Čte Vám partner zprávy? Kontroluje Vám mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 25. 4. 2005 10:52

Ono je navic docela problem, ze kdyz uz si prectu zpravy partnera a pojmu podezreni, nemuzu za nim prijit a rici: "hele kdo ti poslal tu sms s tim milackem?", protoze tim navic sami sebe usvedcujeme z toho, ze lezeme do mobilu a zarlime, neduverujeme. Pak ona vzajemna neduvera prerusta a prerusta...
Nejlepsi je nechat si nalhat milosrdnou lez a byt v klidu. Proto NEHRABAT.
Bohuzel ona pasivita taky neni nekdy nejlepsi, a to v situaci: "Vsichni to vedeli a vsichni se mi smali, ty delala jsi ze me vola..."
BYT, CI NEBYT? :o)
Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod VooDoo (novy) 25. 4. 2005 11:00

Ja nevim, jestli jsem jedinej.. Ale oba dva, jak ja, tak moje pritelkyne se nehrabeme u toho druhyho v mobilu za ucelem precteni smsek, nebo prohlidnuti volanych/prijatych cisel.. Kolikrat ji pristihnu, jak si s telefonem jen hraje.. obcas taky zamiri do slozky dorucene zpravy.. jenomze (a tady je asi kamen urazu) ja nemam naprosto co skryvat, soukromy veci v podstate v nasem vztahu neexistujou.. ja nemam co tajit pred ni a naopak, tudiz je mi to fakt srdecne jedno co si tam precte.. a kdyz fakt chci nejakou konkretni messidz utajit, smazu ji.. Stejne tak to funguje i z jeji strany.. Bohuzel musim rict, ze do tohoto (idealniho?) stavu jsme se nedostali okamzite.. duveru si clovek nejakou dobu ziskava... a pokud je teda otazka jen kolem partneru/partnerek: u nas je to naprosto otevrena vec.. nikdo cizi samozrejme v mym mobilu nema co delat! :pozor2

cafec :)
Polovina obyvatel České Republiky jsou optimisté, ta druhá na drogy nemá . . . :O)
VooDoo (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _eF_ 25. 4. 2005 11:24

Kdyz me to zajima, tak se jednoduse zeptam (: A v nejhorsim se prd dozvim (;
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 4. 2005 11:42

_eF_ píše:Kdyz me to zajima, tak se jednoduse zeptam (: A v nejhorsim se prd dozvim (;

To se me stava casto :mrgreen:
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 25. 4. 2005 12:31

Nehrabu, hrábnul jsem jen jednou v životě, to už to mezi náma stálo hodně za h... Zjistil jsem, že kamarádce Dádě se moc stýská a chce se rychle sejít. Hrábnul jsem do záložního ručního seznamu, který jsme měli, a zjistil, že Dáda má stejné číslo jako nějakej Vladimír Zeithaml... Se ženou už dva roky nebydlím, tak ať Vám to, Vláďo, šlape.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rollie 25. 4. 2005 14:05

nekoukal jsem a kdyz jo tak jsem byl prinucen.. :)
i kdyz jsem hodne zarlivi tak mam nastesti trochu rozumu ze se nekouknu....
jak je to prislovy

nedelej to co nechces aby bylo tobe delano (nebo nejak podobne :) )

taky je to hodne o vzajemne duvere...atd...
Rollie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bungo 25. 4. 2005 15:12

to Ovo: Prave proto se toho bojim jak cert krize... Jeden nikdy nevi...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod btw 25. 4. 2005 15:56

Celkove nemam rad kdyz se mi v mobilu nekdo hrabe, vetsinou ze se chce podivat jake to ma funkce a pak vidim jak cumi do seznamu. Na akcich preventivne pouzivam sporic na heslo. Zenska mi do mobilu neleze, ale kdyby mohla tak to urcite udela.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davees 25. 4. 2005 17:02

Jako duvera je jedna vec a stereotypni vztah druha. Myslim ze je super kdyz si spolu partneri sednou a prohrabou si telefony a skadli se jak si kdo s kym pise a kolik mu pribylo novych kontaktu(samozrejme v jistych mezich skadleni a vychloubani). Pokud partner/ka vi ze jste tezka nuda a s nikym si nepisete tak asi na sobe urctite nebude pracovat(a vy taky ne)... zato kdyz uvidi nejistotu hned z ni bude dvojnasobna kocka (samozrejme neplati pro manzele).
Je naivni si myslet ze partner/ka pokud neco tusi nesahne po telefonu.
davees
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Murmi 25. 4. 2005 18:43

Žena, která s tebou bude žít v partnersví, které není okroužkované úředně a úředně potvrzeno, si z tvého klidného a zpočátku vyrovnaného vztahu, stejně manželství udělá. A pokud ji hned zpočátku neuvědomíš, že máš taky občas svoje soukromí, tak zanedlouho tvé soukromí patří jí.
A stejné to bude i s obsahem tvého mobilu.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Victorius 25. 4. 2005 22:00

S partnerkou si navzájem vůbec nelezem do telefonů. Je jasné, že pokud spolu chceme chodit, tak si musíme být věrní. Je v tom jenom důvěra.
Victorius
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nxau 25. 4. 2005 22:00

Tak já taky nemám moc co skrývat takže mi to nijak závratně nevadí, ale na druhou stranu já se taky nehrabu jiným v mobilu tak považuju za správné ať tak činí i ostatní ke mě :)
Siemens C10 -> Alcatel OTCdb -> Sony J5 -> Nokia 3510i -> Siemens M65 -> Samsung E720 -> SE W850i -> SE Vivaz Moon Silver -> Sony Xperia S
nxau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _eF_ 25. 4. 2005 22:37

IcemanCZ píše:To se me stava casto :mrgreen:


Otazka pak zni, jestli je ta zvedavost tak velka, ze prerusta v chorobnou (; U me nikoli (:
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod jackx 26. 4. 2005 13:04

Nevím no, mi si s přítelkyní telefony neprolejzáme a když už tak ne SMSky ani seznam. Maximálně tak obrázky ;o) Nemám co skrývat a co si s kým píše přítelkyně mi je jedno. A navíc, když jsem měl ještě telefon bez paměti na SMSky, tak jsem se naučil zprávy ihned mazat, takže u mě ani není nic k přečtení. Nepotřebuju si archivovat stovky SMS i když místo bych na to měl.
VOskar - T39 >> T66 >> T68 >> P800 >> P900
S5500
jackx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackx 26. 4. 2005 13:05

ježiši, mI s měkkým i. omlouvám se :lol:
VOskar - T39 >> T66 >> T68 >> P800 >> P900
S5500
jackx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků