Htc u11 vs S8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenal007 12. 8. 2017 16:09

Který z těchto telefonů byste doporučili? Jedná se mi.hlavně o fotoaparát (hlavně na focení malého syna,takže kvalitni rychlé ostření), výdrž baterie
Naposledy upravil Zdenal007 dne 12. 8. 2017 22:00, celkově upraveno 1
Zdenal007
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 12. 8. 2017 17:41

Co třeba xz premium? Výdrž min den při max využití a to neberu v potaz ostatní věci jako třeba zpomaleneho videa atd
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2017 18:39

Už jsi zkoušel oba na prodejně? Jsem pro HTC U11, ale celý den v zátěži nevydrží, to by ses musel na něj jen dívat zdálky ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 8. 2017 00:05

Jednoznačně S8. Plusem může být (na Samsung), prémiovéjší vzhled. Sám o něm uvažuju. A to jsem býval odpůrce Samsungu..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 13. 8. 2017 05:17

Sám jsem řešil kterou vlajku letos vybrat, ale nakonec jsem se rozhodoval mezi S8 a U11. Nakonec jsem v Alze oba telefony prohlížel a S8 vypadá oproti U11 dost futuristicky ;) HTC má na dnešní dobu opravdu extrémní rámečky, takže ve větším těle nabízí zbytečně menší display. Jinak je to hezký telefon se zajímavými funkcemi a téměř čistým Androidem ale mě osobně dost vadila absence 3.5mm Jacku - časem to přijde na všechny telefony, ale proč tomu jít naproti.

Rozhodně ani s jedním neudělaš chybu ;)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 13. 8. 2017 12:27

Jednoznacne U11. Najlepsie je si telefony vyzkusat. Ja Amoled nemozem, takze okrem fotakov porovnaj displeje, ktory ti viacej sedi.
U11 sice nema 3,5 jack ale zvukovy vystup ma rozhodne lepsi ako Samsung a HTC dava redukciu v baleni.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 13. 8. 2017 13:10

Externí reproduktory má rozhodně lepší HTC, ale já používám externí BT reproduktor od JBL, takže tohle neocením.

Autor se původně tázal dle fotoaparátů a vydrže baterie - tady si myslim, že oba telefony nabídnou stejné parametry . Koukal jsem na spoustu porovnání fotek, a někdy udělalo lepší fotku U11, někdy S8.

U mě pro S8 rozhodla i akcni cena + powerbanka s paměťovou kartou jako dárek.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2017 08:59

Fotoduel S8 vs. HTC U11
https://mobilizujeme.cz/clanky/srovnani-nejlepsich-fotoaparatu-galaxy-s8-vs-htc-u11-fotoduel
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod straces 14. 8. 2017 10:56

Osobně bych mezi tyto telefony na srovnání zařadil ještě XZ Premium..
straces
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 14. 8. 2017 13:46

Za mě Sony XZ Premium, nic není lepší než IMX400, a S8 má stejně kvalitní foták jako lonská S7, a U11 je fajn ale za mě XZ Premium.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod quapor 16. 8. 2017 20:59

Test baterie s8 vs htc11
https://youtu.be/ooXmOQ9mxHM
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 17. 8. 2017 07:10

XZ Premium nema rychle nabijeni (nebo se ho alespon v zadnem testu nepodarilo zprovoznit) a ma strasne obrovske telo s malinkatym displayem. Jako vsechny dnesni top mobily jsou ponekud padlovite, ale XZ Premium je padlo nejpadlovitejsi. Obdobne rozmery jako Galaxy S8+ (o co je kratsi o to je sirsi), o dvacet gramu vyssi hmotnost, pritom o 0,7 palce mensi display a jako bonus mensi baterka.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků