tak uz pro L925 je uvolnen DENIM. Cerstve nainstalovany, tak stahujte.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 12. 2. 2015 13:42

Tomas Díky.
Hele změnilo se něco fakt dobře ? nebo jen jinej foťák jako u 930?
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 12. 2. 2015 15:39

Nevim. Vcera vecer jsem ho nainstaloval a sel spat. Ted jsem prisel z prace a ani nemam nejak chut jit zjistovat, co se zmenilo a co ne. Jen mam pocit, ze telefon je o neco malo rychlejsi, sviznejsi. Ja byl vcelku spokojeny i s Cyan, krome naseptavace, ale ten by mel byt ted v Denimu zase lepsi, tak uvidim.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků