Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod romo.11 8. 2. 2016 18:59

je to tak, aplikacia musi podporovat zmenu rozlisenia pri schovani listy, ak nie, neschovava sa to.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sam Fisher 8. 2. 2016 19:05

hyky píše:Zavolat na Microsoft infolinku 800900775, kde lze tato specifikace (dual sim s LTE) telefonicky objednat, cena je 179 éček, včetně doručení a také jde do 14 dnů vrátit bez uvedení důvodu. (Zkopírováno z jiné diskuse)

By mě zajímalo, kde stojí 640 XL s DUAL LTE SIM 179 eur, když na francouzském store stojí 229 eur.
Sam Fisher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 8. 2. 2016 19:19

to si dotycny asi zmylil s malou 640 ;-]
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyky 8. 2. 2016 20:51

Ano byla to malá640ka ale šlo o to jak a kde objednat
hyky
Junior

Odeslat příspěvekod aaaales 8. 2. 2016 22:19

Dante Flyshit píše:2 dni už používam Lumiu 640 LTE, všetko super, aj keď ten systém je trochu iný oproti Androidu, ale dá sa to zvládnuť. Svižnosť je fajn, reproduktory sú silnejšie ako v Lenove, čo je pecka. Baterka vydrží citeľne viac. Trochu ma štve nemožnosť nainštalovať Chrome na ktorý som zvyknutý (alebo som si to len nevšimol?), ale postačí aj Explorer. Takisto malá výtka k YT, aj keď som stiahol aplikáciu tak ma to furt posiela cez prehliadač a nie priamo cez tú appku, čo mi príde trochu krkolomné. Tiež by ma zaujímalo, ako a či je vôbec možné dostať do toho Adobe Flash Player, ideálne zdarma.



Na youtube použij aplikaci Mytube nebo Metrotube
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod Hellebrand 8. 2. 2016 22:52

Nainstaluj si Maxthon, jak na PC , tak do Lumie. ( mimochodem skoro celý život jsem používal Chrome jako hlavní prohlížeč ( hlavně k vůli androidu, který jsem měl dost roků), ale jak jsem ho nedávno náhodou zkusil, tak šel chrome z PC a mám ho jako hlavní prohlížeč). Do něho se dají importovat záložky z Chrome. Potom se v něm naprosto dokonale synchronizují záložky v Lumii i PC.( Tedy to, jak to dobře fungovalo Chrome x Chrome v mobilu s androidem)
Hellebrand
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 2. 2016 00:24

Na youtube používám léta Metrotube, tuším že stál 60Kč. Flash Player na mobily se asi 4 roky nevyvíjí, na WP nikdy nebyl a nikdy nebude. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 2. 2016 01:22

Flash se tu probíral mnohokrát. Není. Ono to není těžké pochopit a už vůbec ne najít.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 9. 2. 2016 06:42

aaaales píše:Na youtube použij aplikaci Mytube nebo Metrotube


...nebo Tubecast
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellebrand 9. 2. 2016 07:12

Výborný je také

Tube HD - Best Client for Youtube

http://www.windowsphone.com/s?appid=0dc ... 9f7d4e0a65
Hellebrand
Junior

Odeslat příspěvekod qsubt 9. 2. 2016 20:21

zdravim, mam asi stupidni dotaz.. ale mam pocit ze by to mozna mohlo byt primo telefonem
mam nove 640ku, dual (ted v akci od ts bohemia 2999)

problem, porad na ni sviti hodiny, jako mam nastavene zhasinani displeju po 30s, ten normalne zhasne, ale hodiny sviti a sviti

mam pocit ze cele menu jsem prosel, ale nenasel tam nic relvantniho.. hmm, vim ze to delat nema, na me 532 to nedela(lo) a uz si nepamatuju jestli jsem to tehdy specialne nastavoval nebo to samo.. :-(
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 2. 2016 20:29

Prosel jsi i menu Obrazovka rychleho prehledu ?
anonymni

Odeslat příspěvekod qsubt 9. 2. 2016 20:52

dekuju dobry clovece:) jsem lajdak to jsem nejak minul. buh ti to oplati na detech O:-)
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod rockab 11. 2. 2016 12:21

Mam dotaz, existuje pro windows phone aplikace, ktera by v intervalu treba 2 hodin zapinala data a pak je zase vypinala? Jde o to, aby se aktualizoval email, messengery atd. Vim ze na android takova aplikace existuje. Diky.
rockab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K4m1k4z3 11. 2. 2016 13:26

Neexistuje a ani existovat nemůže.
• Aspire V3-571G | 15.6" Full-HD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8GB RAM
Intel 320 80GB SSD | 1TB UltraBay HDD
SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
K4m1k4z3
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků