JE SIEMENS SX1 překonán????

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MMartinek 25. 4. 2005 10:56

Jsem toho názoru, ženSIEMENS SX1 je i přes své stáří, problémy s firmwarem a pod. stále nejlepším Smartphonem S60-vždyť např. konkurenční Nokia 6630, která stojí téměř 3* tolik nenabízí rádio, nemá infra a má spoustu dalších a dalších nedostatků. Dále si myslím, že klávesnice u SX1 je naprosto dokonalá-naprosto mi vyhovují velké ovládací klávesy a numerické klávesy po boku jsou po nějaké době používání také naprosto prakticky použitelné.... A jaký je Váš názor????????
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoolmann(smazano) 25. 4. 2005 11:09

Naprosto souhlasím, jsem spokojenej uživatel.

SX1 FOREVER ! :tleskani
zoolmann(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 25. 4. 2005 11:37

Jo, SX1 forever, jenomze uz jen s fw.14 :(
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odklizec 25. 4. 2005 12:05

Resil jsem stejne dilema. Telefon bez radia bych si dnes nekoupil a ac ma sx1 ruzne problemy, funkcne zatim prekonany nebyl. Z meho pohledu teda urcite ne. Ja jsem ale velice specificky priklad uzivatele, ktery telefon pouziva hlavne jako informacni a zabavnou konzoli a mene uz jako telefon :) Mnohem vic na nem ctu knizky, posloucham hudbu, odpovidam na maily a chatuju. Ovsem prvni dve cinnosti jednoznacne vedou a radio je jedna z nepostradatelnych soucasti. Klidne se obejdu bez fotaku, ktery svou kvalitou stejne nepouzitelny, ale radio mi neberte. A to bohuzel nesplnuje ani 6630 ani 6680, do ktere jsem vkladal velke nadeje..bohuzel marne. Takze zustavam u sve cerne SX1 a budu ji verny az do chvile, nez nekdo prijde se stejne, nebo lepe vybavenym telefonem s lepsim displayem, vetsi vydrzi baterky a normalni klavesnici ;)
odklizec
Junior

Odeslat příspěvekod Luba 25. 4. 2005 12:24

SXo je dokonalej fón :!: I přes svých pár chybiček je prostě suprovej!!! Rozhodně ve své třídě není překonán!!! Ale je celkem škoda, že tak zlevnil, teď ho má kde kdo a některý dotazy na MM jsou hrozný!!! Ale to k tomu asi patří!!! SX1 prostě vede!!!! :tleskani :idea:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans 20 25. 4. 2005 13:53

6630 neni ani nahodou 3x drazsi,jak pises.Vypisovat v cem je lepsi nema smysl,to kazdej tady asi vi,takze cena odpovidajici,stejne jako za sx 1,neb je to nepouzitelnej srot,viz petice za cesky fw 15.Sx 1 byl muj zivotni omyl a nejsem sam,viz fora o sx1.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod tomsoyer 25. 4. 2005 14:07

Přesně tak ve všem s tebou souhlasím :!:
Sx1 nejvíc poruchovej smejd co sem kdy měl v současnosti už ho mám potřetí v servisu v krátké době stále jen přehrávání FW14 a nyní dokonce výměna celé desky. v současnosti čekám na vrácení peněz snad to dopadne :oboze
Jinak siemens už nikdy a SX1 už vůbec :twisted:
PS: proti symbianu nic nemám je super, ale pokud smartphone tak jedině asi nokii nebo SE popř panasonic
tomsoyer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 25. 4. 2005 14:12

Mam SX1 FW15 a nemam nejmensi problem. Prekonan tento telefon uz funkcne samozrejme je. Napriklad takova Nokia 6681 je perfektni. V pomeru cena/vykon vsak asi jeste nejakou dobu SX1 nebude mit konkurenci.
huncut
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 25. 4. 2005 14:18

Je zde vidět, jak každý zastává jinou značku!!! Já mám SX1 také už delší dobu a naprostá spokojenost!!! Žádné problémy s ní nemám :!: :!: :!: Je to prostě o kusu!! Dyž chytneš dobrej, není co řešit, ale dyž dostaneš do ruky blbej, tak se to s**e!! Měl jsem taky tu čest s NOKIÍ a už bych jí taky nikdy nechtěl ani zadarmo ne!
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans 20 25. 4. 2005 15:31

Tomsoyer-ja to vydrzel 4x,2x vymena zakl.desky atd. atd.,pak jsem to uz nevydrzel,chodi 1 ze 100.Gratulace k d500,fantastickej displej.Skoda,ze nema symbian,hned by byl muj :o)
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 25. 4. 2005 15:47

SX1 je best i přes svůj věk. Když už siemens vydá telefon, stojí to za to...
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syrrius 25. 4. 2005 16:22

asi mate pravdu SX1 je nej smartphone v pomeru cena vykon.
klavesnice nemuze byt tak spatna(znam z 3650 zvyknout se da na vsechno) ikdyz sem ji mel jen asi 2 hodiny tak az na soft. problemy je to dost dobry founek:-)
Er.Ga 628_Alc.Ot maxdb_Nok.3210_Nok.3310_Nok.3315_Nok.7110_Nok.5510 Nok.6210_Nok.3300_Nok.7250_Nok.3650_Nok.N-gage_Nok.6260_Nok.9210 Nok.6230i_SE.W810i_LG.Chocolate_SE.W880_SE.C902_Nok.E50_Sam.Star_Nok.E90....
syrrius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 25. 4. 2005 16:27

Koukám že už jsi asi měl možnost vyzkoušet hodně telefonů. źádné soft. problémy mě zatím nepotkaly. :oboze
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 25. 4. 2005 20:10

I kdyby Siemens uvedl treba SX5 s FW50 v langpacku severojihostredozapad amerikoevropoasie, tak bych si ho nekoupil ani za 2000,- Mam jen jedny nervy :oboze :D
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brody 25. 4. 2005 20:31

Sx 1 never more. Za 3 tydny v mem vlastnictvi byl 2x v servisu. Funkcne je dneska stejne uz prumer.... Infra uz se stejne nepouziva, a k nokii dostnes v krabici headset s radiem, takze je to jedno, protoze u sx1 stejne musi byt sluchatka, kdyz chces poslouchat. A ve zbylych funkcich nokie vede.... Az bude 6681, du do ni
brody
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků