Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobolit 13. 12. 2016 16:46

Jj taky jsem včera aktualizoval, píšou, že aktualizace opravuje automaticky jas, ale opak je pravdou, automatika stále nefunguje jak by měla, škoda. Jediný pozitivum je lepší výdrž baterie. Snad to spraví "nugát"
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 13. 12. 2016 17:18

Mám betu nugátu a nic moc, jas funguje pořád stejně "divně".
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 13. 12. 2016 17:28

Hmm to je škoda, telefon používám několik týdnů a toto je jediná věc, která mě na něm štve. Je to skvělý telefon a mrzí mě, že nedokáží vydat pořádnou aktualizaci, která by ten automatický jas spravila.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Solymr 13. 12. 2016 22:06

Prosím,chtěl jsem si zakoupit tento telefon a k němu originální pouzdro, avšak v jeho recenzích je často od více uživatelů napsáno, že mobil v pouzdře nedrží a má tendenci z nějakého rohu vyklouznout, až vyletí celý ven, což se jim prý stalo. Je to pravda, že to pouzdro úplně pevně neobepíná mobil, nebo ne? Díky!
Solymr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobolit 14. 12. 2016 05:19

Mám toto https://m.aliexpress.com/item/327023168 ... y#autostay
A naprostá paráda,telefon v něm drží perfektně a spis nejde vyndat než aby vyklouzl. A v baleni jsem mel i folii na displej.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Solymr 14. 12. 2016 19:17

A mají to i v modré barvě cca odstínu samotného mobilu? Vidím tam na pidi fotkách dvě verze jakože modrá - u jedné je napsáno béžová a u druhé khaki. :/

Vidím u třetí verze na obrázku béžová, popis modrá a 4. obrázek - růžová na obrázku, v popisku "sky blue" Jsem zmaten.
Solymr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod For-ever2014 14. 12. 2016 19:30

mne jas funguje normalne po poslednej aktualizacii,robili ste obnovu nastaveni? a este je zvysena hlasitost reproduktora
For-ever2014
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 14. 12. 2016 20:07

For-ever2014 píše:mne jas funguje normalne po poslednej aktualizacii,robili ste obnovu nastaveni? a este je zvysena hlasitost reproduktora

Tovární nastavení jsem nedělal. Nemyslím si,že by to mělo na to vliv. Ty jsi ho dělal?

-- 14. 12. 2016 21:16 --

Solymr píše:A mají to i v modré barvě cca odstínu samotného mobilu? Vidím tam na pidi fotkách dvě verze jakože modrá - u jedné je napsáno béžová a u druhé khaki. :/

Vidím u třetí verze na obrázku béžová, popis modrá a 4. obrázek - růžová na obrázku, v popisku "sky blue" Jsem zmaten.

Objednaval jsem u jinýho obchodníka z alliexpresu, dával jsem jen v rychlosti ukázku pouzdra který mám. Mám to modrý s těma bílými teckami,ne to čistě modrý. Na obrázku vypadá krásně modře,ale ve skutečnosti je spíš sedo-modrý. Takovy vzhled kamene. Taky,když mi přišlo byl jsem zklamán barvou,protože na obrazku je podstatně hodně do modra. Ale nevadí mi to,sedi perfektně,telefon v něm neklouze a vypadá v něm dobře. Nejsem zastáncem lepení ochranných skel na telefony a flipovych pouzder. Toto mi plně vyhovuje.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod For-ever2014 14. 12. 2016 20:34

ano ,vzdy robim reset po update
For-ever2014
Junior

Odeslat příspěvekod Thomix 15. 12. 2016 16:32

Mám original pouzdro. Ten smart cover blue za 549. Drží telefon jen v rozích. Vypadá to pěkně, ale nestabilně. Mobil v něm drží, okno funguje takže jsem spokojenej.
Thomix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MildaX 15. 12. 2016 21:29

Jak často a dlouho aktualizuje Honor proti Huawei a v porovnání s jinými značkami? Co se od něj dá čekat?
A otázka na majitele: Prodává se už s ochrannou fólií nebo ne?
MildaX
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 16. 12. 2016 06:33

Aktualizace proběhla tento týden, a mobil je ještě rychlejší.. Používám souběžně Samsung s6 a ten je oproti Honor 8, šnek..použil jsem ochranné sklo z Huawei P9,...
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Solymr 20. 12. 2016 23:53

Máte někdo mobil jen s ochrannými skly na displeji a vzadu? Jaké jste vybrali a je to ok vzhledem k ochraně a aspoň menší kluznosti?
Solymr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 12. 2016 16:13

Honor 8 dostane Nougat 2/2017
https://mobilizujeme.cz/clanky/honor-8-dostane-finalni-android-7-0-nougat-v-pristim-roce/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 1. 1. 2017 18:19

Nedaří se mi připojit USB Flash disk s Honor 8, nechal jsem si poslat redukci z Ali. U "
Samsung s6 to fungovalo bez problémů s ES File Explorer..
Ogyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků