SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 26. 3. 2015 18:54

Jasny to ti verim, no zavolas si a to je nekdy taky dulezite, ten net zamrzi.

Ten airbus nemeckych Germanwings to je tedy maso...dopoledne jeste ve zpravach rikali ze zatim nemaji vysledky analyzy cernych skrinek, pak jsem zpravy moc neposlouchal a pred patou jsem to slysel, kdyz jsem se vratil na firmu v radiu...ty vole.
Teroristi v tom snad prsty nemaji, ale ruplo mu v kouli, psychicka porucha deprese a tak se rozhodl to takhle skoncovat, proc s sebou ale kreten vzal stodevetactyricet lid, vedel jen on sam....mel skocit z mostu nebo pod vlak debil.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 3. 2015 19:04

Já ti dám pod vlak. Tobě pod tu úchylnou dodávku s plyšákama.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 3. 2015 19:13, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 3. 2015 19:06

Tys zažil sebevraha na kolejích?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 3. 2015 19:07

Ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 26. 3. 2015 19:17

seterwohipikule píše:Já ti dám pod vlak. Tobě pod dodávku s plyšákama.

Tak dodavku zrovna ne i kdyz tech osm celkovych, taky neni malo, dodavka je kdyz celkova nepresahne 3.5t jen tak mimochodem.
Co je nad uz je brany jako nakladak ac prcek, taky podle debilniho narizeni uz par let, musi mit tchg, ridic profesak a spada pod aetr.

:-D zavidis ze si mohu vnitrek zaridit jak chci :-)) ;-) (ten edit s "uchylnou" dodavkou dost dobry, ja ze mi tam neco furt chybi, ale az po deviti minutach?)
Nevim jak ty, ja za tech osmnact roku co mam ridicak vc. cecka, nikdy to ze by mi tam nekdo vbehl, skocil ci se jinak primotal, nezazil ani nehodu jsem nikdy nemel, mozna uz jsem milionar a ani o tom nevim, nesleduji to a ani si na tom jako nekteri nezakladam ,je mi to fuk.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 3. 2015 19:41

Plyšáky ti fakt nezávidím. Ale ty si taková dětská dušička, užívej si to :wink: Vím, že si lidi do dodávek a kamionů dávají podobné zbytečnosti. Lapač prachu a zabýrá to místo. Stanoviště má být zařízeno účelně, tak to beru já.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 26. 3. 2015 20:00

Kazdej ma jinej vkus a ze nekdo vozi plysaky, neznamena ze bude v kazdym prispevku poslouchat pindy ze je detina atp., ty mas jiny vkus ja take nechapu ze se v tom porad vrtas, viz. nedavno video s plysovym medvedem...byt to od nekoho jineho, podivim se u tebe me to vsak neprekvapuje.
Lapac prachu to mozna je ale u me to misto nezab(í)ra, nijak nebrani vyhledu atp, proste mi to vyhovuje.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 26. 3. 2015 20:21

To je zase diskuze, ty vole. Každý má svoji slabou chvíli a pak už je jedno, jestli je to magor za kniplem nebo za volantem.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 3. 2015 21:10

WolfN píše:Kazdej ma jinej vkus a ze nekdo vozi plysaky, neznamena ze bude v kazdym prispevku poslouchat pindy ze je detina atp., ty mas jiny vkus ja take nechapu ze se v tom porad vrtas, viz. nedavno video s plysovym medvedem...byt to od nekoho jineho, podivim se u tebe me to vsak neprekvapuje.
Lapac prachu to mozna je ale u me to misto nezab(í)ra, nijak nebrani vyhledu atp, proste mi to vyhovuje.

Tebe vytočit není moc problém?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 26. 3. 2015 21:28

Proc zase? ja se nerozciluji, jen me udivuje ze se v tom seter dokaze porad rejpat, provokater jeden :mrgreen:
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 3. 2015 21:53

Já a rýpat? Ale tož. To je podlé takto vinit někoho. Co ti na tom vyhovuje? Že máš v dodávce jak v pokoji šestiletého děcka? :mrgreen: Ty, nechci se tě nějak dotknout, ale nejsi gay? Jen se ptám, nekamenuj hned :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 3. 2015 07:23

Ne, ty vůbec nejseš rejpal, stejně jako někdy já nebo Dejv. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 3. 2015 07:24

Co já? Já se jen ptám :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 3. 2015 07:38

Jak se tu hned objeví, když si ho vezmu do huby, vlastně do klávesnice. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 3. 2015 07:58

Hned mi to varování bliká na mobilu :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků