SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 27. 3. 2015 09:30

Já nedávno rosvihal svou Mi3, ale už mám Mi4 - taky to zabolelo, první telefon co jsem takhle dodělal :-D
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 3. 2015 14:10

Mě sa zadařilo jen dvakrát. Nokiu N900, tu mi uiqjirka opravil a jednu z G2, co mám, ta je rozdělaná v šuplíku. Mohl bych konečně objednat displej nový.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 3. 2015 15:20

WolfN píše:Setere Psal jsem at to nechas plavat, spatne jsme si rozumeli, neboj, vim moc dobre co je rezijka setere, jsem z nadrazacke rodiny, chtel jsem tam po skole jit take ale nevzali me.

Proč tě nevzali? Psychotesty neudělals?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 3. 2015 15:31

Druhá otázka psychotestu se týkala plyšáka a už to jelo :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 3. 2015 15:41

Psychotesty jsou tam celkem jednoduché. Prostě zjistí, jestli je člověk rapl a vůl a šmitec, co víc potřeba. Sice zodpovědnost je, ale tak nějak si to naštěstí neuvědomuju, baví to, je to sranda kolikrát, o nervy občas taky teda...
Psychotesty. Mě ty testy aj bavily, sice to bylo na 5 hodin asi, ale zábava. Aj hry na PC jsem musel hrát, nějaká klikačka na postřeh, celkem sranda, jak na Atari :D Na dodávky s plyšáka mají asi jednodušší.

Čítahu, proč tě nevzali? Seriózní otázka, očekávám seriózní odpověď.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 27. 3. 2015 21:50

Tehdy me proste po zakladce nevzali pokud jsi setere nepochopil, ze jsem tam mel jit uz po skole, pokazila to ctyrka z rustiny a ucitelka komunistka az na pudu, co tata nemohl ani vystat.
Psychotesty mam na NA nad 12t
Ty aby jsi si dejve neprisolil, pak se divis ze te tady zjebu ale plati to co jsem psal me nenastves

-- 27 bře 2015 21:56 --

seterwohipikule píše:Já a rýpat? Ale tož. To je podlé takto vinit někoho. Co ti na tom vyhovuje? Že máš v dodávce jak v pokoji šestiletého děcka? :mrgreen: Ty, nechci se tě nějak dotknout, ale nejsi gay? Jen se ptám, nekamenuj hned :wink:

Neboj a klidne se zeptej pred casem jsi smiroval na mem imgshck profilu tak si obrazek udelej sam na tu "samicku" si jiste pamatujes.
Pokud je pro tebe cisty vyzdobeny auto s plysaky vlajeckami apod. znamenim toho ze je je sofer buzik tak jsi vazne asi blb ale spis zas jen provokujes co tatka? rekl by jsi mu kdyz tam ma nazdobenovze je z te triprocentni mensiny? ne vid, tak tim neosocuj me cvoku.

-- 27 bře 2015 22:12 --

dejvidek píše:Druhá otázka psychotestu se týkala plyšáka a už to jelo :-D dejv

Jses debil nebo co? Mas v hlave jen plysaky a provokujes ty uz se nezmenis....no nepoucitelnej ten podpiss jsem zvolil dobre , ja vim ze te tohle vzrusuje tak si uzivej aspon tohle kdyz to jinak nejde vid?
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 3. 2015 22:55

No a už to jede i tady, vůbec nic jinýho sem nečekal :-D Já se fakt poseru :lol: :lol:
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 27. 3. 2015 23:22

Loader píše:Já nedávno rosvihal svou Mi3, ale už mám Mi4 - taky to zabolelo, první telefon co jsem takhle dodělal :-D

Hele mě zabolelo i to, že co jsem kolegovi prodal Note 2, tak už ho také zničil. V dotykové době můj nejlepší, nemohl jsem si jej vynachválit.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 3. 2015 06:54

WolfN píše:Jses debil nebo co? Mas v hlave jen plysaky a provokujes ty uz se nezmenis....no nepoucitelnej ten podpiss jsem zvolil dobre , ja vim ze te tohle vzrusuje tak si uzivej aspon tohle kdyz to jinak nejde vid?

Plyšáky máš v hlavě ty :-]

Co tata? Ten tam plyšáky nemá, nemám důvod ho řadit mezi čtyřprocentní, ale klídek, netřeba se vztekat, dejv to s tebou myslí dobře.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2015 08:05

Tak už zase píšu z Androida, Note 4 už mám nastaveno podle sebe. Překvapivě mi ho koupili dost rychle po schválení. Jen ještě musím doplnit příslušenství, zatím mám jen indukční nabíječku s nabíjecím krytem.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 3. 2015 08:26

Ovečko O:-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2015 08:42

WP je dobrý a graficky se mi asi i víc líbí, ale prostě je tam těch omezení moc a pořád mi některé aplikace prostě chyběli. Bankovní aplikace se ještě dají nahradit prohlížečem, ale něco prostě nejde. Třeba Wifi analyzer, abych věděl jaký kanál zvolit v nastavení AP. I v práci jsou pro některé systémy aplikace bohužel jen pro iOS a Android.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 28. 3. 2015 09:34

Kurevníku :mrgreen:
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 28. 3. 2015 12:21

Myspulin
WP jsou dobry OS 520ku jsem jeden cas pouzival, ale graficky mi moc nevyhovovaly, jsem zvykly na ikony a vetsi moznost vlastni personalizace, proto zustavam i pres zname neduhy u androidu.
Nabidka aplikaci je take vetsi oproti wp, i kdyz se to za posledni rok zlepsilo.
O jejich kvalite nema cenu psat, nektere jsou stejne, nektere horsi, souvisi to take s tim ze wp nejsou oproti androidu tak otevrene a s necim vyvojari kvuli omezenim zkratka nehnou.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2015 13:30

Nó pojedu teď paralelně jak na služebním Note tak na svoji Lumii.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků