Náhrada iPhone 4S - foto, LTE, GPS

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Djofree 18. 8. 2015 11:52

Alpha8520 píše:jinak teď jsem našel to k té alphě, že ti nesedí baterka. Na alphě jde rozšířit baterie na 2500mAh. http://www.mobilprovas.cz/detail/889114 ... axy-alpha/
Ale z dlouhodobějšího hlediska je lepší iPhone nebo možná i Note (4-5) ty samsung drží dlouho.


Manželka má Note 3 a maximální spokojenost. I vypadá dobře. Pro mě ale nepoužitelné, protože se nedostanu po 5". Ale Note je asi jediná vydařená řada u Samsung.
U mě asi zvítězí Iphone 6 možná 6S. Vše záleží na cenách po uvedení IP 6S ;-]
Djofree
Junior

Odeslat příspěvekod lenja17 18. 8. 2015 19:03

petyo píše:No nějak nechapu proč u iPhonu ověřeny obchod, ale na aukru jsem viděl nový iPhone 5s za 11tis. a skoro nový i levněji. Skoro nový tím myslím koupený u operátora a nepoužitý prodávaný dál. Ale pokud potřebuješ na faktuře logo Alza tak to ti neporadím. Každopádně já považuji celkem za nesmysl kupovat iPhone na konci srpna, protože v září Apple vždy zlevňuje starší modely.


tak já nevím já tomu nerozumím, u iphonu není potřeba ověřený obchod? Jsem jen hloupá ženská a tomuhle nerozumím, proto se ptám. Rozumím zase jiným věcem, ale mobily jdou mimo mě. Každopádně jsem to už tady na diskuzi vyčetla, že půjdou ceny v září dolů za což jsem ráda, jinak bych už teď telefon asi kupovala, takže to byla pro mě důležitá informace. ptrosím tedy o objasnění jak je to tedy s koupí iphonu, děkuji
lenja17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Higgi 18. 8. 2015 19:39

Na "novy" iPhone z Aukra bych si dal hodne velkej pozor. Muze to byt sedivka, repas nebo jen puvodni prekrytovany kousek. Navic se muze stat, ze v nem bude aktivovana funkce hledat iPhone a to je pak tezkej problem se toho zbavit. Pokazde bych pred takovou koupi doporucoval zkontrolovat IMEI na icloud.com/find, jestli v nem neni aktivovana funkce hledat iPhone. Kdyz je neco o dost levnejsi, pozor na to. Uz jsem se setkal s perfektni napodobeninou, zrovna 5sky, kde nebylo nic poznat. Nakonec to byl cinan s Androidem, ale nadstavba vypadala presne jak iOS. Pokud se jedna o nejaky mensi eshop, doporucuju si o nem sehnat informace a recenze, treba na Heurece jich je dost. Pokud jde o Alzu, i tam se da koupit iPhone levnejc, jejich rozbaleno nebo bazar. Nekdy se ale stane, ze to je drazsi nez novy;). A u tehle zarizeni bych si taky nepritomnosi funkce hledat iPhone nebyl jistej. Vzdy se nastesti da vyuzit lhuta vračeni do 14 dnu. Hlavne je treba kazdou vadu hned eshopu nahlasit. A mimochodem, byl tu zminen iPhone 5c - hw ma stejny jako iPhone 5. 5s je mu na hony vzdalen.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 20. 8. 2015 06:45

Dobrý den,

LTE-A funguje, jak správně píšete, v Karlových Varech, dále také na několika místech v Praze a v Brně. Konkrétní pokrytí si můžete vyhledat v mapě pokrytí na stránce http://www.vodafone.cz/mapa-pokryti/, když u 4G vyberete jen LTE-A. Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lenja17 20. 8. 2015 19:44

Ještě se vtírnu s jedním dotazem :-) kdy tedy mám očekávat zlevnění iPhonů?
lenja17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2015 20:01

Stávající modely slevňují po uvedení nových, iPhony si ale více drží ceny
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků