Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2016 08:51

Recenze Honor 8
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-honor-8-leskly-fesak-za-skvelou-cenu-31185?desktop
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukinM26 13. 9. 2016 09:58

Jak odolné je to zadní sklo? Do obalu se mi s ním nechce, naopak škrábance bych na tom měl taky nerad.
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod richtrj 13. 9. 2016 10:38

Zadní sklo moc odolné není. Pár dní bez pouzdra a mikroškrábance tam jsou. Na druhou stranu, bez pouzdra si to nedokážu představit - zadní sklo potřebuje ochranu a úchop je pak rozhodně jistější. Honor 8 je bezva cena / výkon, ale bude křehký, s tím je potřeba se smířit.
richtrj
Junior

Odeslat příspěvekod tomikm 13. 9. 2016 19:55

Lidi, koupíte si designovku se skleněnými zády a schováte ji do nějakého kondomu? Tenhle mobil vás reprzentuje. Což si ho víc hledět a být trochu opatrný? Mám 1,5roku skleněnou P7 a do futrálu ji cpu, jen když se jdu např. hrabat v autě a pod. Jinak ho nosím "nahý". Nějaké mikro škrábanečky na zádech mám, ale ty nejsou na první pohled vidět.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod RingManCZ 13. 9. 2016 20:28

dá se tohle sehnat někde u nás?

no nic, už jsem to našel levně z ciziny - http://nillkin.org/smartphones-accessor ... onor-8-h-1
RingManCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2016 23:05

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 14. 9. 2016 10:07

tomikm píše:Lidi, koupíte si designovku se skleněnými zády a schováte ji do nějakého kondomu? Tenhle mobil vás reprzentuje. Což si ho víc hledět a být trochu opatrný? Mám 1,5roku skleněnou P7 a do futrálu ji cpu, jen když se jdu např. hrabat v autě a pod. Jinak ho nosím "nahý". Nějaké mikro škrábanečky na zádech mám, ale ty nejsou na první pohled vidět.


Lol, žádnej mobil mě nereprezentuje, ani nikdy reprezentovat nebude. Je to věc.
Ano, designovka to je, ale to sklo je průser, klouže a je křehký. Já to rozhodně dám do nějakýho protiskluzovýho pouzdra.
Stačí když má člověk sušší nebo upocenější ruce a s tim telefonem se už blbě manipuluje. Navíc, při používání zakrejvám záda telefonu rukou a na stůl ho dávám displejem nahoru.

Sklo na zadní stranu telefonu je prostě nesmysl a vždycky to nesmysl byl. Nechápu, proč to tam furt cpou.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 14. 9. 2016 11:07

kvůli tomu sklu vzadu jsem tenhle telefon nekoupil, jinak je určitě super. nikdy jsem nepoužíval pouzdra, folie na displej a nikdy jsem neměl žádný škrábance, ale abych telefon věčně lovil po zemi, tak na to fakt nemám nervy.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 14. 9. 2016 13:08

Ono to není až tak zlé máme ho dva dny a nijak mi neořijde že by klouzal,takže nekoupit to kvůli sklu to si snad ěláte srandu z čeho jsou experie a samsungy ,jinak za tyhle peníze tento foun nemá konkurenci já musím přiznat že jsem nečekal že bude až tak perfektní.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 14. 9. 2016 13:36

Spousta telefonů má skleněnná záda, samsungy skoro všechny. Vyřadit telefon jenom proto, že má skleněnný záda mi přijde jako hloupost, beztak 90% lidí dáva telefon do pouzdra i ty, co mají záda z kovu/plastu.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2016 15:54

Na ty skleněná záda se dá zvyknout, já mám kovový smartphone, a na ten se musí dávat taky bacha :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S__7 14. 9. 2016 17:19

Honor 8 mám od včera, super stroj, mám ale problém s foťákem. Když fotím na formát 16:9 tak se na fotce objeví krátké vertikální čárky, jakoby digitizér. Při focení na formát 4:3 to nedělá. Je to jakoby na té fotce byla jemná čárkovaná fólie.
Setkal jste se s tím někdo?
S__7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukinM26 14. 9. 2016 20:32

Jak je to s tou zárukou 3 měsíce na displej? Musím to někde registrovat? V balení jsem o tom žádné informace nenašel
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 14. 9. 2016 22:53

Přesně něco takovýho jsem hledal:

https://www.amazon.com/Huawei-MicroP-Fr ... ds=honor+8

:-P
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2016 22:57

Recenze Honor 8
http://smartmania.cz/recenze-honor-8-spicka-ve-sve-tride/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků