Čte Vám partner zprávy? Kontroluje Vám mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 23. 4. 2005 18:54

Naštěstí ne. Jsem na to silně alergický - když mi někdo leze bez mého vědomí (a povolení) do mých věcí.
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 23. 4. 2005 19:07

Mně teda do mobilu nikdo neleze,když ho o to nepožádám.Nevím,jak vy no...
A i kdyby,tak od toho jsou všechny ty piny,puky atd.
:-)
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 23. 4. 2005 19:10

Me nastesti take do telefonu partnerka neleze a ja ji tez ne. Verime si. Ale uz parkrat se mi stalo, ze mi nekdo do telefonu vlezl a vubec prijemne mi to nebylo.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 23. 4. 2005 19:19

...soukromí je soukromí...a to se nezmění
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 23. 4. 2005 20:15

Mně do mobilu nikdo neleze. Mám SX1, takže případná přitelkyně by neměla šanci. Možná tak nějakej mravenec konektorem... :-)
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 24. 4. 2005 11:05

To Murmi: Problem pak je, kdyz ti jedna z nich napise SMS z netu a nepodepise se... :o)))
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod Gloe 24. 4. 2005 11:13

Tak s timhle problem nemam, ma holka je fakt fajn a do mejch veci neleze.
Naposledy upravil Gloe dne 26. 4. 2005 21:32, celkově upraveno 1
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LordGod 24. 4. 2005 14:38

Vsichni jste super. Asi jsem na svete sam kdo tak trochu kontroluje partnerce telefon. Hm, asi bych se měl jít léčit :-) hm???
LordGod
LordGod
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 24. 4. 2005 14:45

Tak jako ja mam taky nutkani se cihnout 2 osobe do mobilu ale proste me to neda a kdyz ta osoba vidi ze sem nakej zvedavej agent tak me to da precist. Dalsi vec stalo se vam ze by vam kamos bez vaseho dovoleni posilal z vaseho mobu sms me jo a myslel sem ze ho zabiju. Neslo ze si tu sms poslal ale slo o princip ze si ji poslal aniz by me to rekl ale fajn ze se nevyzna v MDA Compact jinak by zatloukal dal :)
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 4. 2005 23:15

A proč to děláš?
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 4. 2005 23:18

V mobilu kohokoliv jiného se nehrabu, stejně jako se nehrabu v kabelce a nečtu dopisy, které nejsou určeny pro mě. Považuji to za naprosto normální a dost se divím, že existují lidé, kteří to za normální nepovažují . Šmírování mobilu partnera/partnerky je projev neúcty. Nechápu jak spolu mohou takoví dva lidé žít
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 4. 2005 23:20

Prosím, držte se tématu, ať nemusíme mazat příspěvky.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 24. 4. 2005 23:36

Me se v mobilu nikdo nehrabe a nerad ho davam z ruky
A take rad si neci pujcuji jinak vsechny sms zalohuji do pc ale to mam pod heslem takze :D a jsem rad ze to muzu zalohovat protoze kdyz si clovek cte stare sms tak se nekdy dost pobavi jak byl blbeje :D a podobne :)

Add morki to mas jeste dobre ale kdyz posle neco co nema komu nema tak z toho pak muze byt slusny problem
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hrbáč 25. 4. 2005 00:10

Kdybych chodil se žábou pár měsíců, tak pro to není ještě důvod. Ale po deseti letech manželství to vypadá už trochu jinak. Přijde ostřejší hádka, důvěra ochabne a vyskytnou se první důvody, proč mu do telefonu vlízt. Na druhou stranu, není lepší se nad to povznést a vykašlat se na to? Nebo tam vlízt a zjistit krutou pravdu? A co dál? Dusit to v sobě a říkat si, že jsem to neměl dělat nebo zaútočit a tím přiznat, že jsem se tam hrabal, udělat ze sebe šmíráka a utopit se ve vlastních sračkách. Můžu říct, že je to potom dilema na dlouhé hodiny.
Hrbáč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Platinum 25. 4. 2005 00:41

Ano, to dilema musí být hrozný a i kdybych měl nějaký podezření, na mobil bych nešáhl. Nemám to rád už jen tak z principu, nejsem sice nějak lakotnej, ale mobil je zkrátka můj a nikdo nemá sebemenší důvod mi na něj sahat.
Naposledy upravil Platinum dne 19. 5. 2005 19:11, celkově upraveno 1
*** Platinum ***
Platinum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků