Telefon do 10 000,-Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod devy_ 21. 11. 2016 15:54

Ahojte,

hledám marně telefon kolem 8-10 000,-Kč strop. Když jsem procházel recenze, tak se mi líbila chvála na Honor 7, ale velmi mě zklamala kvalita videa (fotky ujdou). S ohledem na to, že za to chtějí něco kolem 8-9000,-Kč a že je telefon už nějaký ten pátek na trhu mi to přišlo hodně.

Pak je tu Samsung Galaxy S6 - tam se zase haní baterie - jaké máte reálné zkušenosti? Prý se musí co den nabíjet, někdy ani půl dne při zvýšené zátěži nestačí. Jinak je to můj favorit, škoda té baterie- ta mě snad jako jediná odrazuje od nákupu.

Pak je prý ještě v pohodě Honor 8, ale tam jsme na ceně jako u Galaxy S6, je to za tu cenu adekvátní? Případně jiné značky, rád bych znal vaše tipy.

Děkuji.

//telefon využívám primárně hodně na focení(občas video), na procházení po netu, ve volné chvíli nějaká hra.
V tomto pořadí priorit.
devy_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 21. 11. 2016 15:56

Asus Zenfone 3. Má kvalitní foto, 64 Gb paměť. Zamrzí chybějící NFC. Jinak myslím dobrý tip.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2016 17:17

Honor 8 je za tu cenu adekvátní.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ronni4077 22. 11. 2016 11:17

Z baterie jsem mel taky strach ale zkusil jsem to a koupil S6, podle me neni vubec ceho se bat, mobil vyuzivam dost a do vecera uplne v pohode, pri mensim pouzivani se dostanu v pohode na 2 dny, pri nejhorsim dam na 10 minut do nabijecky a zas dobu vydrzim :-)
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod devy_ 24. 11. 2016 15:26

Děkuji za názory, i k os.zkušenostem k S6. Zřejmě půjdu znovu do Samsungu, jelikož už od S3 je to tak trochu síla zvyku. A jestli ta baterie není až taková hrůza, jak popisujete, tak ok.
devy_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2016 15:52

Uplně stejné téma se tu řešilo včera.
Teď přijde zpívající moderátor a doporučí Ti čínské Lenovo Moto X Play ... nesmysl

S S6 neuděláš v žádném případě chybu. Výdrž baterie je v pohodě jeden den a při troše snahy i 2. Prostě normální výdrž.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků