Koupě telefonu v zahraničním eshopu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 21. 4. 2015 19:53

Ahoj, vešel by se tento telefon včetně cla-zla a DPH do 9000 CZK?

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4-M4-64GB-ROM-4G-FDD-LTE-Phone-5-0-IPS-1920-1080P-Screen/32314387322.html

- je to důvěryhdný eshop?
- nebo se dá někde koupit levněji? (do 9000 kaček se vším všudy)
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 21. 4. 2015 20:12

asi jako na aukru...
zde posles penize ali a az odsouhalsis že je vse ok poslou penize dotyčnému.
popř, poníží o domluvenou slevu ale mas to bez zaruky takže když ti za tyden odejde mas smulu...
Ja bych treba do telefonu nesel ale kupuji tam jine veci
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 21. 4. 2015 21:17

Asi po stopadesatétřetí clo se za mobily NEPLATÍ. Jinak většina čínských obchodů dává alespoň půl roku záruku, většinou je pravidlem jeden rok, fakt je, že náklady na dopravu do Číny (cca 160,- dodání do deseti dnů) si hradíš většinou sám.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Stavros 22. 4. 2015 08:39

Clo se sice neplati, ale plati se DPH a vycleni, coz je u DHL ka 500,- a u ceske posty podobne.
Ted jsem reklamoval mobil na tinydeal a posilal jsem ho pouze kvuli tomu, ze nenabijel o vanocich a vratil se minuly tyden, podobne se mi to stalo s vicero mobily. Ja bych si tam nic drahyho nekoupil. telefonu jsem kupoval asi dvacet pro zname.
Stavros
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 4. 2015 08:49

A jakou verzi chceš? Tady je bílá 16 GB za 9500 Kč a máš k tomu powerbanku zadar a 2 roky záruku.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenik 22. 4. 2015 21:26

Taky tady na ty telefony koukám - konkrétně tenhle:
http://www.aliexpress.com/item/100-Orig ... 41037.html

Cena vypadá úžasně, podvod to dle všeho taky není, ale co pak, když se porouchá? A jak je to kompatibilní s našimi operátory v našich podmínkách? Jak si zajistit češtinu - fakt jim to stačí nějak napsat? No nevím, dost bych se toho bál.

Ale zase pořídit takovou mašinu za cca tři tisíce, když tady stojí skoro šest? Kdyby tady někde měla servis a aspoň rok záruku.. Jenže to je právě ten cenový rozdíl! A teď jestli tedy riskovat. Ani tři tisíce člověk nechce jen tak vyhodit. A kdyby ten telefon fungoval aj aspoň rok, bral bych to jako vyhozené peníze..
swenik
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 4. 2015 23:54

Podvod to není, jen to není nový telefon, je to repas. Takzvaný refurbished phone. Já bych to neriskoval.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 23. 4. 2015 00:30

Cena zlá nie je...
Ja som z Ali bral refubrished Motorolu V3i D&G pred rokom a vyzerá aj funguje super :)
karminkotak
Junior

Odeslat příspěvekod Mukarin 23. 4. 2015 03:05

Nevěděl by někdo, kde sehnat za slusnou cenu honor 6 ve verzi dual (Nebo minimalne obdobny smartphone s dual sim a lte 800MHz) ? Nic moc rozumnyho jsem zatim nenasel. Dik.
Mukarin
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 4. 2015 03:16

Lenovo P70?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mukarin 23. 4. 2015 05:19

Nick Cave píše:Lenovo P70?

Jestli je to reakce na muj dotaz, tak ten asi ne, fotky jsou divny a i zvuk stoji za starou belu.
Mukarin
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků