Nexus 5 - mizerná výdrž baterie

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elipsoid 16. 6. 2015 17:01

Zhruba od updatu na Android 5.1.1 pozoruju na Nexus 5 mizernou výdrž na baterii. Předtím jsem většinou vydržel v pohodě do večera, teď sotva do oběda. K tomu se přidaly časté pády, kdy telefon absolutně zhasne, jako by se vypnul (ne zaseknul). Po opětovném startu píše telefon "optimalizuji aplikaci 1 z X", pak občas znovu zatuhne.

Vypadá to, jako by se baterka extrémně rychle vybíjela. Do toho v grafu využítí baterie občas vidím nárůst, aniž by byl telefon v nabíječce.

Nesetkal jste se s tím někdo? Odešla baterka, nebo je to SW problém?
Přílohy
Screenshot_2015-06-16-17-56-22.png
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 6. 2015 17:10

Bude to pravděpodobně tím update, občasné stížnosti jsou po přechodu na Android5 i u jiných smartphonu různých značek
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elipsoid 16. 6. 2015 17:18

Možná taky ne, teď jsem sundal kryt a koukám, že je znatelně nafouklá baterka. Objednal jsem novou, uvidíme.
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 6. 2015 17:20

To bude ono - baterie - je na výměnu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elipsoid 16. 6. 2015 18:01

Ale s tím update to souviset může. Prý se při něm telefon dost zahřeje a pak nastane tohle, jak jsem se dočetl na fórech.
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 4. 7. 2015 18:14

Jak je starý Tvůj N5? Můj 12 měsíců a taky se obávám, že baterie má nejlepší za sebou. Pak dej vědět, jak se zlepšila výdrž po výměně.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elipsoid 4. 7. 2015 18:33

Můj je z října. Ale měnil jsem displej a možná jsem trochu poškodil baterku, když jsem ji odlepoval. S novou je to výrazně lepší, vydrží skoro dva dny.
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod reflux79 5. 7. 2015 10:07

Nexus 5 je skvělý mobil ale hodně ho sráží velmi nízká výdrž na jedno nabití a slabší fotoaparát.
reflux79
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků