Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mipsulin 2. 3. 2015 11:18

polda: Zajímavé. Kolegové si s dvacetikorunovým kreditem neposlali ani SMS. Museli dobít.
mipsulin
Junior


Odeslat příspěvekod Tompr 2. 3. 2015 13:04

myslím si že tento rok bude rozhodujicí pro Tesco jak v mobilní časti tak v nakupní.
Dle mě neodejdou uplně jen se zbavy nějakych prodejen. Tím padem TM zustane....

ale upřímě mi to je jedno TM nepoužívam a nakupovat se dá jinde, stejně jsou drahy krom akcí....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod polda 2. 3. 2015 18:34

A proc teda slovakum zustaly vyhody kdyz by meli byt taky zruseni. Blbost , vitr vane od O2 CZ.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 2. 3. 2015 19:14

Na Slovensku je vetsi konkurence.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod mipsulin 2. 3. 2015 19:19

Kokurence? Nemají uplacené úřady.

polda: 100 %
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod intago 2. 3. 2015 21:41

Podle mych zkusenosti nejde volat pod 40.-
Tesco ma vyhodu, ze vraci penize v reklamaci bez problemu
Dnes jsem tam nakupoval a videl tam nove simky se směšnou reklamou 4 výhod za dobiti.
Ptam se, zda se prodavaji, prodavac se jen zachechtal :lol:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1985 3. 3. 2015 11:43

intago píše:Uz vim, co za rok udelam. Pokud nic nezmeni. Ale asi zmeni. Budu dobijet 300 a kupovat za 99 jen data. Stejne volam skoro jen v siti. A vite, co se zbytkem? Ja jo... ;-)

intago píše:o NFC, ale moznosti je vic... ;-)

Na co mi bude jízdenka, když mám Opencard? To samé platí pro ostatní bez možnosti využití na nákup jízdenek (např. malá města)? Jak nejlépe vyvedu 1000 Kč kreditu, aby mě to nestálo majlant? Když už to víte, tak nám poraďte. Odpověď můžete přidat také sem.

Mám 40 Kč kreditu a ani SMS či si nezavolám? To vidím jako nevýhodu nejen u bezpříjmových zákazníků - např. děti. Normální praxe je, že kredit musí být stejný a vyšší, než cena požadované služby.

Nový ceník IMHO kombinace šetřících opatření u Tesca a snahy O2 o zvýšení zisku ze společného projektu TM.
Petr1985
Junior

Odeslat příspěvekod intago 3. 3. 2015 12:01

Ve městě, kde často budu Opencard neni. Jen za sms jizdenku musim dat o bura vic. Je 9. zpusobu jak platit mobilem, nějaký si vyberte a zjistěte, co je nejvýhodnější. U Tesca zůstanu, tedy asi, stále se mi to vyplatí. 40 kaček? Co to je?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1985 3. 3. 2015 12:14

Já jsem se neptal, jak platit mobilem :!: Já jsem se ptal, jak zužitkovat TM kredit mimo jízdenky ve velkých městech, aby mě to nestálo majlant při vyvedení např. 1000 Kč? Předtavte si, že jsem z malého města, nemůžu to utratit za jízdenky ani za parking. Časopisy ani kredit na stahování nepotřebuji, tedy chci co nejvíc peněz z kreditu (např. 1000 Kč), když budu opouštět TM teď, nebo koncem roku. Vy už to přece víte... tak se ukažte, jako místní TM odborník. :D
40 kaček? Co to je? Nevýhoda :!: Tohle říkejte studentům či zákonným zástupcům dětí, nedejbože po novém roce, když musejí/by museli dobít :!:

P.S.: Článek naprosto k ničemu, navíc 2 roky starý. To Vám napsal k článku uživatel redfox1 v topiku "Jak utratit kredit..." :tleskani
Petr1985
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 3. 3. 2015 18:18

Taky se mi hromadí kredit na šuplíkových simkách a nevím co s ním :-(
Poslední co jsem našel je objednání platební karty od Blesku http://penezenka.blesk.cz/kde-koupit-a-dobit
Jenom škoda, že platební karta nejde i kreditem nabít.
Jinak je jasný, že 100% kreditu dostat zpátky např. na účet nepůjde, proč by to operátoři dělali, nemají důvod a nejsou charita a oni se usmívají nad reportem propadnutého kreditu :-)
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod mipsulin 3. 3. 2015 19:08

Není mi jasné, jak se ti může hromadit nevyužitelný kredit na kartách a ještě k tomu „šuplíkových“. Vysvětli mi to.
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 3. 2015 19:13

Jednoduše, aby karta přežila tak se musí dobít a když nevyužívá žádné služby tak se kredit hromadí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mipsulin 3. 3. 2015 19:31

Je nesmysl cpát peníze do karty kterou nepotřebuji.

To nedělá ani ultrablb
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 3. 3. 2015 19:41

No nepotrebujes kartu, ale nechces, aby ti propadl kredit, ktery jsi tam nabil v dobe, kdy jsi tu kartu potreboval, takze nabijis dal.
malejjara
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků